Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bajkowy ogród Weroniki

Pokaż wątki Pokaż posty

Bajkowy ogród Weroniki

weronika77 20:07, 16 lip 2018


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Krys napisał(a)
Weronika oglądałam Maję,piękny ogród,wspaniali gospodarze,gratulacje


***
Dziękujemy Krys. Miałyśmy okazję się poznać u Bogdzi w Królestwie RH i nie tylko. Dla Ciebie skromne ale też ulubione moje floksy.





____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
Bogdzia 20:22, 16 lip 2018


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
weronika77 napisał(a)


***
Bogdziu, my "wypadliśmy" jak na okres "ogórkowy" i bez wody... całe szczęście , że żywi, a do tego mało zmartwieni, że co było do pokazania, to przekwitło albo jeszcze nie zakwitło. Koloru najwięcej było uschniętej trawy. Jesteś jak zawsze uprzejma i miła. A Twoja hortensja ratowała sytuację, a mnie co dzień zachwyca. Buziaki z Twoimi podarkami,






i cząstką naszego nieba.


Zawsze ma sie niedosyt bo wiemy ze są rośliny które by sie chciało pokazac a oni akurat przyjeżdżaja w innym terminie, znam to uczucie bo do dzis mi żal że nie nakręcili kiedy ogród rzeczywiscie kwitł ale ich trzeba zrozumiec bo przecież krecą stale różne ogrody , nie mogą sie zatrzymac na jednym. Mimo że pokazali tylko wycinek to i tak było kolorowo i pięknie i Wy mili , serdeczni i wyluzowani, super. Ciesze sie ze moje roślinki tak pieknie u Ciebie rosną i że Mai hortka sie podobała , gdyby u mnie akurat kwitła chętnie bym jej podarowała a tak to mimo że była to nikt jej nie zauważył i tak to jest z naszymi ogrodami. Na temat nastepnego postu sie nie wypowiem bo chyba chciałas mnie zawstydzic, no dobra wiem że złych intencji nie miałas ale ......Widzę ze lubisz fotografowac niebo
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Nowalijka 21:43, 16 lip 2018


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
Wspaniale wypadliście Wy i Wasz ogród w Mai w ogrodzie. Jesteście niesamowicie ciepłymi i pogodnymi ludźmi. Nic więcej dziwne ze ogród też jest przyjazny i kolorowy. Nie zapomnę tego odcinka bo emitowali go w moje urodziny, podobnie jak finał piłki nożnej
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
Ivvvona 22:03, 16 lip 2018


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
Piękny ogród i wspaniali Gospodarze, prawdziwi pasjonaci. Z przyjemnością obejrzałam Maję z Waszym udziałem. Gratuluję
____________________
W ogródku Iwony
weronika77 11:39, 17 lip 2018


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Ivvvona napisał(a)
Piękny ogród i wspaniali Gospodarze, prawdziwi pasjonaci. Z przyjemnością obejrzałam Maję z Waszym udziałem. Gratuluję


***
Myślę, że i do Twojego ogrodu zawita Maja,jest tego wart, piękny i zadbany. Pozdrawiamy z tulipanami dla Ciebie.






____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
weronika77 11:57, 17 lip 2018


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Nowalijka napisał(a)
Wspaniale wypadliście Wy i Wasz ogród w Mai w ogrodzie. Jesteście niesamowicie ciepłymi i pogodnymi ludźmi. Nic więcej dziwne ze ogród też jest przyjazny i kolorowy. Nie zapomnę tego odcinka bo emitowali go w moje urodziny, podobnie jak finał piłki nożnej


***
To jeszcze kwiaty i najlepsze życzenia urodzinowe dla Ciebie. Podobają mi się Twoje tabliczki opisujące kwiaty. Pozdrawiamy.





____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
marba 14:29, 17 lip 2018


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
weronika77 napisał(a)

***
Możesz, zobaczyć na żywo jak będzie Ci kiedyś po drodze, to blisko.
Może wiosną zobaczysz jak kwitnie pachnąca wisteria...




lub troszkę wcześniej, gdy kwitną tawuły wczesne.




Dziękuję za zaproszenie, kto wie, może kiedyś będzie nam dane się spotkać.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
sylwia_slomc... 20:08, 17 lip 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81911
Gratuluję oglądałam dzisiaj w necie. Piękny ogród macie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
barbara_kraj... 20:36, 17 lip 2018


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Oglądałam i podziwiałam nie tylko hortensje, szpalery bruner, funkii, także te 'drobiazgi' jak macierzankę, której kwiaty z lubością Maja głaskała, czy karmnik ościsty.
Podoba mi się oczko wodne, a przepięknie strzyżone tawuły wiosenne, ktorych kwitnące czupryny wciąż mnie zachwycają szczególnie.
Fajnie 'zagospodarowaliście' gałęzie z podciosów, tam to dopiero życie się toczy!
Weroniko, pozdrawiam Was
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Nowalijka 19:50, 20 lip 2018


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
weronika77 napisał(a)


***
To jeszcze kwiaty i najlepsze życzenia urodzinowe dla Ciebie. Podobają mi się Twoje tabliczki opisujące kwiaty. Pozdrawiamy.






Dziękuję za życzenia i przepiękne RÓŻE))))
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies