Strona główna Forum Mapa ogrodów O nas Kontakt Dni otwarte

Pokaż wątki Pokaż posty

Oświetlenie ogrodu

Sdkkk

Dodany 20:35, 03 cze 2020
Hej. Posiadam w ogrodzie wokół drzew stół, ławkę itp. często tam spędzamy czas przy grillu. Chciałbym na tych drzewach powiesić 1-2 wieksze lampiony, polecacie coś co by wytrzymało bujanie na drzewie oraz żeby faktycznie dawało fajne światło wieczorem? Jakieś specjalne wkłady? Dziękuję za rady
MiluniaB
Img 20200718 210546

Dodany 23:00, 28 sie 2020 , edytowany o 23:06, 28 sie 2020
Oświetlenie w moim ogrodzie

Dodany 16:02, 31 sie 2020
Sdkkk napisał(a)
Hej. Posiadam w ogrodzie wokół drzew stół, ławkę itp. często tam spędzamy czas przy grillu. Chciałbym na tych drzewach powiesić 1-2 wieksze lampiony, polecacie coś co by wytrzymało bujanie na drzewie oraz żeby faktycznie dawało fajne światło wieczorem? Jakieś specjalne wkłady? Dziękuję za rady

Ja nie mam podwieszanych lampionów, ale mam takie lampy wkoło tarasu: Cumulus L. Też wyglądają genialnie, no i oczywiście dają odpowiednią ilość światła kiedy wszyscy siedzimy przy grillu. Dodatkowo też na ścianach są lampy z czujnikiem ruchu, ale ciągłe machanie, żeby świeciły może wykańczać
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies