Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

Agatorek 23:31, 07 lip 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13268
Magleska napisał(a)



Kasiu zawsze możesz podpytać -każdy Ci odpowie ,a za niedługo te nasze skróty już Ci nie będą obce
ŚŚ -świdośliwa
ML -miskant Morning Light
róża nn -to po prostu niewiadomo jaka


Też pamietam, jak czytałam forum, i nie wiedziałam o czym mowa . Zdarza mi się do teraz jeszcze .

Madziu, ogród masz przecudowny.
Bardzo mi się skarpa podoba i przedogrodek i ten cudowny busz wszędzie
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Kasia1980 09:20, 08 lip 2021


Dołączył: 27 wrz 2020
Posty: 318
Czy miskant Morning Light to ten taki zielony z białym paseczkiem ? I czy na skarpie da radę?
____________________
Moja Sielanka
sylwia_slomc... 09:28, 08 lip 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81994
Cudny ogród stworzyłaś, zachwyca
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Urszulla 03:09, 09 lip 2021


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21838
Magleska napisał(a)




Ula
nowe nabytki wszystkie od Tantau : Eisvogel Nostalgie Edelrose,Voyage ( też Nostalgie-zresztą wszystkie -nie znam się na tych oznaczeniach -dopiero się uczę róż ),Wildberry i Soul .......przepiękne są -mam jeszcze ochotę na kilka ,a raczej kilkanaście ,ale będę sobie dawkować je

odpoczywam -w tym upale nie da się nic robić wchodzę do basenu z własnej woli niby tylko posprzątać ,ale i tak frajda się schłodzić
Buziaki
na nowej posadziłam te różyczki -muszę tą rabatę poszerzyć ,jak się ochłodzi i nabiorę chęci do działania ...



Buziaki




Właśnie, jak się ochłodzi. Bo idzie zwariować. Róże bywają kapryśne. Ten rok wyjątkowy jest dla nich. Będą najpiękniejsze tam gdzie mokro stale, weź to pod uwagę.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Martka 09:00, 09 lip 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Magleska napisał(a)




Magdo! Jak poranna kawa - to u Ciebie w ogrodzie, przepadam! Ile zestawień, pomysłów, zakątków, każdy inny a jednak wszystko spójne, wciąż podziwiam... Bądź proszę nadal tak pilna w fotorelacjach
Urszulla 22:20, 10 lip 2021


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21838
To ja dziękuję za wszystko i kolację rano nie myślałam źe czeka mnie taki fajny dzień u mnie odpowiedź w sprawie róży ale chyba Cię nie zadowoli bo NN wszystkie oprócz Edenki.

Variegatus dla Ciebie, masz kupić na nową różankę

____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
LIDKA 23:01, 10 lip 2021


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7142
Odbyłam spacer na dobranoc po Edenie.
Pieknie tu. Rajsko.

Maglesko polecisz jakis kwitnacy krzak? nie zaduzy-taki do kolan lub troche wyższy na slonce? I nie hortenje. Cos rożowe lub czerwone ?
Krzak nie bylinke?

Buziaczek
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Urszulla 11:06, 11 lip 2021


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21838
Wiesz rano myślałam o tej fioletowej,co byłoby na niej widoczne z daleka- taka kolejność pięter mi przyszła do głowy: werbena hastata w większej ilości z tyłu, ożanka obowiązkowo w środku ( ona kwitnie ciągle do jesieni) chyba to moja ulubiona ostatnimi czasy i przetacznik niski z przodu. Wartałoby te rośliny mieć i pozwolić się im wysiać. Młode siewki werbeny i ożanki zawsze można przesadzić a często mi odbijają po zimie rośliny mateczne.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Urszulla 11:14, 12 lip 2021


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21838
Mam jeszcze taką pełną rudbekię do wykopania z przedogródka, będziesz chciała czy masz już takie?

____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
AgnieszkaW 16:20, 12 lip 2021

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Madziu, zachwycający ogród tworzysz, pięknie tam masz.
Buziaki
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies