Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Lecę w kulki...

Pokaż wątki Pokaż posty

Lecę w kulki...

Matka 23:09, 15 kwi 2012


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Ja to bym chciała żeby nietrzeba bylo oczyszczać właśnie bo nie dam rady się wychylać z balustrady, co by nie fiknąćhehe...a surfinie po deszczu takie oklapnięte-tzreba obrywać;(a pelargonie czerwone bluszcz. kocham do bolu
____________________
U Matki
Madzenka 23:10, 15 kwi 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Ania wzor do nasadzeń sezonowych już jest. Potwierdzam, że plantex do surfii jet najlepszy. Magiczna sila nie była taka dobra. A w przypadku surfini podstawą jest słońce (nie lubia deszczowych lat) i systematyczne nawożenie i podlewanie nawet dwa razy dziennie w upalne lata. Najlepiej rosna właśnie pod daszkiem.
Gdy w dawnych czsach mieszkalam w bloku na tzw osiedlu róży wiatrow kwitly niesamowicie i wiatry im nie przeszkadzały, ważne że mialy odpowiednią ilość slońca
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
noemi 23:14, 15 kwi 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Przepiękne kwiaty w każdym oknie, co za konsekwencja w kolorach ... podziwiam Aniu ... tyle inspiracji dla nas ... zdjęcia zimowe cudne ... a jak u Ciebie z zimowaniem bukszpanów w donicach?... chyba gdzieś już pisałaś, ale jak byś mogła przypomnieć pozdrawiam
____________________
ogród magdalenka
agniecha973 23:16, 15 kwi 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Ja nie czyszczę bo też nie dam rady się tak wychylić Po deszczu szybko wracają do normy. Chyba, że ciągle pada... Na jesień dłużej ładne są pelargonie, bo małe przymrozki wytrzymują.
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
noemi 23:20, 15 kwi 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Marzena2007 napisał(a)
Ania wzor do nasadzeń sezonowych już jest. Potwierdzam, że plantex do surfii jet najlepszy. Magiczna sila nie była taka dobra. A w przypadku surfini podstawą jest słońce (nie lubia deszczowych lat) i systematyczne nawożenie i podlewanie nawet dwa razy dziennie w upalne lata. Najlepiej rosna właśnie pod daszkiem.
Gdy w dawnych czsach mieszkalam w bloku na tzw osiedlu róży wiatrow kwitly niesamowicie i wiatry im nie przeszkadzały, ważne że mialy odpowiednią ilość slońca


Marzenko dzięki za tyle informacji , już zanotowałam nazwę nawozu
____________________
ogród magdalenka
Matka 23:20, 15 kwi 2012


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
agniecha973 napisał(a)
Na jesień dłużej ładne są pelargonie, bo małe przymrozki wytrzymują.


otóż to!!!

ja sobie poeksperymentuję w tym roku, z jednej strony dam pelargonie a z drugiej-bardziej słonecznej, choć wietrznej surfiniezobaczymy
____________________
U Matki
Matka 23:21, 15 kwi 2012


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
A co najlepiej dac do pelargoni żeby kwitły tak bujnie?

____________________
U Matki
anna_studio 23:21, 15 kwi 2012


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
Na koniec trochę wiosny...uwielbiam takie dekoracje: stare doniczki, gałązki ciachnięte sąsiadowi ,trochę mchu z... garażu, jedyny koszt to krokusy, ale to grosze...a radości dwa tygodnie


____________________
Anna - Lecę w kulki oraz http://lecewkulkiwdomuiwogrodzie.blogspot.com/
anna_studio 23:22, 15 kwi 2012


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
O rany! Nie wiedziłam, że ktoś tu jest...
____________________
Anna - Lecę w kulki oraz http://lecewkulkiwdomuiwogrodzie.blogspot.com/
Linka 23:28, 15 kwi 2012


Dołączył: 08 kwi 2011
Posty: 910
Śliczne te dekoracje z mchem
____________________
Agata....Na początku jest chaos ............... Projekty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies