Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jeszcze hobby czy już uzależnienie..?

Pokaż wątki Pokaż posty

Jeszcze hobby czy już uzależnienie..?

nieszka 18:55, 02 mar 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Kaisia napisał(a)
Nieszko pieknie u Ciebie, widać zmiany przez te kilka lat i wiele pracy włożonej w dopracowanie ogrodu. Zapewne masz wiele nowych pomysłów na tą wiosnę i już za chwilkę bedziesz wcielać je w życie.
Nie widziałam zdjęcia, albo nie dopatrzyłam zdjęcia ze zdjętą palisadą.... a jestem ciekawa jak wygląda teraz z wrzosami.


Zadziwiające jak nam się gust i spojrzenie na ogród zmiania w miarę upływu czasu. Zwłaszcza jak się posiedzi chwilę na ogodowisku
A tak wygląda moja rabata z palisadka w nowej poogrodowiskowej odsłonie. Nie wiem czy wrzucałam już to zdjęcie.

____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
nieszka 19:02, 02 mar 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
asc napisał(a)
Ja też dodam od siebie, że ogród bardzo ładny i dopieszczony, widać w nim i hobby i uzależnienie..... a te oczko wodne pierwsza klasa..jak naturalne Nigdzie nie wypatrzyłam brzydkiej folii, chociaż oczy mi wyłaziły z orbit..... otoczenie oczka jak malowane..... Dla tego oczka warto było zajrzeć do Twego ogrodu.......
Ogród na 5+, a oczko na 6++++++
PS. Dla innych nasadzeń też, chciażby piękna lawenda..... ale oczko wodne to moje marzenie...... wiec oczy cieszę w innych ogrodach i podgladam jak zrobić swoje

Witaj Aniu
Zapraszam zapraszam. Niedługo oczko rozmarźnie i będzie można ryby karmić
Moje oczko to amatorska budowla. Na spodzie jest brzydka niebieska folia - ale grubsza- a na wierzchu czarna i na to wszystko masa drobnch kamieni. Jeszcze nigdy go nie czyściliśmy, a jest od 2007 roku. Początkowo było masę glonów ale w zeszłym roku już było czyściutkie - o ile można tak powiedzieć o nigdy nie czyszczonym oczku
____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
AgnieszkaBK 19:04, 02 mar 2012


Dołączył: 24 lis 2011
Posty: 2476
Witaj Nieszko Masz śliczny, uporządkowany i zadbany ogród..... miło mi było Cię odwiedzić
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka ;) Miało być inaczej
nieszka 19:10, 02 mar 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Maja witaj. Czosnki z paprociami to tak na próbę były w zeszłym roku. Jesienią dosadziłam jeszcze więcej paproci i czosnków. Mi też się podoba ich wzajemne towrzystwo

Bogusia - bo ja kocham lawendę i zrobię w tym roku jej kolejne łany

Ewa - zdaje sie nasze samopoczucie jest dobre jak przy każdym uzależnieniu. Nasze chcociaż nie ma zdrowotnych efektów ubocznych. Chociaż mnie po całym dniu pielenie nawet paznokcie bolą

____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
nieszka 19:13, 02 mar 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Witaj Agnieszko. Zapraszam zapraszam
____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
Kaisia 19:14, 02 mar 2012


Dołączył: 23 sie 2011
Posty: 1349
Kanciki piekne
____________________
Kasia Ogród z Czerwonym mostkiem
ircia 19:16, 02 mar 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 1778
Witaj Nieszko - zaglądam, bo podoba mi się u Ciebie No i pewnie razem z wiosną będą nowe, wiosenne widoki Pozdrawiam
____________________
Ogród Irci
nieszka 19:30, 02 mar 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Eh wiosną to będzie skalniak do przerobienia. Mam już pomysł w głowie i na papierze.
Ale jakbyście miały jeszcze jakieś sugestie to zapraszam.

http://www.ogrodowisko.pl/watek/1544-co-z-tym-skalniakiem

Z grubsza plan jest taki żeby wyrzucić kamienie, powiększyć w stronę oczka i za pergolę. Zrobić rabate w takim troszkę sródziemnomorskim stylu. Rośliny które chce zastosować to cisy kolumnowe, cisy takie krzaczaste które będę mogła dowolnie przycinać, róże, lawenda, rozchodniki, trzmielina i może jeszcze jakieś trawki. Myślicie że dobór roślin odpowiedni?
A i jeszcze jakieś drzewko liściaste nie za wysokie. Myślałam o brzozie takiej płaczącej.
____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
majkel0326 19:42, 02 mar 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 3224
Twój pomysł brzmi interesująco.Mam nadzieję,że pokarzesz później jakieś fotki jak idą prace. A myślałaś o goździkach gdzieś między tym? Nie wiem czy to pasuje do stylu śródziemnomorskiego,ale na przykład goździki sine tworzą piękne kępy, a jak cudnie pachną
____________________
Maja - Moje roślinki
nieszka 19:46, 02 mar 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Tak Tak Tak. Zapomniałam ich wymienić
Zatanawiam się tylko między godzikami sinymi a zawciągiem nadmorskim. W tej chwili mam tam goździki i one bosko pachną jak zakwitną.
Bo wogóle mam zamiar zostwić tam kilka większych kamieni i może takie godźiki między nimi?
____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies