Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Radosna twórczość Ani

Pokaż wątki Pokaż posty

Radosna twórczość Ani

anika 22:59, 24 sty 2012


Dołączył: 10 sty 2012
Posty: 614
Gosiu, nie wiem co robisz zawodowo ale chyba pomyliłaś się z powołaniem. Super jest. Muszę wprowadzić małe zmiany techniczne np wjazd do garażu jest max po lewej stronie. Ale to drobiazgi. Super. Pełne uznanie.
____________________
Radosna twórczość Ani :)
anika 23:01, 24 sty 2012


Dołączył: 10 sty 2012
Posty: 614
Jeszcze poproszę o legendę. Widzę tam mostek czy on jest przy oczku wodnym. Bo wody na działeczce nie przewiduję. Wolę zieleninę pod każdą postacią.
____________________
Radosna twórczość Ani :)
kaisog1 23:10, 24 sty 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
To nie mostek a pergola Chodziło o zaznaczenie przejścia przez rabatę. Można jej w sumie nie dawać ale fajnie by się przechodziło pod czymś zielonym lub kwitnącym.

Co do garażu to właśnie nie wiedziałam gdzie wjazd stąd zrobiłam kostkę w prostokącie Musisz tylko zobaczyć czy jak "wygniesz" kostkę to będzie grało z rabatą. W prostokątnej rabacie między ścieżką do domu a garażowym podjazdem dałabym coś szczepionego na pniu - tak ze trzy sztuki. Jak to piszą tutaj , takich "strażników domowych"

Jestem project manager-em czyli typowa biurówka i nadzór nad ludźmi Co nie ma kompletnie nic wspólnego z zielenią - no nie, jedno by się znalazło - masa papieru, która jest "przerabiana"
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
anika 23:21, 24 sty 2012


Dołączył: 10 sty 2012
Posty: 614
Fajnie to wyszło, wprowadzę zmiany związane z różnymi dziurami w domu ( drzwiami) i prześlę do wglądu.
____________________
Radosna twórczość Ani :)
Ninoja 06:26, 25 sty 2012


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 185
Podglądam wątek i Kasiu ja również jestem pod wrażaniem bardzo ładnie wyszedl ci ten projekt linii rabat.
Dla mnie B O M B A
Ja się ze swoim męcze i nie mam koncepcji a ty ciach. i dołączam się do Ani- pomyliłaś się z powołaniem
Aniu chyba ruszysz z kopyta na wiosnę.
____________________
Pozdrawiam Patrycja Ogród na torfowisku / Skalniak i przedogródek na torfowisku
anika 11:05, 25 sty 2012


Dołączył: 10 sty 2012
Posty: 614
Oj bardzo bardzo bym chciała już obsadzać te rabaty a Gosia powinna się zastanowić nad zmianą pracy
A z projektem to ja już się męczę od maja zeszłego roku. Nic fajnego nie mogłam wydumać - dlatego znalazłam się tu. Cieszę się, że Gosia się zlitowała i poświęca swój czas na mój kawałek ugoru Jeszcze raz dziękuję Gosiu i mam pytanie - w tej okrągłej rabacie to chyba coś zaprojektowałaś - jakieś kamienie, skalniak?
____________________
Radosna twórczość Ani :)
kaisog1 11:08, 25 sty 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
To koło za altana???? Jezeli o to chodzi to to jest miejsce na ognisko. Tak sobie pomyślałam, żeby było blisko altany bo zawsze można pójsć do niej i tam posiedzieć nie trzymając w garści ketchupu, talerza, widelca i napoju
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
anika 11:13, 25 sty 2012


Dołączył: 10 sty 2012
Posty: 614
Nie, Gosiaczku ta rabata na środeczku. Tam to wiem, że ognicho Fajnie bo troszkę schowane.
____________________
Radosna twórczość Ani :)
anika 11:15, 25 sty 2012


Dołączył: 10 sty 2012
Posty: 614
Ale Ninoja ma ciężki orzech do zgryzienia. Duuuuży teren i niełatwy bo podmokły. Ale z takim fachowym towarzystwem to da radę.
____________________
Radosna twórczość Ani :)
kaisog1 11:18, 25 sty 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Tzn tak..... ja tam bym widziała duże drzewo, które naniosłam. I kolejnym naniesionym elementem są płyty kamienne (te same co będą wykorzystane na trawie) by "podkreślić ścieżkę
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies