Gdzie jesteś » Forum » Rozmowy » Pogaduchy nocnych marków...ale nie tylko o ogrodach:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Pogaduchy nocnych marków...ale nie tylko o ogrodach:)

Martek 03:41, 03 sty 2011


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Wymiękacie dziewczyny ,ja się kładę jak sąsiad wstaje z naprzeciwka))))))Udowodnię mam takie zdjęcie
Kiedyś szłam po szóstej rano w stronę przystanka autobusowego , około 8 minut muszę pokonać.Spotkała mnie taka jak to kiedyś żartobliwie określano "Wolna Europa".Z wytrzeszczem w oczach pyta mnie "Pani Marto gdzie pani idzie o tej porze?Na co ja jej ,że no muszę to idę.Matko kochana kiedy pani się wysypia ,przecież do trzeciej pani nie śpi?To ja ją pytam ,a skąd to pani wie?Bo ja o tej porze drugi raz siusiu wstaję,a u p. się jeszcze świeci...))))))))))))
Raczej sąsiad jej podkablował bo ona nie wiem jakby sobie kark skręcała to moich okien po prostu nie widzi )))))
Miałam jej to powiedzieć tak jak i to,że się modlę do tej godziny ,ale ugryzłam się w język )))))))
Pozdrawiam wszystkie sowyFanka))
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Gardenarium 12:46, 03 sty 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Matko i córko, Bogda nie szalej tak z tym nie-spaniem. Ja padłam po całym dniu przed komputerem, ale za to natworzyłam artykułów !!Ho,ho...
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 12:48, 03 sty 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
O!!! Marta nas pobiła na wszystkie strony. Ja najdłużej do 3 siedziałam ! Niezła historia z sąsiadką !
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
monteverde 18:42, 03 sty 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
ja siedziałam do 3,00,ale na kurniku i rżnęłam w kanastę))
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Matka 22:11, 03 sty 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
gardenarium napisał(a)
Matko i córko, Bogda nie szalej tak z tym nie-spaniem.


Danuś, żeby to było takie proste, kładę sie i śpię-całaą noc!!!marzenia ściętej głowy-tak miałam pare lat temu, jak dzieci nie miałam i w ciąży nie byłam...kiedy takie przespane noce wrócą?teraz raz zasnąć nie mogę a jak juz nadejdzie mi faza "alfa" to najmłodsze woła"mami" i lecę z brzuchem i na slepo bo maluszek mój chce się do mamusi przytulić i często tak jest, że już u Niego zostaję, albo wracam i za kilka godzin słyszę dreptanie mojej 4latki jak człapie do Tatusia i Mamusi, kładzie sie w środku i jest przeszczęśliwa!cięzkie chwile dla mnie, ale jakie urocze!jak będą starsze to juz nie przyjdą i nie będą się chciały juz przytulać!
____________________
U Matki
monteverde 23:26, 03 sty 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
przytulą się mając i 30,więc sobie za dużo nie obiecuj,przy mamy serduszku zawsze dobrze i wiek nie ma tu nic do rzeczy))
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Matka 23:32, 03 sty 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Swietna stronka, od kilku dni ślęczę i oglądam

http://www.gardenersworld.com/how-to/projects/mulching/

a "ichną" gazetkę chyba sobie zaprenumeruję
____________________
U Matki
monteverde 23:50, 03 sty 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
właziłam,fajna ale tylko po angielsku a u mnie słabo z fachowym nazewnictwem)
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Gardenarium 00:28, 04 sty 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Znam również, a Alana Titchmarsha i Carol Klein nawet zrobiłam im zdjęcia na Chelsea Flower Show. "Świat Ogrodów" to w latach dziewięćdziesiątych był mój sztandarowy program. Prowadził go od początku Geoff Hamilton, ale zmarł na atak serca w 1996 roku i Alan przejął ten program. Teraz leci na DOMO.

Ekipa "Gardener's World" na Chelsea Flower Show



Alan Titchmarsh





Carol Klein





____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Matka 01:11, 04 sty 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Oglądam i napatrzeć się nie mogę, faktycznie, jak pisała gdzieś Danusia, anglicy używają tony kompostu, jako nawóz i ściółkę kory nie widziałam, i ani jednego chwaścika nie ma!
Na tej stronce, przed chwilką oglądalam jak robią kompost-oczywiście jak to każdy wie, ale ile mają na to przeznaczonego miejsca!Danusiu, czy te ogrody, uprawiane w nich warzywa i kwiaty i owoce to hodują jako pokaz czy sprzedają jako"organic food"?Fantastycznie, jestem pod wrażeniem

ale o obrzeżach filmiku nie znalazłam tylko napisane jest, więc śpiesz się-będziesz pierwsza, która nam to pokażehaha....już się nie mogę doczekać
____________________
U Matki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies