Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

agatka123 21:28, 10 lut 2012


Dołączył: 04 sty 2012
Posty: 27
Piękny ogród . Jak na razie jestem w połowie pierwszej części
Jestem zachwycona konsekwencją właścicielki w doborze roślin .
Ja jak sroka mam napchane wszystkiego .
____________________
Agnieszka
viva 14:26, 11 lut 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
Danusiu, przyszłam się do Ciebie przywitać, strony tak biegną, że trudno za nimi nadążyć.
Zauroczyłaś mnie swoim zdjęciem na przywitanie w drugiej części wątku, bije od Ciebie radość i szczęście spełnionej ogrodniczki. Śliczne zdjęcia na wywołanie wiosny.
____________________
Pozdrawiam Viva Kolorowy ogród na piasku ".....aby życie mi nie było obojętne, abym zawsze kochał to co piękne i na czyjejś dłoni pozostawił ciepły ślad" (autor nieznany)
Krys 17:27, 11 lut 2012


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Danusia super pomysł z II częścią No nie bratki z sałata ,super pomysł
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
myszorek 08:52, 12 lut 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
Dzień dobry. Jakoś tak dzisiaj jest wyjątkowo pięknie! A wiecie dlaczego? Powiem, bo jestem samochwała

Dlatego, że byliśmy wczoraj z wieczora u Danusi i Witka.

A w jakim celu?

Omawialiśmy ogród, nasz ogród!
Będzie się działo, choć najpierw na papierze, to będzie rewolucja, a ja lubię rewolucje
Danusiu i Witku bardzo dziękujemy. Wczoraj tak się zakręciliśmy z tych wrażeń, że zgubiliśmy trochę drogę do domu, co jest w sumie normą, bo zawsze się tak dzieje, gdy jesteśmy po wizycie u Was

Serdecznie pozdrawiamy!
____________________
ogród zmyślony
Monic 09:14, 12 lut 2012


Dołączył: 24 lip 2011
Posty: 1764
Danusiu, doskonały pomysł z nowym wątkiem. Zapachniało w nim wiosną
____________________
mój ogród Monika
Sebek 12:08, 12 lut 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
myszorek napisał(a)
Dzień dobry. Jakoś tak dzisiaj jest wyjątkowo pięknie! A wiecie dlaczego? Powiem, bo jestem samochwała

Dlatego, że byliśmy wczoraj z wieczora u Danusi i Witka.

A w jakim celu?

Omawialiśmy ogród, nasz ogród!
Będzie się działo, choć najpierw na papierze, to będzie rewolucja, a ja lubię rewolucje
Danusiu i Witku bardzo dziękujemy. Wczoraj tak się zakręciliśmy z tych wrażeń, że zgubiliśmy trochę drogę do domu, co jest w sumie normą, bo zawsze się tak dzieje, gdy jesteśmy po wizycie u Was

Serdecznie pozdrawiamy!


No to suuuper - ale wiesz, że jesteś teraz obarczona wielką odpowiedzialnością za nasze nerwy, bo jak będziesz realizować ogród to musisz relacjonować wszystko na bieżąco
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Gardenarium 12:19, 12 lut 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Wczoraj rozłożyliśmy wielką płachtę papieru z domem Myszorków i porysowaliśmy sobie różne "mazaje" i wzory oraz popisaliśmy różne "znaki" nam tylko wiadome, pooglądaliśmy masę zdjęć. Potem Panie omawiały swoje. a Panowie - swoje. A co z tego wyjdzie - to się dowiemy niebawem.
Wiem tylko, że ogród w części ozdobnej będzie cudny - biało-zielono-niebieski, a w części użytkowej - nieco bardziej kolorowy. Inspirujemy się SKY GARDEN - złotym medalistą CHFShow.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Sebek 12:24, 12 lut 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Sky garden - łooo rany - toż to cudo będzie - czemu nie mieszkam bliżej Was - jeździłbym pomagać



____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Gardenarium 12:31, 12 lut 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
No to przyjeżdżaj hehe..
Dla takiego widoku warto

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
laurowisnia 13:19, 12 lut 2012


Dołączył: 22 lis 2011
Posty: 2676
Zachwycająca i bardzo zielona ta inspiracja.
Czy te stożki na niej są z cisa?
____________________
Agata - Ogród w cieniu brzozy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies