Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pod dębem - róże, liliowce, hosty, żurawki i reszta

Pokaż wątki Pokaż posty

Pod dębem - róże, liliowce, hosty, żurawki i reszta

wanda7 12:44, 24 sty 2012


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 787
Na Ogrodowisko natrafiłam, przeglądając nie tylko bukszpanowy ogród Danusi. Zainspirowana miłą i przyjazną atmosferą tego forum postanowiłam do Was dołączyć z moim skromnym ogródkiem i poznać nowe osoby oraz ich wspaniałe włości.
Mój przydomowy ogród ma razem z domem 700m2. Uprawiamy go z M od 8 lat. Nie nalezy do najłatwiejszych, bo w samym srodku, w centralnym miejscu działki, naprzeciwko tarasu stoi sobie 50-letni dąb. Ma nawet imię: Czesław. No i właśnie tenże czcigodny Czesław dyktuje i rządzi pozostałymi nasadzeniami, Jesienią sprawia mnostwo kłopotów z powodu ton liści, które trzeba zgrabiać i pakować do worów, bo na kompost się niestety nie nadają.
Ale za to latem daje schronienie przed upałem, a także jest domem dla ptaków, które wiją sobie w nim gniazda. Bardzo go lubimy.
Ponieważ pora na założenie wątku jest, jaka jest, a więc na razie wkleję zdjecia wspominkowe, które pomagają nam dotrwać do wyczekiwanej wiosny.









____________________
Pod dębem - róże, liliowce, hosty, żurawki i reszta
aguniada 12:47, 24 sty 2012


Dołączył: 29 gru 2011
Posty: 153
witam Cię kochana i Twój romantyczny, pełen gry światła i cienia ogród... nie mogę się doczekać czerwca i festiwalu różanego na Twoich rabatach
____________________
W ogrodzie u Aguniady,
wanda7 12:51, 24 sty 2012


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 787



Uwielbiam tego goździka za jego słodki zapach





____________________
Pod dębem - róże, liliowce, hosty, żurawki i reszta
wanda7 12:57, 24 sty 2012


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 787
Agunia, jak fajnie, że już mnie przywitałaś. Od razu mi raźniej na duszy. Jeszcze nie wszystko jest tu dla mnie jasne, ale powolutku się zadomowię na dłużej.
Nie wiem, jak zrobić w stopce link do mojego ogrodu. Może ktoś mnie trochę oświeci...plisss.
____________________
Pod dębem - róże, liliowce, hosty, żurawki i reszta
aguniada 13:00, 24 sty 2012


Dołączył: 29 gru 2011
Posty: 153
Wandziu, w edycji swojego profilu możesz wstawić link do swojego wątku (jest tam miejsce na stopkę)... potrafisz, czy pomóc?

lubię to zdjęcie z subtelnie powiewającymi gałązkami brzozy...
____________________
W ogrodzie u Aguniady,
wanda7 13:09, 24 sty 2012


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 787
Agunia podpis już mam, ale nieaktywny. A może to też jest tak samo jak z pw. U ciebie mój podpis jest aktywny?
____________________
Pod dębem - róże, liliowce, hosty, żurawki i reszta
aguniada 13:10, 24 sty 2012


Dołączył: 29 gru 2011
Posty: 153
robimy tak:

Pod dębem - róże, liliowce, hosty, żurawki i reszta

____________________
W ogrodzie u Aguniady,
wanda7 13:18, 24 sty 2012


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 787


To jest właśnie ten wszechogarniający dąb Czesław


A tutaj w głębi na leżaczku moja Świątynia Dumania


Agunia to dla ciebie brzózka Youngii
____________________
Pod dębem - róże, liliowce, hosty, żurawki i reszta
hanka_andrus 13:23, 24 sty 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Witam z ziemi pomorskiej! Dobrze,że już są ,,stare znajomości".Raźniej w towarzystwie !
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
wanda7 13:40, 24 sty 2012


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 787
Hanusiu, jesteś mi niejako znajoma z wątku Danusi, który przeglądam regularnie mniej więcej od miesiąca. NIgdy się tam nie ujawniłam, ale teraz, gdy się tu zarejestrowałam, wkrótce to zrobię. Cieszę się, że mnie przywitałaś jako jedna z pierwszych.
____________________
Pod dębem - róże, liliowce, hosty, żurawki i reszta
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies