Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielona Pasja

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielona Pasja

anetanka 06:50, 21 mar 2012


Dołączył: 20 mar 2012
Posty: 190
Myślę, że początek wiosny to odpowiedni czas, by wreszcie się z Wami przywitać

Moja przygoda z ogrodem rozpoczęła się 3 lata temu, gdy znalazłam się na tzw. "życiowym zakręcie". Wcześniej nie podejrzewałam siebie o takie zamiłowania, tymczasem okazało się, że praca w ogrodzie to moja prawdziwa pasja, a sam ogród to po prostu mój azyl, wspaniała odskocznia od codzienności.

I tak, bez jakiejkolwiek wiedzy teoretycznej, rozpoczęłam urządzanie swojego miejsca na ziemi. Oczywiście popełniałam wiele błędów, dlatego non stop przesadzam i tworzę od nowa

Chciałabym, by całość nabrała spójnego wyglądu. Biorąc pod uwagę fakt, iż to Forum to prawdziwa Skarbnica Wiedzy i Pomysłów, jestem pełna nadziei

A zatem, WITAM wszystkich Forumowiczów i na początek wklejam widoczek zza orlika



____________________
pozdrawiam serdecznie, Aneta :) Zielona Pasja
Lena 07:02, 21 mar 2012


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Witaj na forum
Widzę już okazały i dojrzały ogród
Czekam na kolejne zdjęcia
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
bogumila 08:03, 21 mar 2012


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Orlikowe wejście....duży ogród.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
justi 08:13, 21 mar 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Witaj Anetanko Widać zza orlika, że ogród do małych chyba nie należy, czekamy na więcej.
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
hanka_andrus 08:16, 21 mar 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Hej! Pozdrawiam i czekam na szersze widoki!A z Ogrodowiskiem będziesz je miała.......
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Bogdzia 08:18, 21 mar 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Witaj Anetko (?), czekamy na więcej wiadomosci i oczywiście zdjęc.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Jola 08:19, 21 mar 2012


Dołączył: 14 lip 2011
Posty: 70
Witaj anetanka Masz w ogrodzie tak jak lubię - kolorowo
____________________
Ogródek szczypiorka :)
agniecha973 08:59, 21 mar 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Pokazuj dalej. Zza orlika nieźle się zapowiada.
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
anetanka 12:43, 21 mar 2012


Dołączył: 20 mar 2012
Posty: 190
dziękuję za tak sympatyczne przywitanie

Na razie nie ma co pokazywać właściwie. Lubię to zdjecie z orlikiem, ponieważ nie widać tu wszystkich niedociągnięć, które można dostrzec na każdym innym zdjęciu.
5 lat temu wprowadziłam się do domu dziadków. Jest on stary, wymaga remontu głównie z zewnatrz, szczególnie po zeszłorocznej wymianie okien. Ogrodzenie staram się zamaskować z dwóch stron tujami, trzecią mam w planie obsadzić bluszczem w tym roku.
Teren, który staram się upiększyć to tylko kawałek podwórka, jednak wyznaję zasadę, że metodą małych kroków dojdzie się najdalej

Dzięki lekturze forum i odwiedzinom w Waszych ogrodach już wiem, że za dużo u mnie bylin, a zdecydowanie za mało iglaków i innych zimozielonych, które tworzą wspaniałe tło dla roślin kwitnących i sprawiają, że ogród o każdej porze roku wygląda dobrze.

U mnie wygląda dobrze tylko wtedy gdy kwitną kwiaty. To znaczy tak było na razie, bo liczę na to, że z Waszą pomocą, od tego roku, powoli zacznie sie to zmieniać

jeszcze kilka ujęć:



____________________
pozdrawiam serdecznie, Aneta :) Zielona Pasja
bogumila 13:12, 21 mar 2012


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Lubię fiolet w ogrodzie....piękne ujęcie.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies