Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

myszorek 18:42, 12 lut 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
No to Danusia zareklamowała
Teraz czuję się malućka, tycia tycia.
To było tak, że wpadliśmy na pomysł z brzozami, bo małż je kocha i kce, ja z kolei uwielbiam trawy, a Danusia bukszpan, no i samo jakoś tak wyszło, że najbliżej się zrobiło do Podniebnego Ogrodu. Uprzedzam- jedyne co zawiśnie w moim ogrodzie to biały hamak, także dźwigu nie będzie
Nie wiem jeszcze jak szybko się uporamy z realizacją ogrodu. Z pewnością roślinność będzie mniej okazała i wielkością dopasowana do naszych możliwości, także nie wiem, jak szybko będzie widać efekt w realu. Także mam stresa, ale cieszymy się jak małe dzieci i wprost nie możemy się już doczekać.
Agniecha obok zbiornika hakonechloa i dalej chyba trzcinnik
____________________
ogród zmyślony
agniecha973 18:56, 12 lut 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Dzięki.
Na pewno będzie pięknie. Wiadomo, że efekty po kilku sezonach, ale jak to mówi mój M - gdzie nam się spieszy? Będzie nowy wątek z realizacją?
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
Sebek 19:14, 12 lut 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
agniecha973 napisał(a)
Przepraszam, że próbuję podważać zdanie Danusi, ale przed chwilą buszowałam w podniebnym ogrodzie na necie i chyba są to stożki z grabów, a kule z cisów. Da się to jakoś sprawdzić?


W artykule pisze, że kule są z cisów - ale i z bukszpanu, a graby są - ale jako drzewa - stożki z cisa
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
agniecha973 19:46, 12 lut 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Nie byłam, więc nie widziałam, tylko oglądnęłam filmik z projektantem i on tam mówił, że jest tam 6 grabów ukształtowanych w stożki. Dlatego śmiem coś twierdzić Jeśli jest inaczej, to przepraszam, nic nie mówiłam.
Nie wiem czy mogę podać link, więc nie podaję.
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
bociek 20:12, 12 lut 2012


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Danusiu, ale mnie ominelooooooooo. Serdeczne gratki i zyczenia wielu cudownych stron oraz samych sukcesow

Ja tez mam pomysla na nowy watek. Na razie nic wiecej nie zdradze

Myszorku, trzymam kciuki za szybka realizacje i chwal sie, chwal jak najszybciej

____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
Madzenka 22:32, 12 lut 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Danusiu, najpiękniejszy ogród na CHFS będzie u Myszorków? Wow! to jest najcudniejszy projekt na tej wystawie jaki kiedykolwiek oglądałam. A podniebny statek też będzie?
Myszorku opisuj już wszystko jak powstaje. Tych fomowanych roślin i gąszczu traw już Ci zazdroszczę.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Sebek 22:42, 12 lut 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Marzena2007 napisał(a)
Danusiu, najpiękniejszy ogród na CHFS będzie u Myszorków? Wow! to jest najcudniejszy projekt na tej wystawie jaki kiedykolwiek oglądałam. A podniebny statek też będzie?
Myszorku opisuj już wszystko jak powstaje. Tych fomowanych roślin i gąszczu traw już Ci zazdroszczę.


Magda pisze, że nie - ale Danusia ma moc perswazyjną - to nigdy nie wiadomo
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Madzenka 23:35, 12 lut 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Jeśli będzie statek to wymiękam
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
ana_art 08:12, 13 lut 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
kurcze a ja nie zauważylam nowego wątku, ślepa chyba jestem...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
mira 12:32, 13 lut 2012


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Od 3 dni leżę w łóżku z anginą, za oknem 21 i w domu też 21 stopni, i w tej scenerii odkryłam stronę ogrodowisko.

Danusiu! dziękuję bardzo za ten cudowny pomysł i dzielenie się wspaniałami zdjęciami, jeszcze trochę mi zostało do obejrzenia jak się pozbieram to prześlę i swoje - teraz najfajnieszy jest czas oczekiwania, planowania, marzenia - i oglądania zdjęć - zanim zakwitną przebiśniegi - pozdrawiam wszystkich Mira.
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies