Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bajkowy ogród Weroniki

Pokaż wątki Pokaż posty

Bajkowy ogród Weroniki

weronika77 17:20, 16 lip 2018


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
AgataP napisał(a)
Tez chodze w Waszym ogrodzie dzieki Majce


***
Jeżeli tylko chodziłaś w czasie gdy była Maja, to pokażę jak kwitną rodki i azalie gdy Mai nie było.





I dodam troszeczkę naszego nieba.
____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
weronika77 17:30, 16 lip 2018


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
marba napisał(a)
To była prawdziwa przyjemność obejrzeć Wasz ogród prawie na żywo, nie tylko na zdjęciach. Dziękuję.

***
Możesz, zobaczyć na żywo jak będzie Ci kiedyś po drodze, to blisko.
Może wiosną zobaczysz jak kwitnie pachnąca wisteria...




lub troszkę wcześniej, gdy kwitną tawuły wczesne.



____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
weronika77 17:48, 16 lip 2018


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Bogdzia napisał(a)
Gratulacje , świetnie wypaliście i ogród równiez, no i pokazane jest to co jest najbardziej charakterystyczne dla Waszego ogrodu czyli mnóstwo koloru.Miło było obejrzec, powtórnie obejrze jak wstawia do internetu.


***
Bogdziu, my "wypadliśmy" jak na okres "ogórkowy" i bez wody... całe szczęście , że żywi, a do tego mało zmartwieni, że co było do pokazania, to przekwitło albo jeszcze nie zakwitło. Koloru najwięcej było uschniętej trawy. Jesteś jak zawsze uprzejma i miła. A Twoja hortensja ratowała sytuację, a mnie co dzień zachwyca. Buziaki z Twoimi podarkami,






i cząstką naszego nieba.
____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
Gosialuk 17:57, 16 lip 2018


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5597
Maja jak zawsze zostawia niedosyt. To tylko chwilka z życia ogrodu. My mamy forum, żeby więcej zobaczyć w różnych porach roku. Twój ogród zawsze jest kwitnący i zadbany.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Krys 17:57, 16 lip 2018


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Weronika oglądałam Maję,piękny ogród,wspaniali gospodarze,gratulacje
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Figielka 18:36, 16 lip 2018


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 448
Weroniko jak wysokie są twoje tawuły ( kwitnące na biało)? Widziałam,że masz je kilka lat - bardzo mi się podobają , mam u siebie szpaler.
____________________
IwonaOgródek przy lesie
weronika77 18:48, 16 lip 2018


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Bogdzia napisał(a)
Juz wstawili do internetu wiec wstawiam link dla wszystkich którzy chcą zobaczyc ogród tonący w kwiatach i miłych jego Gospodarzy.

https://tvnmeteo.tvn24.pl/magazyny/maja-w-ogrodzie%2C13


***
Bogdziu, jesteś bezcenna i działasz szybciej niż expresowe pendolino. Serdeczne podziękowania. Jak miło znać taką wrażliwą, zdolną, wszechstronną Osóbkę, do tego poetkę. Ale czym ja Ci mogę zaimponować.
Dla Ciebie nasz las, róże, hortensje i wszystko co chcesz.




____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
weronika77 18:58, 16 lip 2018


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Figielka napisał(a)
Witam, dziś oglądałam "Maję .." a tu proszę trafiam na ogród na ogrodowisku. Poznałam po niebieskiej hortensji , którą gospodarz pokazywał jak rozmnażać.
Pozdrawiam.

***
Niespodzianki wśród tak wielu ogrodów się zdarzają. Widziałam, że swój ogród też traktujesz bardzo poważnie. Przyjemności w spotkaniach z naturą. A kwiaty od wiosny do późnej jesieni niech kwitną i pachną dla Ciebie.



____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
weronika77 19:27, 16 lip 2018


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Figielka napisał(a)
Weroniko jak wysokie są twoje tawuły ( kwitnące na biało)? Widziałam,że masz je kilka lat - bardzo mi się podobają , mam u siebie szpaler.

***
Mam kilka 2-metrowych. Zaczynałam od jednej, a potem dzieliłam, rozdawałam i "zalesiłam" wolne miejsca. Ładne są żywopłoty przycinane i wolno rosnące fontanny. Twój szpaler podglądałam i z pewnością wiosną sprawia Ci wiele przyjemności, tawuły są piękne.





____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
weronika77 19:50, 16 lip 2018


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Gosialuk napisał(a)
Maja jak zawsze zostawia niedosyt. To tylko chwilka z życia ogrodu. My mamy forum, żeby więcej zobaczyć w różnych porach roku. Twój ogród zawsze jest kwitnący i zadbany.

****
Dziękuję, staram się żeby był kwitnący, zadbany nie na "5". Ale czas kradnie, jak internet czy telewizja. Trudno mieć wszystko, ale trzeba zachować umiar i znaleźć czas na wszystko, i to sobie wciąż obiecuję.






Hortensje i róże muszą być u mnie ale sto innych skromniejszych też, a peonie koniecznie, też są.
____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies