Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród to moje szczęście.

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród to moje szczęście.

bozka 15:52, 23 sty 2013


Dołączył: 27 paź 2012
Posty: 154
Witam
Widoki z Chorwacji piękne
Czy możesz mnie przeszkolić co do sadzonek, co robisz z nimi na zimę czy sadzisz już wszystko w docelowe miejsce jeśli się ukorzenią czy wkopujesz do ziemi z doniczką jeśli są malutkie i nie wiesz jeszcze gdzie ja dasz?
____________________
Bożena
popcorn 17:38, 23 sty 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Witaj Ari,
cudnie u Ciebie! A ile sadzonek! Sprzedajesz je, bo chyba nie wszystkie na własny użytek? piękne rośliny

pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
alinak 22:10, 31 sty 2013


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
oj Ari nam chyba uciekł . pewnie na wiosnę znowu nas zaskoczy nową partią fotek .
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
ElAri 10:03, 02 lut 2013


Dołączył: 26 sty 2012
Posty: 142
bozka napisał(a)
Witam
Widoki z Chorwacji piękne
Czy możesz mnie przeszkolić co do sadzonek, co robisz z nimi na zimę czy sadzisz już wszystko w docelowe miejsce jeśli się ukorzenią czy wkopujesz do ziemi z doniczką jeśli są malutkie i nie wiesz jeszcze gdzie ja dasz?


Witam

Chorwacja kraj marzenie, polecam gorąco!

Co do roślin młodych to cześć roślin kupuje już ukorzenionych a część razem z mamą rozmnażamy.
Rośliny młode rosną i w gruncie i w doniczkach, jednak w tym drugim środowisku wymagają większej ilości pielęgnacji. Od nawożenia po codzienne podlewanie, szczególnie w słoneczne i upalne dni.
W docelowe miejsce trafiają wtedy, kiedy są na tyle duże żeby były w nim widoczne albo gdy wymagają przesadzenia w doniczkach. Powiedzmy, że trafiają wtedy na docelowe miejsce, jednak część z nich jest później przesadzana w inne miejsca.

Jeśli będziesz miała jakieś pytania to jestem do Twojej dyspozycji!
____________________
Mój ogród to moje szczęście. Ogród potrzebuje czasu, miłości, uwagi, energii i troski, by rozkwitać.
ElAri 10:07, 02 lut 2013


Dołączył: 26 sty 2012
Posty: 142
popcarol napisał(a)
Witaj Ari,
cudnie u Ciebie! A ile sadzonek! Sprzedajesz je, bo chyba nie wszystkie na własny użytek? piękne rośliny

pozdrawiam!


Witam

Faktycznie sadzonek jest sporo, jednak większa część ich trafia w ręce nowych właścicieli.
Za kilka lat będę jednak potrzebował większej ilości na własne potrzeby, muszę zagospodarować teren który kilka lat temu został zasadzony drzewami leśnymi. Docelowo powstanie tam przydomowy park leśny z krzewami liściastymi i iglastymi, z alejkami do spacerowania i miejscem na ognisko
Już nie mogę się doczekać!
____________________
Mój ogród to moje szczęście. Ogród potrzebuje czasu, miłości, uwagi, energii i troski, by rozkwitać.
ElAri 11:03, 02 lut 2013


Dołączył: 26 sty 2012
Posty: 142
Dla fotożerców znalazłem kilka zdjęć z jesieni tego roku

____________________
Mój ogród to moje szczęście. Ogród potrzebuje czasu, miłości, uwagi, energii i troski, by rozkwitać.
Mala_Mi 11:53, 20 lut 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Witaj przystojniaku z moich rodzinnych stron
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Gosiniak 12:44, 20 lut 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Jestem pod wrażeniem, piękny ogród i rośliny, widzę że pasja cię uskrzydla, ja w zasadzie to prawie nic nie rozmnażam, tylko gotowe kupuję, ale w tym roku z żurawkami spróbuję, muszą bardzo cieszyć takie własnej produkcji. Czekam na ta wiosnę i doczekać się nie mogę, zimowo aura nadeszła, oby na krótko.
Pozdrawiam
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
Anabell 20:19, 20 lut 2013


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Witaj! przypadkowo do Ciebie trafiłam , obejrzłam wszystko jestem pod wrażeniem i podziwiam chęci , zapał, zamiłowanie, pielęgnację roślin.
Zrobiłeś kwitnący kolorowy żywopłot,? też kiedyś myślałam o takim , uwzglednij forsycję, śnieguliczkę, i żylistki. kiedyś widziałam taki w pismach.Dalej mnie kręci. Widzę wykorzystujesz skoszoną trawę pod krzewy. Też sypie w miejsca by chwasty nie rosły.
____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
Agnieszka 19:21, 22 lut 2013


Dołączył: 01 sty 2011
Posty: 934
Ari, jeśli dobrze załapałam to masz w ogrodzie oczko wodne i staw. Możesz coś więcej o nich napisać? Czym wyłożone, jakiś filtr? No wiesz o co chodzi.... No i fotki koniecznie!
____________________
Agnieszkowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies