Gdzie jesteś » Forum » Konkursy różne » Ogłoszenie wyników konkurs 4 pory roku z trawami

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogłoszenie wyników konkurs 4 pory roku z trawami

MiluniaB 10:40, 28 lut 2022


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3385
Danusiu - wysłałam wiadomość
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
Gardenarium 16:26, 07 mar 2022


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Wreszcie miałam wszystkie książki i zawalczyłam z wysłaniem dzisiaj.

Na pw podałam Wam nr przesyłki i link do śledzenia. Zajrzyjcie w pw.

Pozdrawiam serdecznie.
Danusia
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 20:46, 13 paź 2022


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Ważna wiadomość.

Kochani, zdjęć konkursowych nie będzie w książce. Zmieniły się przepisy, niektórzy nie chcą podawania nazwisk autora, wydawnictwo zdecydowało, że nie będzie podpisywało umów o przeniesieniu praw autorskich i nie będzie sobie robiło kłopotu z tego powodu. Jedni chcą podawać swoje dane, inni nie, poza tym wynagrodzenie, potrącanie podatku.
Zdecydowano za mnie, że w mojej książce mogą być jedynie zdjęcia mojego autorstwa.


Za całe zamieszanie przepraszam, ale to nie moja wina, ja chciałam dobrze. Czasy się zmieniły.
Pozdrawiam
Danusia
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Kawa 12:01, 28 lis 2022


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Gardenarium napisał(a)
Ważna wiadomość.

Kochani, zdjęć konkursowych nie będzie w książce. Zmieniły się przepisy, niektórzy nie chcą podawania nazwisk autora, wydawnictwo zdecydowało, że nie będzie podpisywało umów o przeniesieniu praw autorskich i nie będzie sobie robiło kłopotu z tego powodu. Jedni chcą podawać swoje dane, inni nie, poza tym wynagrodzenie, potrącanie podatku.
Zdecydowano za mnie, że w mojej książce mogą być jedynie zdjęcia mojego autorstwa.


Za całe zamieszanie przepraszam, ale to nie moja wina, ja chciałam dobrze. Czasy się zmieniły.
Pozdrawiam
Danusia


Trochę smutno
ale czasy mamy jakie mamy
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Patrycja_KG_Lu 11:16, 26 sty 2023


Dołączył: 06 maj 2022
Posty: 2317
Gratulacje dla Wszystkich! Super pomysł z konkursem tematycznym. Oby co jakiś czas taki był organizowany, bo to moc inspiracji i możliwości poznania ogrodów, do których się jeszcze nie dotarło na forum.
____________________
Patrycja - tworzę ogród od podstaw - Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały (okolice Lublina)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies