Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Lecę w kulki...

Pokaż wątki Pokaż posty

Lecę w kulki...

Madzenka 20:24, 14 gru 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Miłego spotkania życzę
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
baraga1904 20:53, 14 gru 2012


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
...Aniu nie kuś....jutro jadę do Reha brewki robic ...jeszcze zachaczę o Ciebie na te pierniki i makówki... nie kuś....
Ewa 00:23, 15 gru 2012


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
Aniu dziękujemy za przecudną atmosferę
przepyszne makówki ......
świąteczny i wyjątkowy nastrój
i za niespodzianki

____________________
Moja pierwsza hortensja w ogródku
hanka_andrus 09:36, 15 gru 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
A gdzie zdjątka?
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Enya73 10:18, 15 gru 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Aniu Kochana ! Pewnie odsypiasz zarwane 2 noce,miałam wyrzuty sumienia, że znowu się zasiedzieliśmy do tak późnej godziny, ale od Ciebie nie chce się wychodzić.
Miałam nie lukrować, ale jak tego nie robić? Szczerze zasługujesz na słowa uznania. Dziękuję za cudowną atmosferę i wspaniałe przyjęcie wigilijne Napracowałaś się niesamowicie, żeby nas tak pięknie przyjąć. Jesteś niezwykle pracowitą mróweczką, Chłopaki też zachwycone

Ewo, Sylwia - bardzo Wam dziękuję za miłe spotkanie i ciekawe rozmowy i przecudne prezenciki Cieszę się, że mogłam się znów z Wami spotkać i w końcu normalnie porozmawiać. Musimy to jeszcze powtórzyć

Dziewczyny i chłopaki, muszę Wam powiedzieć, że Ania jest po prostu niesamowita. Jej dom już zaprasza swoją atmosferą na święta.

Wielkie buziaki ode mnie
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
sylllwia 12:42, 15 gru 2012


Dołączył: 08 sie 2011
Posty: 2341
Aniu ja również dziękuję za przemiłe przyjęcie w tak świątecznej atmosferze. Jesteś mistrzynią dekoracji, potrafisz stworzyć niesamowity nastrój i świetnie gotujesz, wszystko było pyszne

Ewuś, Anitko dziękuję za wspólnie spędzony czas, miłe rozmowy i za prezenciki. Dzisiaj mnie szczęka boli od wczorajszego śmiechu

A to przepyszne lukrowane pierniczki Ani, mniam

____________________
Sylwia - Po prostu ogród...
anna_studio 13:49, 15 gru 2012


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
Jestem...jestem...obudziłam się...
Miałam problemy techniczne ze zmywarką....MAK w zmywarce=mycie ręczne...a teraz od godziny próbuję wybrać zdjęcia....i znowu mam problem.....wiecie z którym...

skasowałam sobie całego posta......i jestem LEKKO poirytowana....bo trochę tu wcześniej naskrobałam i zdjęcia powklejałam....

...ale wracając do wczorajszego wieczoru...
Było mi baaaaaardzo miło Was gościć....cieszę się,że udało nam się spotkać...
Dziękuję za Wasze ciepłe serducha i cudowne prezenty.....każdy inny,każdy wyjątkowy...

...dla niewtajemniczonych lista gości...
przesympatycznych GOŚCI
według kolejności alfabetycznej....


Ewie towarzyszła córka...już kiedyś tutaj się zachwycałam Karoliną...
Informuję,że zachwyt trwa....ta córka to prawdziwy skarb...







Tutaj jesteśmy w komplecie...


Pierniczki......


i specjalnie na życzenie Bei...dla Kondzia...coś co lubi najbardziej ... makówki...


Dziewczyny....dziękuję Wam za Waszą serdeczność i ciepełko...


i ostatnie zdjęcie wieczoru......dziewczyny wróciły się by je zrobić....były już w kurtkach....



____________________
Anna - Lecę w kulki oraz http://lecewkulkiwdomuiwogrodzie.blogspot.com/
anna_studio 14:00, 15 gru 2012


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
Ewo, Anito,Sylwio....witam Was dziś u mnie w tym nieciekawym kolorystycznie dniu...
miałyśmy szczęście bo wczorajsza pogoda zimowa wpisała się pięknie w to nasze przedświąteczne spotkanie...dziś ten świat taki brudny....dziękuję raz jeszcze...ściskam mocno...
____________________
Anna - Lecę w kulki oraz http://lecewkulkiwdomuiwogrodzie.blogspot.com/
anna_studio 14:06, 15 gru 2012


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
baraga1904 napisał(a)
...Aniu nie kuś....jutro jadę do Reha brewki robic ...jeszcze zachaczę o Ciebie na te pierniki i makówki... nie kuś....


...a to dopiero teraz piszesz....?!
Ostatnio napisałam Ci, żeś...papla....a dziś...GAPA
to nieszło wcześniej coś napomknąć...przecież zapraszałam kiedyś na kawę...zaproszenie aktualne...
O której będziesz w Reha...?
____________________
Anna - Lecę w kulki oraz http://lecewkulkiwdomuiwogrodzie.blogspot.com/
anna_studio 14:07, 15 gru 2012


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
hanka_andrus napisał(a)
A gdzie zdjątka?


Hanuś...są !!!
Pozdrawiam
____________________
Anna - Lecę w kulki oraz http://lecewkulkiwdomuiwogrodzie.blogspot.com/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies