Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Sylwii od początku :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Sylwii od początku :)

Madzenka 22:10, 01 lip 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Agacia napisał(a)
Sylwia, masz syna po maturze?? Ja, po zdjęciach, sądziłam, że sama masz dwadzieścia-parę lat. Nieźle

Poza tym podglądam, nadrabiam, zachwycam się - masz oko do kompozycji i pracowita jesteś jak nie wiem!


Agacia
Sylwia wygląda na max 30 ci
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
kaisog1 22:58, 01 lip 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Sylwia gratuluję matury!
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Domi 05:44, 02 lip 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Marzena2007 napisał(a)

Sylwia, masz syna po maturze?? Ja, po zdjęciach, sądziłam, że sama masz dwadzieścia-parę lat. Nieźle

Poza tym podglądam, nadrabiam, zachwycam się - masz oko do kompozycji i pracowita jesteś jak nie wiem!


Agacia
Sylwia wygląda na max 30 ci


Ja też byłam bardzo zdziwiona, patrząc na Twoje różne fotki, wiekiem Twojego starszego syna. Wyglądasz bardzooo młodo, no i piękna kobieta z Ciebie
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Wieloszka 09:54, 02 lip 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Gratuluję "starszakowi" zdanej matury! A Ty tak czeszesz i dopieszczasz swój ogród, że szczęka opada!!! Za każdym razem jak zajrzę (a zaglądam codziennie), to jakieś zmiany! Wakacje są, odpocznij kobieto (jeśli potrafisz ) ...
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
baraga1904 10:01, 02 lip 2012


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
Domi napisał(a)


Sylwia, masz syna po maturze?? Ja, po zdjęciach, sądziłam, że sama masz dwadzieścia-parę lat. Nieźle

Poza tym podglądam, nadrabiam, zachwycam się - masz oko do kompozycji i pracowita jesteś jak nie wiem!


Agacia
Sylwia wygląda na max 30 ci


Ja też byłam bardzo zdziwiona, patrząc na Twoje różne fotki, wiekiem Twojego starszego syna. Wyglądasz bardzooo młodo, no i piękna kobieta z Ciebie


...przyznam że tez byłam w szoku jak Sylwia napisała o swoim synu...myslałam że nie masz nawet 30..tylko pogratulowac...
wykasia 11:24, 02 lip 2012


Dołączył: 15 lut 2012
Posty: 75
Syla napisał(a)





Ten zakątek mistrzowski!! już wygląda pięknie, a jak hortensje i trawy się rozrosną to brak słów.
Syla 22:04, 02 lip 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Anula, Magos, Kasiog, Wieloszka, Baraga dzięki gratulaki przekazane Dziękuję również za komplemenciki dzieci odmładzają ale !!! za moim siedmiolatkiem już nie nadążam ogromniasty buziol

Wykasia - liczę na to , że w przyszłym sezonie zaniemówię

Wieloszka - odpoczywam w ruchu .... nie lubię siedzieć , ale tak już mam .... Teraz już w ogrodzie nie kombinuję , posadziłam tylko to co wcześniej zakupiłam .... A i jeszcze ze skalniaka parę roślinek muszę przenieś bo będą przeszkadzały podczas pracy koparką .... Mieli być jutro do śmieciowiska ale wersja znowu uległa zmiane .... ach !!! nie mam wyjścia czekam dalej .... ale jak już coś ruszy dam znać
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 22:12, 02 lip 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Aniu studio dzięki , że zaglądasz , ja u Ciebie podglądałam kulki tawułkowe u siebie się pospieszyłam i jeszcze raz je doformuję

Agacia - lubię swój ogród i prace w nim ale ! marzę by już mieć w nim wszystko poukładane ale! daleko do tego jeszcze i uczę się cierpliwości

Asik - dzięki bardzo

Mille - zawsze jak coś posadzę to zastanawiam się dłuuuuugo czy tak jest ok .... jednemu się podoba innemu nie .... Zastanawiam się czasami , że mam za mały ogród żeby ostro pokombinować ale jak już zaczynam kombinować to ręce załamuję , że tak dużo tego jest ..... i bądź tu mądry .... kobiecie nie dogodzi

Martuś - huśtawka jest Twoja ! za gratulacje dziękuję i serdecznie pozdrawiam
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 22:14, 02 lip 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Aaaaaaa ja dzisiaj moccccno leniuchowałam ogrodowo ....przesadziłam tylko kosodrzewiny i tyle .... Mocne postanowienie .... zaczynam sadzić od jesieni ..... ale jak w końcu wywiozą mi to śmieciowisko !!!
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Sebek 22:18, 02 lip 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Postanowienie mocne, ale mocniejsze są chcice ogrodowe Ale będę kibicować - i żeby Ci wszystkiego nie zjeździli
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies