Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród to moje szczęście.

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród to moje szczęście.

ElAri 01:17, 23 cze 2012


Dołączył: 26 sty 2012
Posty: 142
Więc mam tak dużo szczęścia, że opływam w "rarytasach"
____________________
Mój ogród to moje szczęście. Ogród potrzebuje czasu, miłości, uwagi, energii i troski, by rozkwitać.
monteverde 01:40, 23 cze 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Cześć Elari pieknie masz w ogrodzie, nie dziwota,że nazywasz go szczęściem Łubiny śliczne takie tluściutkie zamawiałam kiedyś kolorowe ale przysłali same białe i mam tylko takie, a kukułką szerokolistną jestem zainteresowana, czy wszystkie naddatki przeznaczysz na łąk? stoplamek ma listki podobne właśnie z tych plamek do trójsklepki, też uprawiam warzywa, nie ma to jak swoje pozdrawiam
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Klamber 07:18, 11 lip 2012


Dołączył: 02 lut 2012
Posty: 1924
Cześć i czołem, po buszowałem u Ciebie, ciesze się że znalazłem takiego, co sam hoduje i lubi się wymieniać, odezwij się to może coś zmontujemy. Hejka
____________________
Pozdrawiam Robert - Mój jesienny ogród - http://www.fotosik.pl/slideshow.php?id=884294&type=album&add1=klamber
ElAri 12:49, 02 sie 2012


Dołączył: 26 sty 2012
Posty: 142
Sto lat mnie tu nie było

Zdjęcia z wakacji w Chorwacji - Makarska.










Ubolewałem nad połamanymi roślinami przez wiatr.




I zdjecia z Narodowego Parku Jezior Plitwickich gdzie czas się zatrzymał a ja odnalazłem Raj na ziemi!


____________________
Mój ogród to moje szczęście. Ogród potrzebuje czasu, miłości, uwagi, energii i troski, by rozkwitać.
ElAri 06:45, 14 wrz 2012


Dołączył: 26 sty 2012
Posty: 142
A wy już kupiliście cebule do jesiennych nasadzeń? Bo ja 10kg
____________________
Mój ogród to moje szczęście. Ogród potrzebuje czasu, miłości, uwagi, energii i troski, by rozkwitać.
ElAri 06:52, 14 wrz 2012


Dołączył: 26 sty 2012
Posty: 142
Wrzosowisko powstało kilka dni temu. Liczę na to, że przezimują...


Miskant i Jeżówka.


Wiosenny nabytek, w przyszłym roku pewnie zakwitnie.


I jesienne plony




Zimowity już czują jesień na podlasiu


Red Baron z rok u na rok zajmuje więcej miejsca


I tegoroczny eksperyment, wyrosła okazała i nawet ją polubiłem. Za rok posadzimy ich więcej.

____________________
Mój ogród to moje szczęście. Ogród potrzebuje czasu, miłości, uwagi, energii i troski, by rozkwitać.
tengel27 10:29, 14 wrz 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 821
Witaj, pozwoliłem sobie "pobuszować" po Twoim ogrodzie Jest naprawdę przepiękny. Od razu widać miłość do roslin i do tego co robisz.

A cebule też kupiłem, ale dojdą dopiero po 20 września
____________________
Mój zielony chaos oraz Moje kaktusy
wojtus16z 13:11, 30 wrz 2012

Dołączył: 29 wrz 2012
Posty: 3
Witaj!!! Świetny masz ogród z miła chęcią bedę tu zaglądał. Pozdrawiam!!!
____________________
Sebek 13:36, 30 wrz 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
A nie dawno u Ciebie nie było Widzę, że się w te same miejsca na wakacje wybrałeś co ja Zmień sobie awatar na to z agawą - bardziej ogrodnicze będzie


No i najlepszego
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
przemekg 14:30, 30 wrz 2012


Dołączył: 20 gru 2011
Posty: 442
Zrobiłem sobie niedzielny spacer po Twoim ogrodzie, fajnie tu tak po mojemu są iglaste i byliny,trawy, lubię taką róznorodność. A za zaangażowanie w samodzielne rozmnażanie roślin na taką skale jestem pełen uznania, też bardzo sobie cenię rośliny samodzielnie zrobione, mają dla mnie większą wartość, choć wymaga to czasu i cierpliwości to satysfakcja daje zadowolenie.
Szkoda że wczesniej tu nie trafiłem, były kwiaty na wagę, popędziłbym co sił do sklepu
Mam jeszcze pytanie pisałeś że rozmnażasz berberysy, czy z nasion czy może z sadzonek? pokazałeś piękną siewkę a ja myślałem że z nasion nie powtarzają cech tylko wyrastają jak zwykły gatunek. Polubiłem te rośliny to jak żurawki wśród krzewów, wybór odmian jest ogromny, mam już kilkanaście odmian i chciałbym powiększyć stan ich posiadania tylko nie wiem czy czekac na nasionka czy z sadzonek jakos można, próbowałem z zielnych ale bez sukcesu.
____________________
U Przemka w ogrodzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies