Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - moje miejsce na Ziemi cz. I

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi cz. I

an_tre 19:29, 25 sty 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22375
Gratuluję wytrwałości wiedziałam, że dasz sobie rade
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
anika 21:31, 25 sty 2012


Dołączył: 10 sty 2012
Posty: 614
a co za afrodyzjak rośnie w tej donicy?
____________________
Radosna twórczość Ani :)
Niage 22:00, 25 sty 2012


Dołączył: 05 sty 2011
Posty: 1601
irena_milek napisał(a)




Witam, bardzo ładny, dojrzały ogród Na tą podwyższoną rabatę zwróciłam szczególną uwagę, podoba mi się. No i hosty piękne
____________________
Pozdrawiam Genia - W ogródku Niage
Milka 10:53, 26 sty 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
anika napisał(a)
a co za afrodyzjak rośnie w tej donicy?[/quote


a taki kudłaty milusiński, ogrzewa roślinki, cha, cha
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 10:54, 26 sty 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
an_tre napisał(a)
Gratuluję wytrwałości wiedziałam, że dasz sobie rade



dzięki a jak się cieszyłam!
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 11:00, 26 sty 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Niage napisał(a)





Witam, bardzo ładny, dojrzały ogród Na tą podwyższoną rabatę zwróciłam szczególną uwagę, podoba mi się. No i hosty piękne



dzięki wielkie cały gruz powodziowy tam sobie siedzi
ale mam zagwozdkę jak to miejsce zagospodarować? 2 młode miłorzęby i pusto koło o średnicy 20m do nowej kompozycji, ale co?
Masz jakiś pomysł?

____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
EPODLAS 11:06, 26 sty 2012


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Witaj , mnie się w Twoim ogrodzie spodobały czerwone berberysy, skalniak. Piesek śpiący w donicy wygląda tak niewinnie, a piszesz że to ogrodniczy szkodnik. Moja Misia też od czasu do czasu coś pokopie, ale można wytrzymać.
____________________
Mój ogród
wanda7 11:13, 26 sty 2012


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 787
Witaj, ja też tu na Ogrodowisku jestem nowiusieńka. Przebiegłam twój ogródek, jest śliczny. Niesamowicie rozrosły ci się berberysy, no i hosty. A jak obficie kwitną! Podwyższona rabata wygląda bardzo przyjemnie.
A co do pomysłów na zagospodarowanie, to powiem tylko, że ci zazdroszczę. Jak ja chciałabym mieć takie problemy. U mnie już wszędzie coś rośnie, powciskane niemiłosiernie i nie mam takich wolnym miejsc, gdzie mogłabym sobie poplanować i rozwinąć skrzydła
____________________
Pod dębem - róże, liliowce, hosty, żurawki i reszta
Milka 11:30, 26 sty 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
EPODLAS napisał(a)
Witaj , mnie się w Twoim ogrodzie spodobały czerwone berberysy, skalniak. Piesek śpiący w donicy wygląda tak niewinnie, a piszesz że to ogrodniczy szkodnik. Moja Misia też od czasu do czasu coś pokopie, ale można wytrzymać.



Bożenka, dzięki za miłe pochwały
tak na psiaki nie narzekam, bo uwielbiam je ! nawet się zastanawiam czy nie dobrać 4-ego, uratuję jakieś biedactwo ze schroniska
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 11:35, 26 sty 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
wanda7 napisał(a)
Witaj, ja też tu na Ogrodowisku jestem nowiusieńka. Przebiegłam twój ogródek, jest śliczny. Niesamowicie rozrosły ci się berberysy, no i hosty. A jak obficie kwitną! Podwyższona rabata wygląda bardzo przyjemnie.
A co do pomysłów na zagospodarowanie, to powiem tylko, że ci zazdroszczę. Jak ja chciałabym mieć takie problemy. U mnie już wszędzie coś rośnie, powciskane niemiłosiernie i nie mam takich wolnym miejsc, gdzie mogłabym sobie poplanować i rozwinąć skrzydła


Witaj Wandziu ja też jestem tu nowa, ale wcześniej cały czas przyglądałam się Ogrodowisku. Bardzo mi się tu spodobało, więc dołączyłam do tak fajnej społeczności
no tak, niby coś do zazdroszczenia, ale kiedy ja to wszystko zagospodaruję?
lecę do twojego ogródka i czekam na twoje pomysły, wyżyj się z przestrzenią u mnie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies