Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z perspektywą na przyszłość

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z perspektywą na przyszłość

kwiatholandii 13:10, 18 lut 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Robię dziś kalkulację wydatków związanych z nasadzeniami i zastanawiam się ile cisów o wysokości około 100cm muszę posadzić na 1m. Proszę o porady.
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
Sebek 21:36, 18 lut 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Ze trzy sztuki - najwyżej 4
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Madzenka 02:15, 19 lut 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Ja posadziłam 3 szt na m ale były już dosyć gęste
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
kwiatholandii 18:30, 19 lut 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Tak zaczynaliśmy dwa lata temu, w feralną sobotę 10 kwietnia.



Praca miesiąc później




Po kolejnych tygodniach ogród opanowały makii rozsiało się wszystko co mogło


____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
Madzenka 18:43, 19 lut 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Czekamy, czekamy na dalsze fotki. Walka z chwastami i makami jak rozumiem rozpoczęta
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
kwiatholandii 19:37, 19 lut 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Niestety to troszkę jak walka z wiatrakami, bo u nas straszne wiatry są i wszystko się sieje. W kwietniu zaczynamy ostrą akcję z kostką, odwodnieniem, nawodnieniem, dowozem kilkudziesięciu ton ziemi, rabatami i trawą,więc będzie się działo. Musimy zdążyć ile się da do 25 maja, kiedy to przyjdzie na świat nasz synek. Potem będę wyłączona z prac, nad czym ubolewam strasznie. Pewnie będę w oknie siedziała całymi dniami.
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
Sebek 20:39, 19 lut 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Ale nie biegaj zbytnio - ale coś czuję, że mały będzie ogrodnikiem skoro rodzice będą ciągle biegali do ogrodu
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
nieszka 20:47, 19 lut 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
kwiatholandii napisał(a)
Niestety to troszkę jak walka z wiatrakami, bo u nas straszne wiatry są i wszystko się sieje. W kwietniu zaczynamy ostrą akcję z kostką, odwodnieniem, nawodnieniem, dowozem kilkudziesięciu ton ziemi, rabatami i trawą,więc będzie się działo. Musimy zdążyć ile się da do 25 maja, kiedy to przyjdzie na świat nasz synek. Potem będę wyłączona z prac, nad czym ubolewam strasznie. Pewnie będę w oknie siedziała całymi dniami.


Oj to nie macie zbyt dużo czasu na wszytkie wymienione prace I jeszcze jak sie przeforsujesz to synek będzie chciał się szybciej na świat wybrać
Swoją drogą piękne to pole makowe...
____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
Madzenka 20:51, 19 lut 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Gratuluję potomka!!
Super, że synek będzie się wychowywał na wsi. Jak będzie spał będziesz sadziła kwiatki
Wiatry i zachwaszczone pola za płotem , skąd ja to znam?????
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
kwiatholandii 21:43, 19 lut 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Właśnie, macie rację z tym czasem to słabo będzie, ale 70% prac na szczęście będą robiły firmy, więc w najgorszym wypadku nasze prace(posadzenie roślin), poczeka kilka tygodni. A potomek już drugi, więc raczej spokoju nie będzie za szybko Ja tak kocham pracę w ogrodzie, że chyba kogoś najmę do pomocy przy maluchach choć na kilka godzin w tygodniu, żebym mogła się odstresować w polu. W ostatniej ciąży robotnicy na budowie tak się bali, że im na działce urodzę,że mnie wyganiali ze strachu do domu. Wesoło było.
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies