Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - moje miejsce na Ziemi cz. I

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi cz. I

Milka 13:04, 25 sty 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
anika napisał(a)
Mój kot to taki leniuch, że wychodzi tylko wieczorami jak już słoneczko się schowa zje kilka trawek i wraca do domu

o kocie marzę, ale moja rottka nie dałaby mu szans
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 13:06, 25 sty 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
an_tre napisał(a)

Jejku dopiero teraz zauważyłam psiaka w tej donicy. Też sobie wynalazł miejsce do siesty
...bo tam jest cieplutko i przyjemnie u mnie w donicach albo w skrzynkach z kwiatami lubi poleżeć sobie moja kotka Pusia, żeby ochronić roślinki przed zniszczeniem musiałam wymyślać różne przeszkody, do stawiania prostych patyczków w ziemię włącznie

i to cięgiem, oba na zmianę tam się wylegują
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 13:09, 25 sty 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
alinaSz napisał(a)
Po spacerowałam sobie po twoim ogrodzie ...muszę przyznać że pięknie rozwiązałaś posadzenie iglaków płożących pod drzewami ..pięknie to w sumie wygląda i tak kolorowo...jeszcze piękniej wyglądają te dwa kwiatki w donicach ...Azorki się nazywają ??? piękne otoczenie mimo wcześniejszych niepowodzeń...

dziękuję za spacerek jak zabraknie kwiatów do nasadzeń, to moje psiaki zawsze pod ręką
Azorki, to Pucuś i Sonia
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 13:15, 25 sty 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
monteverde napisał(a)
Witaj, okolice Wrocławia, to o wiele cieplejszy klimat niż na Pomorzu czy Warmii, no i szybciej wiosna przychodzi kundelki super, a co tam jedna donica na stracenie

Witaj! To fakt, wiosna u nas wcześniej hasa, ale 2 ostatnie zimy trwały od listopada do marca. Były śnieżne i mroźne! Zanotowałam temp. -32, czyli dziarski mróz nas trzaskał! Pozdrawiam i wybieram się na spacer do twojego ogródka
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
zbigniew_gazda 13:53, 25 sty 2012


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11152
Witaj Irenko. Piękny dojrzały masz ogród . Bardzo mi się podoba podcinanie drzewek aby mieć miejsce na nasadzenia. Pozdrawiam.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Milka 13:59, 25 sty 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Zbyszku dziękuję!
Gdyby nie to podcinanie zarosłabym cieniem
Wiosna za pasem, więc pokażę młodą część ogrodu
No i oczywiście w końcu zrobię fotkę najtrudniejszego zakątka ogrodu, gdzie nie wiem co wymyślić..... i tu wy mi pomożecie a jeszcze siła rąk by się przydała, cha, cha
Pozdrawiam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 16:42, 25 sty 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Mam do wszystkim prośbę o pomysły na zagospodarowanie nowej rabaty, czy też tego kawałka. W ubiegłym roku posadziłam z mężem 2 miłorzęby. Co wokół nich posadzić? Do obsadzenia jest koło o średnicy 20m. Ziemia żyzna, wilgotna, latem słońce do 13-14.

____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
EwaG 17:18, 25 sty 2012


Dołączył: 18 maj 2011
Posty: 1089
Ireno, aby odsyłać do swego wątku musisz skopiować jego adres na Ogrodowisku i umieścić w profilu. Tylko adres z Ogrodowiska wyświetla się jako link - to odnośnie Twojego pytania.
____________________
Ewa ; Ogród Ewy G. ; blog http://www.ogrodyewy.pl/
Milka 17:28, 25 sty 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
EwaG napisał(a)
Ireno, aby odsyłać do swego wątku musisz skopiować jego adres na Ogrodowisku i umieścić w profilu. Tylko adres z Ogrodowiska wyświetla się jako link - to odnośnie Twojego pytania.

dziękuję Ewo, ale dalej coś nie tak, chyba syn musi mi pomóc..
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 17:48, 25 sty 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
chyba udało mi się samej
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies