Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Radosna twórczość Ani

Pokaż wątki Pokaż posty

Radosna twórczość Ani

anika 10:56, 18 sty 2012


Dołączył: 10 sty 2012
Posty: 614
Pszczelarnia napisał(a)
Na rysunku wygląda ładnie. Ale nie wycinaj wszystkich owocowych.


Nie, Ewuniu wszystkich nie wytnę. Zostawię kilka drzewek ale tylko na jednej stronie działki a nie na całej jej powierzchni. Nie wiem tylko czy wtedy ogród będzie tworzył całość ale Pani Danusia napisała ostatnio artykuł, że nawet ogród warzywny można ładnie wkomponować w całość. Może się jakoś uda. Jak myślicie?
____________________
Radosna twórczość Ani :)
kaisog1 11:18, 18 sty 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Witaj

Ogród warzywny to super sprawa szczególnie jak sie ma dzieciaki albo ja się po prostu lubi swoje warzywa. Faktycznie można go pięknie wkomponować w ogród
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
anika 11:24, 18 sty 2012


Dołączył: 10 sty 2012
Posty: 614
Tak właśnie twierdzi moja mama. Do marchewki i buraka to może sentymentu nie mam ale słodka soczysta śliwka zerwana prosto z drzewa to coś fantastycznego. W zeszłym roku wszystkie kwiatki zmarzły i nie było owoców - a szkoda bo śliwka jest przepyszna. Osy to wiedzą najlepiej
____________________
Radosna twórczość Ani :)
anika 11:55, 18 sty 2012


Dołączył: 10 sty 2012
Posty: 614
Dziękuję Sebek za rady. Tak to prawda ogród z wodospadem Pani Danusi był dla mnie inspiracją, był wizualizacją tego co mi chodziło po głowie od maja zeszłego roku. Moja działka jest zdecydowanie węższa więc i efekt nie będzie ten sam. Ale...
____________________
Radosna twórczość Ani :)
anika 12:12, 18 sty 2012


Dołączył: 10 sty 2012
Posty: 614
Dodaje poprawiony projekcik wg Waszych wskazówek Nie wiem jaki układ rabat wymyślić od strony wjazdu. Super wyglądałoby formowane drzewo np: sosna jako soliter przed domem a pomiędzy wejściem do domu i wjazdem do garażu. Ale cena 5000 - 7000 tyś to nie dla mnie za jeden okaz

____________________
Radosna twórczość Ani :)
kaisog1 12:45, 18 sty 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Ciekawią mnie te murki.... masz może ich zdjęcia?
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
anika 12:48, 18 sty 2012


Dołączył: 10 sty 2012
Posty: 614
Te murki to moje marzenie. Mam je narysowane. To jest niestety tylko projekcik ogrodu a co z tego wyjdzie to zobaczymy. Myślisz, że będą ładnie wyglądały? W tej chwili w ogródku mam dwa skalniaki klika iglaków i drzewa owocowe
____________________
Radosna twórczość Ani :)
kaisog1 12:52, 18 sty 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
...tzn tak... ja rozumiem, że tam gdzie murki to i "podniesione" rabat będą tak???


Wstaw więcej zdjęć ogrodu będzie nieco łatwiej
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
anika 13:05, 18 sty 2012


Dołączył: 10 sty 2012
Posty: 614
tak, te czarne linie to przyszłościowe rabaty. Fotki muszę zrobić - jak tylko pojadę na działkę. Te zielone okręgi to drzewa które muszą pozostać ze wzg na swój urok i gabaryty - są duże. Reszta to dom i podjazd - którego również jeszcze nie ma Jak tylko zrobię fotki od razu je tu zamieszczę. Nie wiem czy nie za dużo tych rabat sobie wymyśliłam.
____________________
Radosna twórczość Ani :)
Ninoja 13:30, 18 sty 2012


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 185
Bardzo ładnie się ogród zapowiada.
Ciekawi mnie do kąd rabaty prowadzą w głębi ogrodu?
____________________
Pozdrawiam Patrycja Ogród na torfowisku / Skalniak i przedogródek na torfowisku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies