Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W oczekiwaniu na wiosnę - Ogród Marty

Pokaż wątki Pokaż posty

W oczekiwaniu na wiosnę - Ogród Marty

Milka 17:46, 28 lut 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
tak sobie jeszcze oglądam fotki i zobaczyłam, jaką ty masz potężną jukkę, gigant!
ale dobre papu ma
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Celina 11:20, 29 lut 2012

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Cześć Martula wczoraj było paskudnie a dzisiaj pięknie. Aż rano rączki zacierałam i sprawdziłam zapas rękawic roboczych,Przydadzą się niedługo
____________________
Celina - Moje poletko
ircia 13:05, 29 lut 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 1778
Martuś, wiosna tuż, tuż.... Jak deszcz pada zamiast śniegu, to znaczy że zima już nie wróci
____________________
Ogród Irci
waska 13:10, 29 lut 2012


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 1812
ircia napisał(a)
Martuś, wiosna tuż, tuż.... Jak deszcz pada zamiast śniegu, to znaczy że zima już nie wróci


to ją chyba mam chandre bo wydaje mi się że znów nastąpie porządnie śniegiem będzie biało zimno wrrr.

Zbieram się do pracy
o kurcze słońce wyszło
____________________
Mój zielony świat malowany roślinami * A jakie są wasz pomysły?
Juzia 13:54, 29 lut 2012


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38576
W końcu słonko!!!!!
Ale zła jestem, bo i tak pochodzić nie mogę...
Plecy znowu łupią, a zamiast trawnika mam bagienko

A jak u Ciebie?
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Missm26 16:45, 29 lut 2012


Dołączył: 20 paź 2011
Posty: 414
A ja tak sobie latam po Waszych ogrodach, a do swojego nie zaglądam, byłam pewna, że nudy i nic się nie dzieje, a tu niespodzianka, zaglądacie do mnie Bardzo się cieszę
Irenko ja mam 3 jukki, ale nie wiem która jest duża Mnie się wydają małe, ale karmię je mocno, to fakt
W tamtym roku doczekałam się zakwitnięcia dwóch z nich, euforia była wielka, ale zdjęć nie porobiłam wrrr.
Irciu, obyś miała rację, dość już zimna i śniegu. U Ciebie to piękna pogoda jest 12 stopni po tych mrozach to dla mnie już upał
Asiu może nie będzie tak źle, dziś rano w tv słyszałam,że jutro mamy 1 dzień meteorologicznej wiosny Dziwne trochę, ale mówili, że meteorolodzy uznali 1 marca za pierwszy dzień wiosny
Kalendarzowa swoją drogą, za trzy tygodnie, ale te pory roku tak są pomieszane, nieraz w kwietniu jest lato
Justynko, u mnie wsiąkło trochę, chyba ziemia rozmarzła przy tych 7 stopniach i zaczęła wchłaniać.Ogólnie to mi się nudzi i tworzę w domu
____________________
W oczekiwaniu na wiosnę-ogród Marty
Juzia 16:54, 29 lut 2012


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38576
Ja też miałam siedzieć, ale nie wytrzymałam i poszłam z Tośka na spacer
Trochę się załamałam, bo zmarzły mi chyba wszystkie wrzosy i wrzośce, połamało trochę bukszpaników, ale Rh chyba wytrzymały i nawet dwa krokusy dojrzałam!!! (a myślałam, że je przekopałam, bo to już dwulatki)
Tosiulec się wybiegał i trochę mi się humor poprawił
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Missm26 17:24, 29 lut 2012


Dołączył: 20 paź 2011
Posty: 414
Jak są całe brązowe, nawet przy ziemi to zmarzły,mi też odpadło kilka, będą zmiany.
Popatrz dokładnie, bo ja parę roślin za szybko wyrzuciłam, teraz wolę poczekać.
Albo wstaw zdjęcia to ocenimy
Tośka już się nie boi wychodzić na dwór ?
____________________
W oczekiwaniu na wiosnę-ogród Marty
Juzia 17:30, 29 lut 2012


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38576
Na zdjęciach nie widać dobrze. Wrzośce są raczej całe brązowe, wrzosy gdzieniegdzie zielone.
Wyrzucać nie będę aż do czasu przemeblowywania całej rabaty
Tosiulec po trawie już śmiga i wracać do domu nie chce
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Missm26 17:52, 29 lut 2012


Dołączył: 20 paź 2011
Posty: 414
Z takich gdzieniegdzie zielonych to raczej trudno coś wyhodować,mam takie odpady z zeszłej zimy przesadzone, trudno się rozrastają, takie byle co straszy
Ja bardzo ciekawa jestem Twojej Tośki, jej wielkości,bo ze zdjęć bez punktu odniesienia nie wiadomo.
Mój Czupakaber waży 2 kilo
____________________
W oczekiwaniu na wiosnę-ogród Marty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies