Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » The bigger the N-cer

Pokaż wątki Pokaż posty

The bigger the N-cer

Rojodziejowa 21:46, 13 cze 2022


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8281


Pierwszy wyrzut burzy mózgów. Chodziło mi o coś takiego. Te formy oczywiście ani nie równoległe, anie nie prostopadłe wględem siebie. Też te żywopłociki widziałam jakoś zróżnicowane pod względem wysokości. Widzę, że już się koncepcja nie zgadza z miejscem ławeczki o i murki do wywalenia.
Zara usunę te wypociny
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Wiaan 22:10, 13 cze 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5094
Asia fajne to jest
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
pawel2806 22:26, 13 cze 2022


Dołączył: 04 mar 2014
Posty: 918
Ani się waż usuwać bo to jest całkiem niezłe, zywoplot po prawej będzie na pewno wysoki bo oddziela plac z orzechem i ściana tam jest potrzebna do zrobienia przesłony przed wiatrami
____________________
N-ce Garden* The Bigger the N-cer**
Rojodziejowa 22:29, 13 cze 2022


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8281
pawel2806 napisał(a)
Ani się wąż usuwać bo tk jest całkiem nieźle, zywoplot po prawej będzie na pewno wysoki bo oddzielić plac z orzechem i ściana tam jest potrzebna do zrobienia przesłony przed wiatrami


Rysowałam bez kontekstu położenia tego w ogrodzie. Dowolny obrót i ściana może być, bo zakładałam, że ten wyższy żywopłot jest na obrazku w tle.

Jeszcze dołożę linka, co prawda w ogrodzie o innym charakterze, ale o takie właśnie coś mi chodziło. Wysokość, szerokość, do dopasowania do odmiany róż.

A jak nie tak, to np. te regularne kwatery połączone też w jakiś nie do końca regularny sposób
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
anuska2507 11:52, 14 cze 2022


Dołączył: 02 kwi 2019
Posty: 2561
Cześć! Jestem bardzo ciekawa ogrodu, który tworzysz. Plan wygląda imponująco Będę zaglądać!
____________________
Ania - okolice Wrocławia Wymarzyłam sobie wrzosowisko
pawel2806 21:32, 23 cze 2022


Dołączył: 04 mar 2014
Posty: 918
Trochę nowości trawa skoszona w większości ciągnikiem reszta kosiarką. Truskawkami poczęstowały się sarny, teraz przykryte są firankami żeby się odbudowały. Świdośliwy też miały bliskie spotkanie z sarnami, prawdopodobnie jedna nie przeżyje. Dlatego owinięte są siatką podobnie jak świeżo posadzone aronie. Dynie wypielone, różanka wyznaczona
____________________
N-ce Garden* The Bigger the N-cer**
pawel2806 21:37, 23 cze 2022


Dołączył: 04 mar 2014
Posty: 918

____________________
N-ce Garden* The Bigger the N-cer**
pawel2806 21:42, 23 cze 2022


Dołączył: 04 mar 2014
Posty: 918


____________________
N-ce Garden* The Bigger the N-cer**
Johanka77 22:39, 23 cze 2022


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Rojodziejowa napisał(a)


Pierwszy wyrzut burzy mózgów. Chodziło mi o coś takiego. Te formy oczywiście ani nie równoległe, anie nie prostopadłe wględem siebie. Też te żywopłociki widziałam jakoś zróżnicowane pod względem wysokości. Widzę, że już się koncepcja nie zgadza z miejscem ławeczki o i murki do wywalenia.
Zara usunę te wypociny


Ale romantyczne to!
Asia mistrz jesteś! Widzę, często zastępstwa na plastyce Ci dają
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Agi2006 22:40, 23 cze 2022


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Mnóstwo pracy przed Tobą ale znając Twój gust,pomysłowość, wyobraźnię i rękę do roślin wierzę że stworzysz coś wyjątkowego, nietuzinkowego. Kibicuję Ci z całych sił!

Ps. Niestety z sarnami też mam doczynienia na części dzięki za ogrodzeniem.Zniszczyly sosny, czereśnie i tuje....
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies