Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » mirbogród

Pokaż wątki Pokaż posty

mirbogród

MiroslawBorek 00:29, 10 gru 2010


Dołączył: 01 gru 2010
Posty: 98
Fajnie, że Wam się podoba. Podbudowało mnie to.
____________________
Mirbo
Matka 00:36, 10 gru 2010


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Mirku, widzę, że Ciebie tez wciągnęło to forum!fajne miejsce!naprawdę
____________________
U Matki
Gardenarium 00:38, 10 gru 2010


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ciekawa jestem, co nam jeszcze Mirek pokaże ?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
goniak 12:30, 10 gru 2010


Dołączył: 13 lis 2010
Posty: 1276
Witaj )
Fajne rancho, czekamy na kolejne fotki .
____________________
Małgosia mój zielony świat
zbigniew_gazda 08:59, 13 gru 2010


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11168
MiroslawBorek napisał(a)


Tak to wyglądało w całości



inne ujęcie.


Zaskoczyłeś mnie Mirku "Oczkiem" .Piękne - i ile pracy w niego włożone.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
MiroslawBorek 19:01, 13 gru 2010


Dołączył: 01 gru 2010
Posty: 98
Cieszę się, że Wam się podoba u mnie, więc spełniam oczekiwania i przesyłam kolejne fotki.



Na tej wysepce rośnie (ten najwyższy) cyprysik. Historia jego jest taka, że kupiłem go na Święta Bożego Narodzenia. Miał stać na moim biurku i "robić" za choinkę. Tak też się stało. Znakomicie spełnił swoje zadanie. Potem poszedł na parapet a z nastaniem wiosny powędrował na moje rancho. Tam też już zadomowił się na dobre i mieszka na wyspie do dnia dzisiejszego. Dziś jest już większy.



Po roku istnienia mojego oczka zaczął się problem z wodą. Uciekała, jak widać na fotce. Chciałem oszczędnie to mam. Po wykopaniu położyłem zwykłą grubą (taką czarną) folię a na to, na beton moje głaziki i niestety po zimie musiały się porobić szpary i woda mi zmykała.



Inne ujęcie. Choć to nie wyspa nazywam ją dalej wyspą, bo takową była. Później dorobiłem jednak dwie ścieżki dzieląc oczko na pół, gdyż wpuściłem tam parę rybek, które podczas czyszczenia przebywały w jednej części.
____________________
Mirbo
Gardenarium 19:05, 13 gru 2010


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
A powiedz, jak teraz z poziomem wody, czy jakoś zaradziłeś ubywaniu wody? Czy ona się utrzymuje na takim poziomie jak na zdjęciu, czy wolałbyś aby była wyżej?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
MiroslawBorek 19:20, 13 gru 2010


Dołączył: 01 gru 2010
Posty: 98
Jeśli pozwolicie, to jeszcze parę ujęć z tamtego okresu.









Myślę, że jak na 100% amatora to nie wyglądało to źle. W każdym bądź razie na zdjęciach wygląda dość ładnie i wracam do tamtych lat z nutką sentymentu. W końcu byłem 5 lat młodszy. he he...
____________________
Mirbo
MiroslawBorek 19:24, 13 gru 2010


Dołączył: 01 gru 2010
Posty: 98
Obecnie położyłem folię, ale trzeba poobrabiać boki żeby jej nie było widać. Jak dojdę do współczesności to będzie widać. Nie wszystko na raz. Po pierwsze - finanse; po drugie to czas - jeżdżę tam w weekendy i to nie wszystkie, plus 3 tygodniowy urlop.
____________________
Mirbo
MiroslawBorek 20:01, 13 gru 2010


Dołączył: 01 gru 2010
Posty: 98
I jeszcze parę zbliżeń.



Ten po prawej to chyba jałowiec groszkowy.



Na środku (w tyle) cis, po lewej kosodrzewina a na prawo jałowiec



I moja suczka "Daizy" wygrzewająca się w słoneczku.
____________________
Mirbo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies