Gdzie jesteś » Forum » Rozmowy » Pogaduchy nocnych marków...ale nie tylko o ogrodach:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Pogaduchy nocnych marków...ale nie tylko o ogrodach:)

Matka 01:44, 02 sty 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Ogrodnicy czasem muszą oderwać swoje myśli o ogrodach, tych ciągłych planach nasadzeń, roślinkach itp...prawda?zwłaszcza ci, którzy spać nie mogąz wielu powodów

zapraszam na pogaduszki Boguszki do Poduszki!

hmmm....rok 2011 nastraja niektórychpozytywnie, to dobrze, chyba?
____________________
U Matki
olga_szopa 01:48, 02 sty 2011


Dołączył: 30 paź 2010
Posty: 600
Ale jesteś spryciula .Ale może już lepiej idżcicie spać Dobranoc
____________________
Zakątek Olgi
Gardenarium 17:37, 02 sty 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Ja się wczesniej odłączyłam, ale i tak nie mogłam usnąć, dopiero o 2.30.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 17:37, 02 sty 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Ten wątek nam się przyda bardzo. Dzięki Bogda !
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
monteverde 18:10, 02 sty 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
o Danusia następny "nocny marek"), ja też nie śpię,to możemy pogadać,milo będzie)
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Gardenarium 20:56, 02 sty 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
No to jak zobaczymy plusiki podczas pisania to pogadamy na tym wątku.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Matka 21:02, 02 sty 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
ja już się wyspałam po obiadku, więc się już szykuję do pogaduszek:kto chętny sie przyłączyć?jakieś nocne dyżury, nocne marki....zapraszam
____________________
U Matki
zbigniew_gazda 22:22, 02 sty 2011


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11136
Bogda ja się nie nadaję .Jestem skowronek z natury i najpóźniej o 23 już się ze mną nie dogada.Ale jeżeli można - to będę tutaj zaglądał rankiem i czytał co zostało uradzone w nocy przez tak sympatyczne istoty. Acha - dziękuję za podane linki do noży do darni. Ja szukałem pod nazwami : łopata,szpadel a nie nóż. Te są fajne i jak nie znajdę w sklepie aby dotknąć tak jak Danusia radzi - to zamówię.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Matka 22:56, 02 sty 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Zbyszku, zapraszam w imieniu Markóww ciągu dnia też można nadrobić

co do narzędzia to ja też się przymierzam do zakupu!już czas zacząć kompletować narzędzia specjalistyczne do sezonu 2011!ja sie chyba zdecyduje na Fiskarsa, fajnie mają bo mozna sobie kupić sam trzonek i pozostałe nasadki!a kilka już sobie upatrzyłam-zreszta to chyba dobra firma, nie psuja sie jak niektóre "badziewia". Poza tym jutro "biegnę" po ziemię do nasionek moich-toż to juz styczeń czas zacząć sianie niektórych bylinek!jupiii....już się doczekać nie mogę, pojemniki i pojemniczi do nasionek juz umyte czekają!parapety jutro mam zamiar przygotować i do boju!

Oby do wiosny!u nas juz nie pada, więc może juz blisko?
____________________
U Matki
zbigniew_gazda 23:03, 02 sty 2011


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11136
Acha czyli to nie jest klub nocny (....) ale w biały dzień też można coś dodać .No to super. Tak masz rację co do Fiskarsa.Pozdrawiam i życzę Ci aby tyle nasionek wzeszło ile wysiałaś.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies