Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Kasipod

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Kasipod

Kasiapod 20:55, 11 lis 2023

Dołączył: 24 sty 2022
Posty: 1033
Rojodziejowa napisał(a)
Ależ porządeczek! U mnie jakiś burdel wizualny

Dzięki Asia byłam u Ciebie i burdelu wizualnego nie widziałam Jesteś specjalistką od piwonii
____________________
Kasia-Ogródek Kasipod
Kasiapod 21:15, 11 lis 2023

Dołączył: 24 sty 2022
Posty: 1033
eda napisał(a)
Dużo zieleni zimą nie robi się pusto fajnie i kolorek też jesienny czerwony i żółty widać i trawy pięknie fajne słoneczne fotki
u mnie też już derenie pomału liście gubią i robi się pusto ale łodygi ładny kolorek mają macham Kasiu

Dzięki Edytko Lubię derenia bo jest bezproblemowy, na wiosnę będę musiała go radykalnie przyciąć Do tej pory tego nie robiłam, ale i tak mi się podobał, człowiek uczy się całe życie
____________________
Kasia-Ogródek Kasipod
Kasiapod 21:25, 11 lis 2023

Dołączył: 24 sty 2022
Posty: 1033
Monika83 napisał(a)
Super prezentują się rabaty w listopadzie, iglaki robią dobrą robote bo jesienią i zimą nie jest pusto na rabatach

Dziekuję Monika
____________________
Kasia-Ogródek Kasipod
eda 19:49, 12 lis 2023


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Kasiapod napisał(a)

Dzięki Edytko Lubię derenia bo jest bezproblemowy, na wiosnę będę musiała go radykalnie przyciąć Do tej pory tego nie robiłam, ale i tak mi się podobał, człowiek uczy się całe życie


Masz rację ja też tak mam jednego derenia mam samego to niedawno dopiero zaczęłam boki tylko podcinam lekko a inne w szpaalerze przy siatce to już muss ciąć bo jak nie przycięliśmy kiedyś to takie drzewo łodygi twarde się zrobiło że masakra haa podwójna robota
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Kasiapod 18:49, 16 sty 2024

Dołączył: 24 sty 2022
Posty: 1033
Zbierałam się od listopada na posadzenie tulipanów, aż w końcu doczekały się ale w donicach Mróz nie odpuszcza.
Najgorsze jest to , że 10 szt dalii nie wykopałam będzie trzeba kupić nowe.

____________________
Kasia-Ogródek Kasipod
Kasiapod 18:50, 16 sty 2024

Dołączył: 24 sty 2022
Posty: 1033
Ciemierniki czekają na posadzenie
____________________
Kasia-Ogródek Kasipod
Agnieszka_Z 19:13, 16 sty 2024


Dołączył: 30 mar 2023
Posty: 449
Kasiapod napisał(a)
Zbierałam się od listopada na posadzenie tulipanów, aż w końcu doczekały się ale w donicach Mróz nie odpuszcza.
Najgorsze jest to , że 10 szt dalii nie wykopałam będzie trzeba kupić nowe.



Cześć Kasiu Znajoma dziś mi powiedziała, że ona swoje tulipany zakopuje w takich doniczkach i tulipany się rozrastają. Jesienia odkopuje cebulki i ma ich więcej na kolejny rok niż na początku. Może warto, abyś w swoich doniczkach dorobiła trochę dziurek i też je zadołowała.
____________________
Agnieszka (lubelskie) - Boso Przez Ogródek
Kasiapod 19:54, 16 sty 2024

Dołączył: 24 sty 2022
Posty: 1033
Agnieszka_Z napisał(a)


Cześć Kasiu Znajoma dziś mi powiedziała, że ona swoje tulipany zakopuje w takich doniczkach i tulipany się rozrastają. Jesienia odkopuje cebulki i ma ich więcej na kolejny rok niż na początku. Może warto, abyś w swoich doniczkach dorobiła trochę dziurek i też je zadołowała.

Witaj Agnieszko w tych donicach są dziurki, ale myślisz że jeszcze dodatkowo zrobic?. Będę szukać tych koszczyczków
____________________
Kasia-Ogródek Kasipod
LIDKA 20:10, 16 sty 2024


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7334
Kasia ja mam tulipany w takich koszykach. Kup te większe . Po 2 sezonach z 8 cebul exotic emperor mialam po 14-18 cebul calkiem sporych.
Wykopywałam bo robiłam roszady w tulipanach w przedpgródku.


Wróciłam z pracy i ide do garażu sadzić tulipany króre wykopałam w trakcie roszad i przeżyły mrozy bez okrycia leżąc w domku ogrodnika. Mają kiełki.
Wola życia niesamowita bo mój domek ogrodnika to bez drzwi i ażurowe ścianki ma. Czyli leży praktycznie na dworze.

____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Agnieszka_Z 20:11, 16 sty 2024


Dołączył: 30 mar 2023
Posty: 449
Ja zakupiłam 3 koszyczki i spróbuję też dla porównania zwykłe doniczki po sadzonkach ze sklepu. Myślę, że warto zrobić więcej dziurek. Te koszyczki są dedykowane do cebulek. Może te przestrzenie są potrzebne do rozrastania się cebulek, tak sobie dumam.
____________________
Agnieszka (lubelskie) - Boso Przez Ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies