Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » mirbogród

Pokaż wątki Pokaż posty

mirbogród

Gardenarium 14:04, 23 sty 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ładne bardzo to założenie z korzeniami i jak drzewo kominkowe ułożone
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
MiroslawBorek 14:27, 23 sty 2011


Dołączył: 01 gru 2010
Posty: 98
Dałem Wam trochę kolorków w szare zimowe dni... he he he i oby do wiosenki.
____________________
Mirbo
MiroslawBorek 14:44, 23 sty 2011


Dołączył: 01 gru 2010
Posty: 98
A to w sierpniową sobotę. (pstrokato?)



Miałem też gości.



A to już do zagospodarowania. Ta część od lasu wykarczowana przeze mnie.



Było trochę pracy. Szczególnie z tarniną.

____________________
Mirbo
MiroslawBorek 14:55, 23 sty 2011


Dołączył: 01 gru 2010
Posty: 98
2/3 działki jednak dalej wygląda tak, jak na fotkach. Wiosną nie będę narzekał na nudę i brak tlenu.












Aby tylko sił starczyło i kręgosłup wytrzymał, to pewnie się z tym uporam. Zastanawiam się tylko nad odrostami leszczyn, tarniny, malin, dzikich wiśni itp.

____________________
Mirbo
danuta_ 14:56, 23 sty 2011


Dołączył: 20 paź 2010
Posty: 1300
Ooo, piękna przestrzeń do zagospodarowania, masz już jakieś koncepcje?
____________________
pozdrawiam Danuta sosnowo
MiroslawBorek 14:58, 23 sty 2011


Dołączył: 01 gru 2010
Posty: 98
no właśnie nie wiem, co tam zrobić mając drzewa pt. stare jabłonie i młode graby.... hehe.
____________________
Mirbo
MiroslawBorek 15:00, 23 sty 2011


Dołączył: 01 gru 2010
Posty: 98
są też stare wiśnie - ładne. Orzech. Parę chyba samosiejek jesionów.
____________________
Mirbo
danuta_ 15:29, 23 sty 2011


Dołączył: 20 paź 2010
Posty: 1300
Oj, ja myślę, że lada moment pojawią sie jakieś pomysły. Ja w tym roku powykopywałam kilkanaście drzew owocowych, ponieważ nie rodziły (kiedyś, tuż po posadzeniu poobgryzane zostały przez sarny), więc pozbyłam się ich bez sentymentu. Ale jak jesteś posiadaczem starych ale zdrowych odmian drzew owocowych to warto było by się dobrze zastanowić, jak je wkomponować w nowe założenie.
____________________
pozdrawiam Danuta sosnowo
MiroslawBorek 15:51, 23 sty 2011


Dołączył: 01 gru 2010
Posty: 98
Dzięki, pomyślę.
____________________
Mirbo
hanka_andrus 00:36, 24 sty 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Mirku,byłam u ciebie z wizytą!Niestety....zazdroszczę !Choć to brzydka cecha.Jesteś prawdziwym gospodarzem! Nie cierpisz bałaganu!I to mi się w twoich ogrodach podoba.
Te chaszcze ciełabym w pień wszystko.Zostawiłabym tylko owocowe.Graby szybko rosną .Widziałam w jednym ogrodzie płot z grabów.Obsadzono go grabami blisko siebie I po kilku latach nie potrzeba było ogrodzenia ........była sztachetka przy sztachetce.Gałęzie od dołu były systematycznie podcinane,Jak odnajdę to zdjęcie to pokażę.

W pracy tobie niestety nie pomogę...... chyba tylko zachętą i akceptacją.Trzymaj się pionu i szanuj kręgosłup.Zdrowie jest najważniejsze!
Pozdrawiam ciepło!
Było miło u ciebie gościć.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies