Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Radosna twórczość Ani

Pokaż wątki Pokaż posty

Radosna twórczość Ani

anika 13:10, 16 kwi 2013


Dołączył: 10 sty 2012
Posty: 614
Jeden bukszpan po zimie odrobinkę choruje. Zobaczymy czy będzie miał nowe przyrosty.


i moja młodsza pociecha

____________________
Radosna twórczość Ani :)
iwonav23 13:40, 29 kwi 2013


Dołączył: 01 kwi 2013
Posty: 156
Wpadłam przywitać sąsiadkę Masz dużą, ładną działkę, pracy na niej Ci nie zabraknie Trzymam kciuki za wytrwałość.
____________________
Pozdrawiam. Iwona
anika 20:42, 05 maj 2013


Dołączył: 10 sty 2012
Posty: 614
Witam Iwonko. Dziękuję za odwiedziny. Działka do maleńkich nie należy ale spoko jakoś dajemy radę. Najgorsze jest to, że się tam nie mieszka, jak wracamy to zawsze umęczeni a i tak praca nieskończona.
____________________
Radosna twórczość Ani :)
Beata73 13:20, 05 lip 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 85
Wpadłam się przywitać i powitać sąsiadeczkę ładnie u Ciebie Aniu będę częściej zaglądać pozdrawiam
____________________
ogrod-wokol-jaskolki
anika 08:31, 24 paź 2013


Dołączył: 10 sty 2012
Posty: 614
Witam Beatko. Dziękuję za odwiedziny. Ogrodowisko przeglądam często ale na swój profil wchodzę bardzo bardzo rzadko. Mało się tu dzieje
____________________
Radosna twórczość Ani :)
boguslaw_r_ 12:23, 05 lis 2013


Dołączył: 17 gru 2010
Posty: 2407
Witam Cię Aniu i pozostałe Łodzianki, przyszedłem się przywitać, Masz co robić i widzę ze u Ciebie iglaki które lubię , pozdrzwiam,
____________________
dla przyjaciół Boguś * Ogród Bogusława * wizytówka
anika 18:07, 23 gru 2013


Dołączył: 10 sty 2012
Posty: 614
Witam Cię Bogusławie. Miło, że jeszcze ktoś do mnie wpada. Jakoś czasu zabrakło mi na aktywne uczestnictwo na Ogrodowisku ale poczytuje regularnie. Blisko siebie mamy nasze kawałki ziemi!!! Pozdrawiam
____________________
Radosna twórczość Ani :)
Nikita 12:48, 04 sty 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Wpadam po sąsiedzku i podziwiam. Śliczna ta twoja działeczka się zrobiła, kanciki wyszły po mistrzowsku, tyle nowych roślin i tak kolorowo od razu.
Altanka super – gdzie kupowałaś i za ile jeśli można spytać, bo mnie niedługo też czeka taki wydatek. Ciekawe jak tam twoje bukszpany po kolejnej zimie będą wyglądały?
Coś rzadko z wizytą sama do siebie wpadasz, a tu ludziska ciekawe co się w twoim ogródku dzieje. Zima ciepła i krótka ma podobno być, więc na wiosnę łopatki, grabki i sekatory w dłoń, kilka głębokich oddechów świeżym, wiosennym powietrzem i do dzieła. No i oczywiście aparatu nie zapomnij wziąć ze sobą. Będę do ciebie zaglądała, bo bardzo ciekawa jestem twojej radosnej twórczości (tytuł wątku niestety zobowiązuje). Pozdrawiam cieplutko i już odliczam dni do wiosny.
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
anika 10:23, 12 sty 2014


Dołączył: 10 sty 2012
Posty: 614
Witam w moim ogródku. Wszyscy odliczamy dni do rozpoczęcia wiosny, choć zima jeszcze do nas nie dotarła. Altankę stawiałam w zeszłym roku, kosztowała jak na mój gust tanio - 3 tyś. Ofertę znalazłam na allegro. Firma przyjechała zamontowała w 2 h i stoi Nie mogę w tej chwili znaleźć namiarów. Widzę, że ceny są teraz niższe. Może dlatego, że mamy zimę. Pędzę przywitać się z Twoim ogrodem.
____________________
Radosna twórczość Ani :)
iza_1611 08:32, 21 kwi 2014


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 324
Witaj Aniu
zobaczyłam Twoje zdjęcia w wątku Metamorfozy i wpadłam w odwiedziny

Obejrzałam wątek i okazuje się że nie tylko ogród się zmienia ale córcia rośnie jak na drożdzach
Zresztą zmiana w ogrodzie ogromna - gratuluję i podziwiam

____________________
Iza Już nie tylko trawnik :-)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies