Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielona Pasja

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielona Pasja

zawitka 10:56, 24 paź 2013


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14040
Anetko gdzie się podziałaś ha ha . Wracaj
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Gosia_S 09:50, 18 kwi 2014


Dołączył: 26 mar 2014
Posty: 395
Witaj, pozwoliłam sobie zajrzeć do Ciebie i popatrzeć na "Zieloną Pasję". Bardzo ładnie ta pasja się rozwija, miło się ogląda U mnie dopiero początek zabawy, więc zaglądam sobie to tu to tam i zachwycam widokami, szukam inspiracji, w wolnej chwili zapraszam do mnie
____________________
Gosia - ...marzy mi się ogród...
anetanka 15:25, 30 kwi 2014


Dołączył: 20 mar 2012
Posty: 190
Wpadłam przywitać się z Wami wiosennie Niestety brak czasu nie pozwala mi na regularne bywanie tutaj, żałuję ogromnie. Niestety posiadam taką cechę, że jak się zaangażuję w coś to poświęcam temu sporo czasu. No i po prostu inne projekty zajmują teraz mój czas. Niemniej jednak nadal intensywnie działam ogrodowo.

Bardzo chętnie nawiązałabym kontakt z Ogrodomaniakami z moich okolic, muszę się rozejrzeć bardziej uważnie po Waszych e-ogrodach Myślę, że uda mi się wygospodarować na wirtualne spacery jeden wieczór w tygodniu To w ramach pracy nad organizacją czasu, bo odnoszę wrażenie, że przecieka przez palce

Na powitanie moje pierwsze wiosenne kwiaty







a na koniec zobaczcie jaki mam piękny widok z kuchennego okna kwitnąca czereśnia


dziękuję za odwiedziny
____________________
pozdrawiam serdecznie, Aneta :) Zielona Pasja
Efffa 23:36, 29 lip 2015


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Hejka, co tam u Ciebie w ogrodzie?
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies