Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » mirbogród

Pokaż wątki Pokaż posty

mirbogród

MiroslawBorek 22:22, 20 gru 2010


Dołączył: 01 gru 2010
Posty: 98
Dzięki za pochwałę.
____________________
Mirbo
MiroslawBorek 22:25, 20 gru 2010


Dołączył: 01 gru 2010
Posty: 98
Niestety zimą do swoich rybek nie jeżdżę. Muszą sobie jakoś radzić same. Szkoda mi ich ale .......
____________________
Mirbo
tyna 22:27, 20 gru 2010


Dołączył: 11 wrz 2010
Posty: 1711
O masz, jeszcze do tego ten fajny domek!
No i ta ławeczka....z tym kimś
Sielanka...))
____________________
pozdrawiam :)
Gardenarium 22:41, 20 gru 2010


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Domek po raz pierwszy pokazałeś. Bardzo jest urokliwy. Napisz jak to jest gdy się nie mieszka, czy ktoś dogląda "dobytku" i czy nie zdarzają się kradzieże?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
ila_olszewska 21:25, 28 gru 2010


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 22
Nie martw się rybki zimą śpią
____________________
grama 10:59, 30 gru 2010


Dołączył: 24 paź 2010
Posty: 771
Byłeś w Zielono mi i co? Wyszedłeś tak bez słowa? Nie pochwaliłeś,nie zganiłeś,na ławeczce nie przysiadłeś,o sadzonki nie prosiłeś?
Śliczny domeczek masz,a mam sentyment do takich domeczków,bo sama zaczynałam od podobnej działki.
____________________
Pozdrawiam-Grażyna.Zielono mi!
danuta_ 17:04, 22 sty 2011


Dołączył: 20 paź 2010
Posty: 1300
Witam, bardzo urokliwe miejsce nam tu pokazałeś. W oczko wodne musiałeś włżyć bardzo dużo pracy, ale efekt jest powalający!
____________________
pozdrawiam Danuta sosnowo
Gardenarium 21:19, 22 sty 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Mirku, a tam gdzie mieszkasz masz też jakiś ogródek?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
MiroslawBorek 10:07, 23 sty 2011


Dołączył: 01 gru 2010
Posty: 98
Tu gdzie obecnie mieszkam mam do zagospodarowania dwie duże działki. Jedna straszy... to busz po starym ogrodzie. Stare jabłonie, dzikie śliwy, kępy leszczyny (niektóre pokaźnych rozmiarów), graby - samosiejki, sumaki itp. Jesienią bawiłem się w karczowanie zaopatrzony w wielkie sekatory. Z leszczynowych kijów robiłem ogrodzenie bawiąc się w "wyplatacza". Prace zatrzymała zima. Teraz już chyba będzie lżej. Przynajmniej mniej ran na rękach po walkach z tarniną. Niektóre okazy tej kolczastej roślinki były sporymi drzewami. Nadal jednak nie wiem jak to wszytko urządzić i połączyć coś nowego ze starymi jabłoniami i zostawionymi gdzieniegdzie grabami.

to jest fotka tej trochę ogarniętej działki. Tamten "busz" jak znajdę to wkleję.



tam przed domem zrobiłem mała rabatkę. Później dam zbliżenie.
____________________
Mirbo
Gardenarium 10:12, 23 sty 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ja już oczyma wyobraźni widzę wielkie rabaty wyspowe pod dużymi drzewami. Przepiękna i duża działka (ile ma m2?). Twoją pracę widać, bo po takim sajgonie zrobić równy trawnik nie jest łatwo.

Jest w takim razie pole pod piękny ogród. Gdybyś wkleił plan z domem i drzewami oraz wymiarami, możemy Ci pomóc w zaplanowaniu tego ogrodu
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies