Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kraina spełnionych marzeń

Pokaż wątki Pokaż posty

Kraina spełnionych marzeń

Angelika95 20:30, 20 kwi 2024


Dołączył: 24 wrz 2022
Posty: 1024
Szklarnia super i cały teren warzywny również pokażesz całą rabatę, tą którą robiłaś w zeszłym roku a tu widać ją niecałą? Ze ścieżkami
____________________
Spełnianie marzeń - ogród czas start świętokrzyskie
LIDKA 20:56, 20 kwi 2024


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7331
Warzywnik śliczny. Szklarnia piękna i rozwodu nie będzie. Kwiatki cieszą. Lubisz porządek jak ja i to widać.

Brawo.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
anuska2507 21:01, 20 kwi 2024


Dołączył: 02 kwi 2019
Posty: 2571
Pokażesz z bliska jak szklarnia jest przymocowana do podłoża? Jest jakoś przykręcona do bloczków?
____________________
Ania - okolice Wrocławia Wymarzyłam sobie wrzosowisko
MagdaLenka 22:04, 20 kwi 2024


Dołączył: 30 mar 2023
Posty: 852
Angelika95 napisał(a)
Szklarnia super i cały teren warzywny również pokażesz całą rabatę, tą którą robiłaś w zeszłym roku a tu widać ją niecałą? Ze ścieżkami

Jutro zrobię zdjęcia, choć na razie tam niewiele widać.
____________________
MagdaLenka Kraina spełnionych marzeń
MagdaLenka 22:06, 20 kwi 2024


Dołączył: 30 mar 2023
Posty: 852
LIDKA napisał(a)
Warzywnik śliczny. Szklarnia piękna i rozwodu nie będzie. Kwiatki cieszą. Lubisz porządek jak ja i to widać.

Brawo.


Lidka, to miód na moje serce - takie komplementy od Ciebie.
____________________
MagdaLenka Kraina spełnionych marzeń
ElzbietaFranka 22:07, 20 kwi 2024


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13950
A ja nasadzilam drzew i nie mam gdzie zrobić rabat warzywnych nie mówiąc już o postawieniu szklarenki.

Piękne podwyższone rabatki chyba drewno opalone czy dobrze widzę?

Ogórki będę sądziła między roślinami kwitnącymi nie mam wyjścia. Już w zeszłym roku buraki, marchew miałam między różami. Koper wysiał się z kompostu wszędzie po całej działce.

Pozdrawiam.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
MagdaLenka 22:08, 20 kwi 2024


Dołączył: 30 mar 2023
Posty: 852
anuska2507 napisał(a)
Pokażesz z bliska jak szklarnia jest przymocowana do podłoża? Jest jakoś przykręcona do bloczków?


Szklarnia nie jest przykręcona do kostki, tylko przytwierdzona do ziemi szpilkami wykonanymi własnoręcznie z drutu zbrojeniowego 6mm. Jutro zrobię zdjęcia z bliska.
____________________
MagdaLenka Kraina spełnionych marzeń
MagdaLenka 22:12, 20 kwi 2024


Dołączył: 30 mar 2023
Posty: 852
ElzbietaFranka napisał(a)
A ja nasadzilam drzew i nie mam gdzie zrobić rabat warzywnych nie mówiąc już o postawieniu szklarenki.

Piękne podwyższone rabatki chyba drewno opalone czy dobrze widzę?

Ogórki będę sądziła między roślinami kwitnącymi nie mam wyjścia. Już w zeszłym roku buraki, marchew miałam między różami. Koper wysiał się z kompostu wszędzie po całej działce.

Pozdrawiam.


To też dobre rozwiązanie. Wiele osób wpłata warzywa w rabaty ozdobne, gdy brak miejsca na warzywnik. Przecież warzywka też są ozdobne. Takie buraczki liściowe, sałaty, kapusty ozdobne, fasolka na podporach, jarmuż, karczoch - to wszystko bardzo ładnie wygląda wśród kwiatów.
Skrzynie są desek zabezpieczonych pokostem lnianym. Pociemniały od tego na tyle, że faktycznie kolor jest zbliżony do opalanych.
____________________
MagdaLenka Kraina spełnionych marzeń
anulajda 21:21, 21 kwi 2024


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3780
Hej Magdalenko u Ciebie.
Co nie co przeczytałam,fotki pooglądałam, różyczki powąchałam , warzywka swoje są super.
Chętnie będe zaglądać
____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
MagdaLenka 11:59, 22 kwi 2024


Dołączył: 30 mar 2023
Posty: 852
Rabata środkowa dla Angeliki.
Niewiele jeszcze widać, chociaż kilka roślin ładnie wystrzeliło.



____________________
MagdaLenka Kraina spełnionych marzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies