Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jeszcze hobby czy już uzależnienie..?

Pokaż wątki Pokaż posty

Jeszcze hobby czy już uzależnienie..?

bociek 20:33, 12 lut 2012


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Witaj,

Jak ladnie, masz trawki, szalowe rozplenice .... Tlo laweczki wymaga zazielenienia, nie wiem czy akurat jalowce to dobry wybor... Nie chcesz tam puscic bluszczu (hedera, zimozielony) albo szybko rosnacego winobluszczu (gubi liscie)
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
Joku 21:08, 12 lut 2012


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12089
Ja też witam. Kolejna uzdolniona Ogrodniczka na forum. Kocham takie dopieszczone ogródki/ogrody.
Na horyzoncie wypatrzyłam jakąś wodę. Masz w pobliżu jezioro?
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
EPODLAS 22:18, 12 lut 2012


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Witaj na forum. Ślicznie i czyściutko, takie pierwsze myli przyszły mi po obejrzeniu zdjęć. Wszystko jest co w ogrodzie powinno być. Będę zaglądać do tak wypieszczonego ogrodu.
____________________
Mój ogród
Gardenarium 10:11, 13 lut 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Jak ładnie i jaka fajna prostokątna rabatka.

Świerk może i będzie wielki, ale przecież go można od dołu "podgolić" aż do wysokości płotu i pod nim wiele można nasadzić.

Jestem na pierwszej stronie na razie

Witaj Nieszka, a ogród bajkowo się prezentuje i trawka..haha nie mam się do czego "przyczepić"
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 10:14, 13 lut 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
nieszka napisał(a)

Tak wygląda przedogródek:



A ja bym tu usunęła drewnianą palisadę, ona jest dość wysoka i powoduje wrażenie takiego "tunelu". Robisz fajne kanciki, to tutaj też lepiej by wyglądały. To taka pierwsza sugestia jeśli chodzi o rady mi się nasunęła, a w ogóle to "pieję" z zachwytu nad dbałością o ogród.

Na tym zdjęciu tu gdzie lampa i róża przydałoby się coś piennego, nawet jakiś żółty iglak na pniu, albo trzmielina, albo nawet kuliste drzewko
Da ładne podkreślenie na wejściu, punkt skupiający uwagę..
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
goniak 10:15, 13 lut 2012


Dołączył: 13 lis 2010
Posty: 1276
Witaj
Podoba mi się oryginalność założeń
Tak trzymaj i nie zatrać tego !
____________________
Małgosia mój zielony świat
Gardenarium 10:16, 13 lut 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Dodam, że podoba mi się tytuł wątku i chętnie obejrzę kolejne fotki
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
nieszka 10:29, 13 lut 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
bociek napisał(a)
Witaj,

Jak ladnie, masz trawki, szalowe rozplenice .... Tlo laweczki wymaga zazielenienia, nie wiem czy akurat jalowce to dobry wybor... Nie chcesz tam puscic bluszczu (hedera, zimozielony) albo szybko rosnacego winobluszczu (gubi liscie)

Witam
No takie mam przeczucie że ta jałowce niekoniecznie są dobre (ten jest "Meyeri"). Chciałabym żeby było tam coś zimozielonego, najlepiej by chyba było cisem obsadzić. Bluszcz chyba niekoniecznie bo kiedyś tam będzie płotek drewniany...Kiedyś

____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
Wieloszka 10:31, 13 lut 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Witaj Nieszka!
Nie rozumiem co Ci się nie podoba - bardzo zadbany i wypieszczony ogródek, a ten łan lawendy na froncie, tak pod linijkę - boski !!! A że spojrzałaś z innego ogrodowiskowego punktu widzenia na swój ogród - wcale się nie dziwię, tu wszyscy tak mamy . Więcej zdjęć poproszę .
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
nieszka 10:35, 13 lut 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Joku napisał(a)
Ja też witam. Kolejna uzdolniona Ogrodniczka na forum. Kocham takie dopieszczone ogródki/ogrody.
Na horyzoncie wypatrzyłam jakąś wodę. Masz w pobliżu jezioro?

Eh ja niestety też takie kocham a to zabiera strasznie dużo czasu... Nie wiem czy kiedyś posiedzę na jakiejkolwiek ławce... A na horyzoncie są stawy hodowlane
____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies