Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jeszcze hobby czy już uzależnienie..?

Pokaż wątki Pokaż posty

Jeszcze hobby czy już uzależnienie..?

Madzenka 19:42, 14 mar 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Wybierz magnolię albo wiśnię, sama nie wiem, i jedno i drugie
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
nieszka 20:33, 14 mar 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Weronika, Danusza witajcie
Oj pokaże pokaże jak jeszcze posiedzę na ogrodowisku
ale tak serio to za późno tu trafiłam - albo za wcześnie zaczęłam ogród robić. Wielu rzeczy już nie będę zmieniać a należało by...

____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
nieszka 20:52, 14 mar 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Masz rację Marzena, jedno i drugie
Bo zaraz za skarpą jest taka rabata z różami po lewej stronie. W środku róż jest mała tuja która w kulę ma rosnąć. Ale postanowiłam że ją wykopię i wsadzę klona Globosum a całą rabatę otoczę obwódką bukszpanową.
Ale zamiast klona może własnie zasadzić tam wiśnie?
Tak wygląda teraz:


A taki mam plan:
____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
Sebek 18:18, 17 mar 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Nooo - fajny plan - tylko wiśnia umbraculifera czy inna jakaś?
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
kraania 20:41, 30 kwi 2012


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 1709
nieszko odszukałam Twój wątek i widzę, że zniknęłaś na dobre .
____________________
Ogród w lesie - moje miejsce na ziemi Ogrodowiskowe spotkanie Spotkanie wrzesień 2012 u kraanii zmiany zmiany u kraanii-czyli co w lesie piszczy
nika 17:23, 12 maj 2012


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 783
Nieszko, chciałąm popatrzeć na nowe zdjęcia Twojego ogrodu, zobaczyć jak idą prace na skarpie... a tu cisza
____________________
Nika i jej marzenie o pięknym ogrodzie
nieszka 21:49, 13 maj 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Gdzież tam bym zniknęła Jestem jestem tylko mało aktywna Za to aktywnie grzebie w ziemi i jutro jak się tylko uda to wstawie dowody moich poczynań. Skarpę już prawie skończyłam tylko muszę trawy dokupić i wyminieć 5 szt róż Fairy bo kupowalam z pączkami w kwietniu i mi nie ruszyły...

Swoją drogą boję się kupiwać już traw. Wszytskie które wsadziłam w zeszłym roku mi wymarzły...
5 rozplenic i 4 miskanty. Ale czytam że w tym roku u wszytkoch takie straty w trawach.
____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
Madzenka 21:54, 13 maj 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
nieszka napisał(a)
Gdzież tam bym zniknęła Jestem jestem tylko mało aktywna Za to aktywnie grzebie w ziemi i jutro jak się tylko uda to wstawie dowody moich poczynań. Skarpę już prawie skończyłam tylko muszę trawy dokupić i wyminieć 5 szt róż Fairy bo kupowalam z pączkami w kwietniu i mi nie ruszyły...

Swoją drogą boję się kupiwać już traw. Wszytskie które wsadziłam w zeszłym roku mi wymarzły...
5 rozplenic i 4 miskanty. Ale czytam że w tym roku u wszytkoch takie straty w trawach.

Moje fairy sadzone z doniczek w kwietniu też wymarzly... Z trawami też u mnie marnie.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
nieszka 22:00, 13 maj 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Jak kupiła 7 sztuk. Miały takie malutkieylko listeczki ale tylko dwie ruszyly dalej. Na szczęscie Pani w szkółce z której kupowałam ma mi je wymienić w ramach reklamacji
____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
nieszka 09:57, 14 maj 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
No to przedstawiam moją skarpę w nowej odsłonie! Brakuje jeszcze na niej traw ale teraz i tak by jeszcze nie były efektowne


Troszke zmieniłam zastosowienie kamieni - a własciwie to mój mąż to zmienił.
Okazało się że puszczenie ich po przekątnej miało tylko wartosć dekoracyjną a chodziło też funkcjonalność. A że najczęściej schodzimy z tarasu koło kratki to tam tez zostały ułożone z nich schodki.
____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies