Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielona Pasja

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielona Pasja

Lena 13:18, 21 mar 2012


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Anetko mowę mi odjęło
Przepiękny ogród-nie widać że to trzylatek
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
anetanka 13:39, 21 mar 2012


Dołączył: 20 mar 2012
Posty: 190
Lena napisał(a)
Anetko mowę mi odjęło
Przepiękny ogród-nie widać że to trzylatek


niektóre rośliny rosną zdecydowanie zbyt szybko. Pamiętam jak nie wierzyłam w to gdy sadziłam pierwsze zdobycze Teraz już wiem, że należy słuchac bardziej doświadczonych ogrodników
____________________
pozdrawiam serdecznie, Aneta :) Zielona Pasja
anetanka 13:40, 21 mar 2012


Dołączył: 20 mar 2012
Posty: 190
bogumila_bienko napisał(a)
Lubię fiolet w ogrodzie....piękne ujęcie.


niestety ta budleja tylko w pierwszym roku była okazała ;( później już wypuszczała tylko po parę gałązek. nie wiem, może przemarza za bardzo?
____________________
pozdrawiam serdecznie, Aneta :) Zielona Pasja
malkul 13:47, 21 mar 2012


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Aneta witam Cię pięknie ucieszyła mnie wiadomość że to 3-letni ogród dopiero, bo ja swój dopiero będę twarzyć i jak pomysle że za kikla lat będzie tak cudnie to od razu mi raźniej na serduchu
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Gardenarium 14:03, 21 mar 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Witam i ja, byłaś w moim wątku więc przybiegłam tutaj zobaczyć jaki masz ogród.
Nie wierzę, że wszystko przeczytałaś u mnie, chciało Ci się?

Piękne zdjęcia i zestawienia, niedociągnięcia naprawisz już niebawem. Wiele osób urządziło z nami swoje ogrody w rok. Np. Sebastian. Co prawda teraz przerabia...hehe, ale to wszystko sprawka Ogrodowiska, które napędza do zmian tylko ":na lepsze"
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
anetanka 14:09, 21 mar 2012


Dołączył: 20 mar 2012
Posty: 190
malkul napisał(a)
Aneta witam Cię pięknie ucieszyła mnie wiadomość że to 3-letni ogród dopiero, bo ja swój dopiero będę twarzyć i jak pomysle że za kikla lat będzie tak cudnie to od razu mi raźniej na serduchu


sama zobacz to zdjęcie sprzed 3 lat jedynie tuje rosły juz wcześniej.

wg pierwszego zamysłu miał to byc ogród w barwach biało-niebiesko-fioletowych plus zieleń oczywiście niestety, albo i stety uległam różnorodności
____________________
pozdrawiam serdecznie, Aneta :) Zielona Pasja
anetanka 14:24, 21 mar 2012


Dołączył: 20 mar 2012
Posty: 190
Gardenarium napisał(a)
Witam i ja, byłaś w moim wątku więc przybiegłam tutaj zobaczyć jaki masz ogród.
Nie wierzę, że wszystko przeczytałaś u mnie, chciało Ci się?

Piękne zdjęcia i zestawienia, niedociągnięcia naprawisz już niebawem. Wiele osób urządziło z nami swoje ogrody w rok. Np. Sebastian. Co prawda teraz przerabia...hehe, ale to wszystko sprawka Ogrodowiska, które napędza do zmian tylko ":na lepsze"


Czy mi się chciało? Przecież to nie przymus tylko przyjemność Szczególnie w zimowe wieczory. I noce Już tak mam, że jak coś mnie pochłonie to bez reszty. A to Forum potrafi zakręcić. Wiele ogrodów przejrzałam jako gość, a teraz postanowiłam się ujawnić

Teraz np. przeglądam Twój pierwszy wątek ponownie, bo pamiętam, że było tam sporo informacji i odnośników, a nie zapisywałam od razu no i te zdjecia ...

Cieszę się, że jest tutaj tak wiele osób chętnie doradzających Mam nadzieję, że z biegiem czasu ja też będę mogła w czymś pomóc
____________________
pozdrawiam serdecznie, Aneta :) Zielona Pasja
Juzia 16:14, 21 mar 2012


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38590
Cud, miód, malina!
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
bogumila 16:19, 21 mar 2012


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
anetanka napisał(a)

Lubię fiolet w ogrodzie....piękne ujęcie.


niestety ta budleja tylko w pierwszym roku była okazała ;( później już wypuszczała tylko po parę gałązek. nie wiem, może przemarza za bardzo?

Budleję wiosną silnie się przycina{ 30 cm nad gruntem}.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
Joanka 21:13, 21 mar 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Witaj Anetanko

Piękny ogród!
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies