Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » Spotkanie Ogrodowiska - Gardenia 2012

Pokaż wątki Pokaż posty

Spotkanie Ogrodowiska - Gardenia 2012

Mariusz_Suro... 20:47, 11 sty 2012

Dołączył: 26 paź 2010
Posty: 374
kasiabis napisał(a)
a czy ktoś się orientuje czy w Warszawie w najbliższym czasie też coś takiego może będzie miało miejsce? bo do Poznania trochę daleko...a chętnie bym się wybrała


Jakieś targi będa wiosną w Broniszach ale nie wiem jak to wyglada bo jeszcze nigdy nie byłem.
Bardzo dobry wykaz imprez ogrodniczych na 2 m-ce naprzód był zawsze w Kwietniku, nie wiem czy w roku bieżącym to utrzymali/
____________________
Mariusz
Wieloszka 21:09, 11 sty 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
W każdym numerze "Ogrodów" jest kolumna "Co,gdzie,kiedy" z informacjami na temat imprez krajowych i zagranicznych w nadchodzącym miesiącu.
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Gardenarium 21:17, 11 sty 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Każde targi czy wystawy dla osób zainteresowanych ogrodnictwem wnoszą coś nowego, kontakty, technologie, nowości roślinne, inspiracje, zakupy

No wszystko oczywiście zależy od poziomu, czasem nas tak za bardzo nie zachwyci, ale warto sobie podnosić w takim razie poprzeczkę i jeździć za granicę.

Powiem Wam, warto. No I Mariusza od traw ogrodowych zobaczymy na własne oczy.
Zbierajmy się, a my z Witkiem będziemy w sobotę, nie w piątek jak w zeszłym roku.

Teraz pod koniec stycznia jadę do Essen jako i w zeszłym roku.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Mariusz_Suro... 21:45, 11 sty 2012

Dołączył: 26 paź 2010
Posty: 374
Postaram się przygotować praktycznie na spotkanie Mam nadzieję, że kierowców, którzy będa chcieli szybko wyjechać z Poznania nie będzie
____________________
Mariusz
Martek 01:11, 12 sty 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
krisec napisał(a)
Dla zwykłych śmiertelników targi są dostępne w sobotę i niedziele.
Dziękuję
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
finka 12:51, 12 sty 2012


Dołączył: 05 maj 2011
Posty: 1502
Mariusz_Surowinski napisał(a)
Postaram się przygotować praktycznie na spotkanie Mam nadzieję, że kierowców, którzy będa chcieli szybko wyjechać z Poznania nie będzie


ja do Poznania zawsze pociągiem, ale jeszcze nie wiem, którego dnia pojadę, zawsze najbardziej piątek mi odpowiadał, bo w sobotę nie mam co z dziećmi zrobić...zobaczę jeszcze,

a co oznacza enigmatyczne : "...Postaram się przygotować praktycznie na spotkanie.." ???
____________________
Marta /Finka/ Zielony Punkt - ogród Finki
Mariusz_Suro... 20:49, 12 sty 2012

Dołączył: 26 paź 2010
Posty: 374
Wszystko i nic Stolik będe miał...
____________________
Mariusz
finka 22:21, 12 sty 2012


Dołączył: 05 maj 2011
Posty: 1502
hihi
____________________
Marta /Finka/ Zielony Punkt - ogród Finki
Wieloszka 08:17, 13 sty 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Wybieram się na tego typu targi pierwszy raz w życiu. Pytanie laika do bardziej doświadczonych: lepiej jechać pociągiem, czy samochodem? Czy na miejscu opłaca się kupować cokolwiek, czy chodzi o to żeby pooglądać i zdobyć kontakty?
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Sebek 09:18, 13 sty 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Przy obecnych cenach paliwa to pewnie pociąg Cię taniej wyniesie

A teraz nie wiem czy coś Ci się kupować opłaca - w końcu styczeń jest...
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies