Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Pierwszy (nie)Wielki - part 2.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Pierwszy (nie)Wielki - part 2.

Mirka 20:58, 26 kwi 2023


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Johanka77 napisał(a)


Fakt, ŚŚ do donic już posadziłam
Córka pomogła, ale zawsze

Na razie jaram się, że od tygodnia umiem zejść do ogrodu i usiąść na murku od skarpy. I umiem wstać! Juhu!

Jak już będę zgrabniejsza, to będę siadać na rabatach i pielić, aż mnie ktoś nie podniesie

Asia ty to tak się nie spiesz z tym pieleniem wylecz dobrze nogę . Do pielenia to małżonka zagoń
Zdrowiej Asia.
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Kordina 21:04, 26 kwi 2023


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4720
Miało być "też"
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Johanka77 21:11, 26 kwi 2023


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Mirka napisał(a)

Asia ty to tak się nie spiesz z tym pieleniem wylecz dobrze nogę . Do pielenia to małżonka zagoń
Zdrowiej Asia.


Dzięki Mirka! Ja się nigdzie nie spieszę. Chciałabym kiedyś móc zejść do parteru. To na razie mrzonka.
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Martka 23:01, 26 kwi 2023


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Asiu, 30% obciążenia to już coś. Zachody z brzozami zawsze u Ciebie piękne. Trzymam kciuki za dobre wyrehabilitowanie nogi.
Johanka77 07:43, 27 kwi 2023


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Martka napisał(a)
Asiu, 30% obciążenia to już coś. Zachody z brzozami zawsze u Ciebie piękne. Trzymam kciuki za dobre wyrehabilitowanie nogi.


Dzięki Martek! Wczoraj zachód też był piękny czerwony, ale moje wybieganie na taras nie jest teraz za szybkie
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
jolanka 08:46, 27 kwi 2023


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Asiu, współczuję Ci Twoich życiowych przeżyć. Oby tych „atrakcji” już dosyć
A nóżki nie popędzaj za szybko. Wiem, że chciałabyś już, już, już ale …. spokojnie. Zdrowie to towar deficytowy i trzeba na nie chuchać i dmuchać bo ma wystarczać na dłużej
Ogród miałaś i masz tak dopieszczony, że odrobina luzu mu nie zaszkodzi. Buziaki
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Johanka77 09:02, 27 kwi 2023


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
jolanka napisał(a)
Asiu, współczuję Ci Twoich życiowych przeżyć. Oby tych „atrakcji” już dosyć
A nóżki nie popędzaj za szybko. Wiem, że chciałabyś już, już, już ale …. spokojnie. Zdrowie to towar deficytowy i trzeba na nie chuchać i dmuchać bo ma wystarczać na dłużej
Ogród miałaś i masz tak dopieszczony, że odrobina luzu mu nie zaszkodzi. Buziaki


Witaj Jolanko! Dziękuję za życzenia
Ja nóżki nie popędzam. W żaden sposób. To że chciałabym, nie znaczy, że coś robię
Czekam tylko na lepszą pogodę, bo wolałam leżakowanie na tarasie, niż w łóżku.
Po dwóch miesiącach mam dosyć swojej sypialni, która wygląda jak jakieś rozgrzebane centrum dowodzeniowo- medyczne
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
jolanka 09:21, 27 kwi 2023


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Johanka77 napisał(a)


Witaj Jolanko! Dziękuję za życzenia
Ja nóżki nie popędzam. W żaden sposób. To że chciałabym, nie znaczy, że coś robię
Czekam tylko na lepszą pogodę, bo wolałam leżakowanie na tarasie, niż w łóżku.
Po dwóch miesiącach mam dosyć swojej sypialni, która wygląda jak jakieś rozgrzebane centrum dowodzeniowo- medyczne

Rozumiem Cię. Sama to samo przeżywałam tyle, że nie z nogą a z ręką, konkretnie z barkiem. Dopiero po pół roku zapaliło się światełko w tunelu. A łóżko i poduchy po prostu nienawidziłam. Brrrr. Będzie dobrze, u mnie jest
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
TAR 10:05, 27 kwi 2023


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7264
Asia masz tak wycmokany ten ogrod ze spokojnie nic sie nie stanie jak nic w nim chwilowo nie porobisz. Byle zdrowie wrocilo. My oboje z mezem niestety odczuwamy wciaz skutki powiklan pocovidowych i czasem mam wrazenie, ze to zostanie juz na zawsze. A strasznie wkurza taka niemoc.

Zachod jak zawsze obłedny
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Gruszka_na_w... 10:14, 27 kwi 2023


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21973
Johanko, wierzę w Ciebie. W Twoją siłę, zdolność do pokonywania przeszkód i umiejętność znajdowania właściwej perspektywy. Trudny czas masz, bo jak człek na coś nie ma wpływu, to czasem ciężko to znieść. Cierpliwości Ci życzę i oby aura sprzyjała rekonwalescencji na tarasie. Trzymaj się dzielna kobieto!
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies