Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zakątek Olgi

Pokaż wątki Pokaż posty

Zakątek Olgi

olga_szopa 21:35, 19 sty 2011


Dołączył: 30 paź 2010
Posty: 600
Masz rację Danusiu to bardziej proca.Tak też uczynię .Dzięki.
____________________
Zakątek Olgi
MiroslawBorek 20:06, 22 sty 2011


Dołączył: 01 gru 2010
Posty: 98
Widzę, że kochasz wszystkie roślinki. Pozdrawiam.
____________________
Mirbo
Gardenarium 21:45, 22 sty 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Olga, a jak u Ciebie roślinki domowe znoszą wysokie temperatury?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
olga_szopa 10:59, 25 sty 2011


Dołączył: 30 paź 2010
Posty: 600
Witaj Mirku miło Cię gościć u siebie

Danusiu z domowych roślin niewiele mi zostało,bo moja kotka skrupulatnie je opędzlowała.Więc te co mam bez problemu,bo stoją na parapecie pod którym grzejnik włączam rzadko.A są to kaktus,grudnik,który będzie kwitł drugi raz i fikus Beniamin.On trochę ucierpiał,ale raczej z chłodu podczas wietrzenia,mimo,że go odstawiałam.Nie martwię się tym zbyt,ponieważ i tak go mocno przycinam,a on odbija pięknie świeżutką zielenią.Przechowywałam dwie gloksynie i dziś je przesadzę bo już widzę pierwsze listeczki,piękne są jak kwitną.






Tak kwitły w ubiegłym roku
A to kaktus.,ale kwiaty sprzed dwóch lat.Rok temu odpoczywał ,za to poszybował w górę i się skupił na potomstwie



____________________
Zakątek Olgi
Gardenarium 20:16, 28 sty 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Szczególnie inetersująca jest ta różowa pełna.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
badara 00:57, 07 lut 2011


Dołączył: 04 lut 2011
Posty: 1347
Olu,kochasz rośliny,nabierzesz więcej doświadczenia i będziesz miała piękny ogródek,zastanawiam się czy Danusia nie pomyliła oliwnika z rokitnikiem, oliwnik nie rozłazi się , to rokitnik jest łazikiem,tamaryszka przeniosłaś na połnocną stronę,bedzie tam miał słoneczko ?
____________________
Cały rok w ogrodzie zapraszam http://www.zkwiatkanakwiatek.blogspot.com/
olga_szopa 13:26, 09 lut 2011


Dołączył: 30 paź 2010
Posty: 600
Witaj Badaro .
Mnie to się wydawało, że jak jestem ze wsi i pół życia przepędziłam w kontakcie z naturą to roślinki nie mają dla mnie tajemnic .A tu proszę nigdy nie można być zbyt pewnym siebie, uczę się cały czas .Masz rację tamaryszek słonka po stronie północnej będzie miał niewiele ,jednak na razie musi tam pozostać ,a może będzie tak miły i mu się spodoba ?A rokitnika też mam i gdyby spróbował sie trochę popanoszyć to nie będę mu przeszkadzać ,przynajmniej na razie
____________________
Zakątek Olgi
Martek 13:31, 09 lut 2011


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Kaktus wspaniały
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Jagna 09:11, 12 lut 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 1569
Witaj Olga.

ja ise urodziłam i przez ponad 20 lat mieszkałam jkaies 25 km od Ciebie....pozdarwiam
____________________
Wątek o tym, że nie umiem
olga_szopa 23:08, 13 lut 2011


Dołączył: 30 paź 2010
Posty: 600
Hej Jagienko, ja z kolei nigdy nie przypuszczałam ,że będę tu mieszkać
Pewnie zajęłam Twoje miejsce bo mieszkam tu ponad 20 lat .Bardzo się cieszę z wizyty Ziomalki ,zresztą teraz nie dzieli nas też ogromna odległość. Pozdrawiam gorąco
____________________
Zakątek Olgi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies