Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodomania Oli

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodomania Oli

Wieloszka 09:49, 24 paź 2011


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Olu,
a te kamienie na zdjęciu z pergolą (powyżej) to "mleczna droga"? Pytam, bo wyglądają, jak moja "mleczna", tylko są drogie (600zł/t) i czasem muszę miesiąc czekać na dostawę, więc tak podpatruję u innych i szukam czegoś, co wygląda podobnie, a będzie tańsze.
Pozdrawiam i niezmiennie podziwiam
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Lena 10:03, 24 paź 2011


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Ola witam się i Ja
Ja już nie mam siły wchodzić na to forum , bo coraz piękniejsze ogrody się pojawiają
Twój Olu jest jednym z najładniejszych i możesz być z siebie dumna.
Masz zmysł w projektowaniu!
Gratuluję
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
ola 10:21, 24 paź 2011


Dołączył: 04 mar 2011
Posty: 848
Wieloszka napisał(a)
Olu,
a te kamienie na zdjęciu z pergolą (powyżej) to "mleczna droga"? Pytam, bo wyglądają, jak moja "mleczna", tylko są drogie (600zł/t) i czasem muszę miesiąc czekać na dostawę, więc tak podpatruję u innych i szukam czegoś, co wygląda podobnie, a będzie tańsze.
Pozdrawiam i niezmiennie podziwiam


Chodzi Ci o ten żwir bialo-szaro-żółty? Muszę dopytać męża, bo to on mi go przywózł, ale na pewno nie kosztował 600 zł, coś mi się wydaje, że ok. 80 zł za tonę, ale nie jestem pewna. Mój mąż handluje takimi kamyczkami.
____________________
Pozdrawiam Ogrodomania Oli
Wieloszka 11:33, 24 paź 2011


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Chodzi Ci o ten żwir bialo-szaro-żółty? Muszę dopytać męża, bo to on mi go przywózł, ale na pewno nie kosztował 600 zł, coś mi się wydaje, że ok. 80 zł za tonę, ale nie jestem pewna. Mój mąż handluje takimi kamyczkami.

Tak, chodzi mi o te właśnie kamyczki. Może u Was mają jakąś inną nazwę handlową, ale różnica w cenie - oszałamiająca! To właśnie jest Wrocław Chociaż fakt - koszt transportu jest wysoki. A firma Twojego męża ma jakąś stronkę www?
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Joaska 12:14, 24 paź 2011


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Ja tez się powitam,
No ogród bardzo zadbany, taki ze smaczkiem..
Bardzo wypielęgnowany - podpatruję i zapamiętuje
bo jest sie czego uczyć
Pozdrawiam
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
Kaisia 18:17, 24 paź 2011


Dołączył: 23 sie 2011
Posty: 1349
Olu piękny masz ogród, styl bardzo mi odpowiada, gustuję w bardzo podobnym
Oglądając Twoje zdjęcia zastanawiam się co mogę u siebie zmienić, bo widziałam u Ciebie wiele inspiracji. Podoba mi się przejście pod pergolą i płyty ułożone w nim wysypane żwirem, super.

Klon palmowy powalający, moje w tym roku w gorszej formie , bo porządnie oberwały przez majowe przymrozki i wypuszczały wszystkie młode listki jeszcze raz. Mam nadzieję ze przyszły rok, będzie łaskawszy dla nic.
____________________
Kasia Ogród z Czerwonym mostkiem
marzena 19:44, 24 paź 2011


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Ola, Twój ogród bardzo piękny, ze świetnymi zestawieniami, dopracowany 'w każdym calu' , dobrze, ze pokazałaś to swoje pięknie skomponowane miejsce
____________________
marzena O....!
an_tre 19:57, 24 paź 2011


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22380
Podziwiam Olu twoje ciekawe rozwiązania i nietuzinkowe nasadzenia w ogrodzie
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
ola 08:56, 25 paź 2011


Dołączył: 04 mar 2011
Posty: 848
Wieloszka napisał(a)
Chodzi Ci o ten żwir bialo-szaro-żółty? Muszę dopytać męża, bo to on mi go przywózł, ale na pewno nie kosztował 600 zł, coś mi się wydaje, że ok. 80 zł za tonę, ale nie jestem pewna. Mój mąż handluje takimi kamyczkami.

Tak, chodzi mi o te właśnie kamyczki. Może u Was mają jakąś inną nazwę handlową, ale różnica w cenie - oszałamiająca! To właśnie jest Wrocław Chociaż fakt - koszt transportu jest wysoki. A firma Twojego męża ma jakąś stronkę www?


Droga Wieloszko, niestety nie mamy storny w internecie. Przyglądałam się tej Twojej "mlecznej drodze", to te dwa białe, kwadratowe pola przed wejsciem do domu, tak? Wydaje mi się, że moja "mleczna droga" nie jest aż tak mleczna przynajmniej z bliska, bo z daleka to faktycznie robi się biała. Mąż prowadzi sprzedaż hurtową kruszyw, więc w grę wchodzą większe ilości tzn. 25 ton min.. Gdybyś była zainteresowana to daj znać.
Dołączam dokładniejsze zdjęcia.Pozdrawiam.
____________________
Pozdrawiam Ogrodomania Oli
ola 09:01, 25 paź 2011


Dołączył: 04 mar 2011
Posty: 848
Znów zapomniałam dodać zdjęć sorry.

____________________
Pozdrawiam Ogrodomania Oli
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies