Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy spektakl trwa ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy spektakl trwa ...

Celina 21:52, 29 mar 2012

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Mirko! aż mnie zatkało jak zobaczyłam co zobaczyłam
____________________
Celina - Moje poletko
mira 23:03, 29 mar 2012


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Celinko ! niech Cię nie zatyka,
już spieszę z miętową herbatką, którą uwielbiam pić porankiem parzoną wraz z melisą cytrynową
a w tym roku muszę posadzić pysznogłówkę

tam z tyłu rośnie mięta i się nie pyta czy może, a ja jej nie przeszkadzam bo zbieram do parzenia he




pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
jotka 09:35, 30 mar 2012


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Miro, cudnie ten spektakl się zaczyna i oby trwał jak najdłużej
Usadowiłam się wygodnie i czekam cierpliwie na kolejne odsłony
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
Sebek 09:48, 30 mar 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Tak długo kazałaś nam czekać - normalnie skandaliczny skandal Ale ogród masz przepiękny - ślicznie wszystko rośnie No i ta pracownia, hmm
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
bogumila 10:00, 30 mar 2012


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612















____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
EPODLAS 10:05, 30 mar 2012


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Witaj Mirko, jestem pierwszy raz u ciebie. Bardzo ładnie i elegancko. Psi ząb to piękna roślina cebulowa, bardzo by mi się przydała na moją skarpę. Widziałam tylko raz cebulki w jakimś markecie, ale były w bardzo złym stanie i nie kupiłam. Ale cały czas na nie poluje.
____________________
Mój ogród
Celina 10:27, 30 mar 2012

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Pięknie!! liliowce i ta hosta z tyłu! o jeżówce nie wspomnę!
Mirko,kupiłam pierwszy raz hostę w opakowaniu,i miała być taka jak na Twoim zdjęciu.Posadziłam do doniczki i wypuściła listki.Ale zupełnie zielone czy ta odmiana wybarwia się później? wszystkie moje dotychczasowe od razu były w kolorkach a ta jakaś nie taka o jaką mi chodziło! może sprzedali jakąś lewiznę chyba bym się zdżaźniła!
____________________
Celina - Moje poletko
Pola 01:04, 31 mar 2012


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Miro piękny masz ogródek, pospacerowałam po nim, super twój warsztat pracy,, właśnie powstał taki domek ogrodnika u mnie i pomysł stołu do pracy bardzo fajny będę chciała skopiować
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
mira 01:43, 31 mar 2012


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Hej!
pozdrawiam wszytkich Jotka,Sebek, Bogusia, Bożena, Celina, Pola

ciesze się, ze Wam się podoba i mam nadzieję że mi tu pokażecie swoje warsztaty-stoliczki jak je zorganizujecie

Sebek- ślicznie rośnie - sam wiesz w aparcie rośnie wszystko ślicznie, a obok aparatu różnie jest - ale nie o to chodzi - jutro będzie przygnębiająca relacja zrobię po zimie zdjęcia straty, ale też ma przyjechać ławka tekowa !!!
w jakimś sensie dałeś mi namiary więc możesz pierwszy na niej posiedzieć chwilkę

Bożenko ale zbieg okoliczności ja raniutko po Twoim ogrodzie się szwędałam i relacje z Anglii ogladałam a tej werbeny Ci zazdroszczę - jej - oby Ci dużo się udało to może załapię się na nasionka już ze zbioru

Celinko coś boję się że się zdżaźnisz - choć nie wiadomo jesli to bardzo młoda roślinka - ja akurat host w tych woreczkach nie kupuję - jesli już to latem żeby dobrze widzieć liście i wtedy ceny niższe -
ale nie martw się bo ja w tym roku tę hostę przekopuję i jak tylko chcesz to Ci nakopię
i wyślę - ona jest bardzo elegancka wręcz reprezentacyjna i tam mi nie pasuje - a chcesz więcej host ?

Pola
- pokaż ten domek ogrodnika, lubię takie domki oglądać
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Celina 11:03, 31 mar 2012

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Witaj Miruś
Bardzo,bardzo chcę !!jak się pokażą moje hosty w całej krasie to zrobię zdjęcia i wrzucę. Zrobimy machniom na jesieni Zawsze kupowałam hosty już w kolorkach i wiedziałam co kupuję To było pierwszy - i jak się okaże kiszką- ostatni raz.Skusiła mnie fotografia na opakowaniu.Szkoda ,że je wyrzuciłam ,bo napisałabym do producenta ,miłosny liścik! Ale jeszcze nie kładę lagi na nie ,poczekam!
____________________
Celina - Moje poletko
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies