Gdzie jesteś » Forum » Oświetlenie » Oświetlenie ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Oświetlenie ogrodu

klodiaczek 10:25, 19 sty 2018

Dołączył: 19 sty 2018
Posty: 2
dosyć ciekawe te lampy. Wrzuć zdjęcie jak prezentują się wieczorem.

____________________
ankasasanka 12:49, 22 sty 2018

Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 11
Ja myślę, że dobrze sprawdzi się [reklama] halogen led z czujnikiem ruchu, bardzo ekologiczne rozwiązanie i mały pobór energii.
niuniu 16:00, 24 sty 2018

Dołączył: 24 sty 2018
Posty: 1
bardzo podoba mi się oświetlenie tego typu
[reklama]
Ekotechnik24 13:07, 14 mar 2018

Dołączył: 21 wrz 2014
Posty: 3
Ciekawym rozwiązaniem oświetlającym ogród może być girlanda na żarówki. Zaletą tego rozwiązania jest to, że jeśli kupimy girlandę dobrej jakości to może ona być w ogrodzie przez cały rok oświetlając go także w zimie - lub po wymianie żarówek na np. kolorowe stać się elementem świątecznej iluminacji.
Tutaj możecie zobaczyć przykłady zastosowania girlandy na żarówki.[reklama]

Ważnym elementem girlandy jest jakość przewodu który został wykorzystany do jej produkcji. Dobrej jakości kabel to płaski szeroki przewód w odpowiedniej izolacji. Często można spotkać tanie chińskie girlandy na cienkich okrągłych przewodach. Jednak są to raczej jednorazówki, które nie są w stanie przeżyć okresu zimowego. Dobra i wykonana odpowiednio izolacja kabla do girland jest ważna dla tego, że on cały czas pracuje np pod wpływem podmuchu wiatru. A w zimie kiedy temperatury spadają kiepskiej jakości izolacja twardnieje i pod wpływem ruchu kruszy się. Jeśli więc chcecie mieć produkt na lata - kupujcie girlandy dobrej jakości.
____________________
4FD 21:26, 09 kwi 2018

Dołączył: 09 kwi 2018
Posty: 1
A my mamy Girlandę w ogrodzie

[zmoderowane]
Gardenarium 22:03, 09 kwi 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Nachtigall7 20:08, 26 kwi 2018

Dołączył: 26 kwi 2018
Posty: 1
[zdjęcie zmoderowane]
Witam Wszystkich,

Od dluzszego czasu poszukuje takiego Abazuru jak na zdjeciu do ogrodu ( ok 2 m wysokosci) Niestety nigdzie w Polsce nie moge tego znalezc. Bede bardzo wdzieczny za jakies wskazowki, namiary na firmy gdzie moge znalezc podobna lampe ogrodowa
Gardenarium 21:11, 26 kwi 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Wrzuć zdjęcie w wyszukiwarkę google i wynajdzie. My aż takich informacji nie mamy, żeby wiedzieć kto to sprzedaje, a google wie wszystko i znajdzie
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Krokusik9090 19:42, 15 maj 2018

Dołączył: 15 maj 2018
Posty: 1
Świetnie wyglądają i sprawdzają się również lampy solarne LED. Polecę stronę [reklama] - warte swojej ceny! Wydajne i eleganckie
michelin 09:39, 10 cze 2018

Dołączył: 10 gru 2017
Posty: 1
Dzień dobry,

czy ktoś z Państwa może mi pomóc i podpowiedzieć jak w rzeczywistości powinna wyglądać ta lampa ogrodowa? Jaka żarówka, jaki klosz?



Nabyłam ogródek działkowy iniestety poprzedni właściciel tylko powiedział, ze klosz się zbił.... szukałam w sklepach typu castorama, ale niestety... może ktoś ma u siebie podobną lampę

Pozdrawiam
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies