Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - moje miejsce na Ziemi cz. I

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi cz. I

Milka 14:20, 24 sty 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
ja też już im darowałam, widocznie donica jest magiczna pozdrawiam cię Haniu!

Karolina, dziękuję za odwiedziny! rośliny szybko rosną, więc i ty niebawem będziesz miała dorodne okazy!!! a hosty chyba tak dorodnie rosną, bo gleba żyzna po powodzi i mur, który jest wkoło posesji utrzymuje wodę. Mąż wpuścił go na 70 cm w ziemię, aby psiaki nie podkopywały się; nasze i obce. Zawsze były 3 rottki. Ostał się jeden i dwa mieszańce cudnej urody i charakteru, adoptowane ze schroniska



a moja krajanka to ile wody miała w 1997r.? u nas było 2-2,5m, ale minęło i jest ok!
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Wieloszka 14:28, 24 sty 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Irenko, w czasie powodzi nie byłam jeszcze właścicielką działki, na której jest teraz ogród, a w okolicy domu rodzinnego też było sucho. Powódź była straszna, ale dzięki temu jaką masz teraz żyzną ziemię.
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Milka 16:41, 24 sty 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
świetnie to ujęłaś; grunt to widzieć pozytywy
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
anika 20:20, 24 sty 2012


Dołączył: 10 sty 2012
Posty: 614
Jejku dopiero teraz zauważyłam psiaka w tej donicy. Też sobie wynalazł miejsce do siesty
____________________
Radosna twórczość Ani :)
an_tre 20:24, 24 sty 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22375
anika napisał(a)
Jejku dopiero teraz zauważyłam psiaka w tej donicy. Też sobie wynalazł miejsce do siesty
...bo tam jest cieplutko i przyjemnie u mnie w donicach albo w skrzynkach z kwiatami lubi poleżeć sobie moja kotka Pusia, żeby ochronić roślinki przed zniszczeniem musiałam wymyślać różne przeszkody, do stawiania prostych patyczków w ziemię włącznie
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
anika 20:41, 24 sty 2012


Dołączył: 10 sty 2012
Posty: 614
Mój kot to taki leniuch, że wychodzi tylko wieczorami jak już słoneczko się schowa zje kilka trawek i wraca do domu
____________________
Radosna twórczość Ani :)
alinaSz 21:29, 24 sty 2012


Dołączył: 21 paź 2010
Posty: 60
Po spacerowałam sobie po twoim ogrodzie ...muszę przyznać że pięknie rozwiązałaś posadzenie iglaków płożących pod drzewami ..pięknie to w sumie wygląda i tak kolorowo...jeszcze piękniej wyglądają te dwa kwiatki w donicach ...Azorki się nazywają ??? piękne otoczenie mimo wcześniejszych niepowodzeń...
____________________
Pozdrawiam serdecznie...Alina.
monteverde 21:38, 24 sty 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Witaj, okolice Wrocławia, to o wiele cieplejszy klimat niż na Pomorzu czy Warmii, no i szybciej wiosna przychodzi kundelki super, a co tam jedna donica na stracenie
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
EwaG 21:46, 24 sty 2012


Dołączył: 18 maj 2011
Posty: 1089
irena_milek napisał(a)




Bardzo fajna rabata, od razu mi się spodobała. Oczywiście słup jaki jest każdy widzi, ale już .coś się po nim wspina
____________________
Ewa ; Ogród Ewy G. ; blog http://www.ogrodyewy.pl/
Milka 12:47, 25 sty 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
ewaglen napisał(a)
Witaj Irenko
Zapowiada się bardzo ciekawie. Ogród masz piękny! Prosimy o więcej

Ewo dziękuję!
Poczytałam cały twój wątek i pooglądałam fotki z twojego ogrodu.
Powiem tak - można nabawić się kompleksów !!! Jest cudny, schludny, bardzo zadbany, wręcz nieskazitelny. W moim muszę walczyć z liśćmi przez kilka miesięcy a i tak ciągle gdzieś fruwają! Mimo, że mój ma inny charakter, mam nadzieję dojść do takiego efektu jak u ciebie
A czy masz krety i psy, bo nie widać zniszczeń?
Pozdrawiam i w podziwie przesyłam białą piwonię
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies