Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Pierwszy (nie)Wielki - part 2.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Pierwszy (nie)Wielki - part 2.

Magleska 17:42, 25 kwi 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18514
Asia współczuję połamania nóżki -rehabilituj się i jedynie co to cykaj fotki dla nas

pięknie tulipanki kwitną

ja też powinnam ze skarpy kilka rozplenic wywalić ,lub podzielić ,bo szybko w sezonie przesychają i są brzydkie ,ale to jest strasznie ciężka robota ,żeby je wykopać
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Johanka77 20:56, 25 kwi 2023


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Magleska napisał(a)
Asia współczuję połamania nóżki -rehabilituj się i jedynie co to cykaj fotki dla nas

pięknie tulipanki kwitną

ja też powinnam ze skarpy kilka rozplenic wywalić ,lub podzielić ,bo szybko w sezonie przesychają i są brzydkie ,ale to jest strasznie ciężka robota ,żeby je wykopać


Madzia dziękuję!
Fotki na pewno będą, bo czasu mam co niemiara

Rozplenice po latach generalnie robią się potwory

____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
sylwia_slomc... 21:11, 25 kwi 2023


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81986
Fajne tulipanowo Wgłębnik superCoś rośnie przy tej pergoli na tarasie, coś co się wspina czy nic?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Johanka77 22:28, 25 kwi 2023


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
sylwia_slomczewska napisał(a)
Fajne tulipanowo Wgłębnik superCoś rośnie przy tej pergoli na tarasie, coś co się wspina czy nic?


Powojnik tylko

____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Magara 00:47, 26 kwi 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6675
sylwia_slomczewska napisał(a)
Współczuję perturbacji zdrowotnych i bólu. Ogród sobie poradzi zdrowie ważniejsze.

Ja tylko trochę współczuję Bo gdybyś nie miała problemów z nogą to pewnie byśmy Cię TU nie zobaczyli
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Johanka77 06:37, 26 kwi 2023


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Magara napisał(a)


Ja tylko trochę współczuję Bo gdybyś nie miała problemów z nogą to pewnie byśmy Cię TU nie zobaczyli


Wiedziałam, że Ty nocą przybędziesz Daga

A Widzisz to jest bardzo mylny wniosek.
Bo ja Mam problemy z nogą od 2 marca
Raz już tu napisałam, nawgrywałam się i post szlag trafił… i niestety to jest powód dlaczego mnie tu nie ma… technicznie nie poprawiło się nic. Danusia uciekła na Insta i widać nikt już nie planuje odświeżać tej platformy. A szkoda

Powiadomienia otrzymuję po dwóch godzinach…

No ale skoro już jestem, to znaczy, że tęskniłam i popacze sobie, bo sama to ja w tym roku nic nie zrobię

Foto for you! Moje nowinki. Lamarckie

____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Makao 09:34, 26 kwi 2023


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4119
Ja też wróciłam z sentymentu do tego forum. Na insta jestem ale jakoś nie mogę się dogadać z tą platformą. Wkurza mnie ucinanie zdjęć bo tylko dwa formaty mają i często mi coś obciacha.
Ale dziewczyny obserwuję i Danusię też a jakże by inaczej. Zresztą na fb Danusia też dużo wrzuca. Filmiki z radami bardzo cenne.

Witaj ponownie. Kontuzji współczuję. Widziałam na fb. Biedulka.
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Johanka77 12:47, 26 kwi 2023


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Makao napisał(a)
Ja też wróciłam z sentymentu do tego forum. Na insta jestem ale jakoś nie mogę się dogadać z tą platformą. Wkurza mnie ucinanie zdjęć bo tylko dwa formaty mają i często mi coś obciacha.
Ale dziewczyny obserwuję i Danusię też a jakże by inaczej. Zresztą na fb Danusia też dużo wrzuca. Filmiki z radami bardzo cenne.

Witaj ponownie. Kontuzji współczuję. Widziałam na fb. Biedulka.


Cześć Ania! Dziękuję
No tak, nie ma miejsc idealnych
Ważna jest wiedza, którą publikujemy.

Lecę zaraz do Ciebie zobaczyć, co tam nowego po powrocie



____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
April 13:01, 26 kwi 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10213
Ja jestem konserwa, siedzę tylko tu, nie mam czasu na FB czy Insta. Nawet jak mam tam konta to bardzo nieżywe

Fajnie że zajrzałaś, już czytałam, oglądałam, podziwiałam ale nie miałam szansy skrobnąć.
Więc powtórzę to co u siebie napisałam, że nie widać żeby ogród był w jakikolwiek sposób zaniedbany. Przeciwnie, jest super czyściutko i wygłaskane.
Lamarckie zawsze w cenie i zawsze podziwiane. Aż szkoda że mam miejsce na tylko jedną
____________________
April April podbija las Mazowsze
Magara 13:09, 26 kwi 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6675
Johanka77 napisał(a)


Wiedziałam, że Ty nocą przybędziesz Daga

A Widzisz to jest bardzo mylny wniosek.
Bo ja Mam problemy z nogą od 2 marca
Raz już tu napisałam, nawgrywałam się i post szlag trafił… i niestety to jest powód dlaczego mnie tu nie ma… technicznie nie poprawiło się nic. Danusia uciekła na Insta i widać nikt już nie planuje odświeżać tej platformy. A szkoda

Powiadomienia otrzymuję po dwóch godzinach…

No ale skoro już jestem, to znaczy, że tęskniłam i popacze sobie, bo sama to ja w tym roku nic nie zrobię

Foto for you! Moje nowinki. Lamarckie


Lamarckie też mam, też mnie zachwycają w tym roku
Brak wsparcia technicznego na forum i problemy z powiadomieniami - bez komentarza
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies