Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Sylwii od początku :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Sylwii od początku :)

Madzenka 22:42, 02 lip 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Syla napisał(a)
Aaaaaaa ja dzisiaj moccccno leniuchowałam ogrodowo ....przesadziłam tylko kosodrzewiny i tyle .... Mocne postanowienie .... zaczynam sadzić od jesieni ..... ale jak w końcu wywiozą mi to śmieciowisko !!!


I dobre postanowienie. Ja od kilku dni leniuchuję i nawet mi chwasty nie przeszkadzają
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Agacia 22:53, 02 lip 2012


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 1445
Sylwia, mam pytanie co do thui aurea nana - zauważyłam, że w środku są jasnobrązowe: czy to normalka, czy niestety grzyb?
____________________
~ W ogrodniczkach ~
Krys 23:45, 02 lip 2012


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Syla napisał(a)
i jeszcze parę fotek z tego miejsca ....







Sylwia jak codziennie zaglądam i podziwiam ,jest bosko ! w Twoim ogrodzie a napisz proze jak nazywają sie trawy na pierwszym zdjęciu i te wysokie z Anabellkami na drugim
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Syla 17:04, 03 lip 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Marzena2007 napisał(a)

Aaaaaaa ja dzisiaj moccccno leniuchowałam ogrodowo ....przesadziłam tylko kosodrzewiny i tyle .... Mocne postanowienie .... zaczynam sadzić od jesieni ..... ale jak w końcu wywiozą mi to śmieciowisko !!!


I dobre postanowienie. Ja od kilku dni leniuchuję i nawet mi chwasty nie przeszkadzają


Ha ! a ja dzisiaj na roboczo od ranka .... M w delegacji , dziecię młodsze do babci a ja ogrodowe szaleństwo ..... Przyszły od Danusi nożyce do strzyżenia "bródek " trawiastych tzn krawędzi trawnika Joseph Bentley ...idzie jak po maśle .... osobiście polecam


____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 17:05, 03 lip 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Agacia napisał(a)
Sylwia, mam pytanie co do thui aurea nana - zauważyłam, że w środku są jasnobrązowe: czy to normalka, czy niestety grzyb?


Normalka ...... możesz od środeczka wybrać wszystko co brązowe jeśli Cię to denerwuje .... ja tak robię jak mam czas
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 17:07, 03 lip 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Krys napisał(a)

i jeszcze parę fotek z tego miejsca ....







Sylwia jak codziennie zaglądam i podziwiam ,jest bosko ! w Twoim ogrodzie a napisz proze jak nazywają sie trawy na pierwszym zdjęciu i te wysokie z Anabellkami na drugim


Krysiu na pierwszym zdjęciu to Carex Ice Cream , natomiast te wysokie w połączeniu z hortensjami to gracillimus ..... Fantastycznie się rozrastają te trawy , w przyszłym sezonie podzielę na inne rabaty ....
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Agacia 22:07, 03 lip 2012


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 1445
Syla napisał(a)


Normalka ...... możesz od środeczka wybrać wszystko co brązowe jeśli Cię to denerwuje .... ja tak robię jak mam czas


Uff! Dziękuję
____________________
~ W ogrodniczkach ~
Bogdzia 22:05, 04 lip 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Sylwia twój ogród jak u Danusi cudo absolutne. Trochę mi żal tylko tego smieciowiska bo takie ładne maki tam były. Wiem że zrobisz tam coś pięknego ale tych maków żal, ale wyboru nie ma trzeba zrobic porządek.Pozdrawiam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Syla 22:16, 04 lip 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Bogdzia napisał(a)
Sylwia twój ogród jak u Danusi cudo absolutne. Trochę mi żal tylko tego smieciowiska bo takie ładne maki tam były. Wiem że zrobisz tam coś pięknego ale tych maków żal, ale wyboru nie ma trzeba zrobic porządek.Pozdrawiam.


Bogdziu dziękuję ale do Danusi to krok stumiloooooowy..... i ogród niepowtarzalny ..... A ja jakoś w swoim dłubię i dłubię i weny do wszystkiego dzisiaj brak ... okrutny brak Maczki jeszcze rosną w takiej ilości , że głowa mała ....a pan który to wszystko miał popsuć ciągle obiecuje i obiecuje i miał być w poniedziałek potem we wtorek a dzisiaj środa i nadal go brak .... Ale tam .... już mi się nie chce denerwować i nawet o tym nie myślę .... Miało być tyle już zrobione a nie zrobione jest nic ....Pozostało mi jedynie czekać i nadal marzyć

Dzisiaj pociachałam w kulki wielkie bukszpany u mamy ... przynajmniej Ona się ucieszyła
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 22:49, 04 lip 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Ja również mam u siebie róże nn szczepione na pniu .... W zeszłym roku zakwitł tylko jeden pąk a w tym już znacznie więcej . Zimowały w garażu w paskudnych warunkach i cieszę się , że dały radę













____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies