Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy spektakl trwa ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy spektakl trwa ...

mira 21:33, 09 mar 2021


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Na chwilkę zajrzałam i niestety nie dam rady być regularnie choć mnie korci.
Podsumowanie już się dezaktualizuje - może jednak wrócę do tego.

Tymczasem dziękuję za wpisy.

U mnie wiosna jak u Was lezie i lezie - nawet przebiśniegi tylko gdzieniegdzie są i kilka krokusów.
Udało mi się ściąć większość bylin i to jest sukces - było kilka ładnych dni.

Ten rok będzie zdecydowanie pod hasłem warzywa.
Już powysiewałam w domu trochę: cebulę, pory, jarmuż, kalafior romanesco, kalarepkę, rukiew wodną, sałaty, papryki a nawet buraki, rzodkiewkę, bób i groszek cukrowy do przepikowania na grządki jak się zrobi cieplej i trochę przeschnie.
Zobaczymy jak to wyjdzie ten eksperyment.

Tak więc picowanie ogrodu ozdobnego nie wchodzi w grę choć jak tylko zrobi się areacje trawnika i odnowi kanciki to będzie super.

Trochę cierpię bo o tej porze miałam już zapas bratków a teraz mam tylko kupione na siłę w LM takie malutkie sadzoneczki - może w tym tygodniu uda się zaopatrzyć w takie jakie sobie wymarzyłam / czytaj: i tak kupię jakie będą /

zmienię tylko avatar na ciekawszy i zmykam
pozdrawiam Was serdecznie i oby cieplej nam się zrobiło !

____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Gardenarium 22:40, 09 mar 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
U nas w LM wystawili bratki na ten mróz i pokuliły się, szkoda. Wydelikacone w transporcie i mróz minus 6 je zniszczy. Aż żal patrzeć. Mówisz warzywa? Super.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Milka 10:58, 11 mar 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Oby, brakuje nam ciepła.
Ale na FB widzę, że działasz wiosennie pełną parą.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Basilikum 11:06, 11 mar 2021


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21729
a u nas wczoraj sadzili bratki na klombach
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies