Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zakątek Olgi

Pokaż wątki Pokaż posty

Zakątek Olgi

grazyna_mich... 11:53, 14 lut 2011


Dołączył: 30 wrz 2010
Posty: 171
Olu jak to się stało, że jesteś na moim wątku a mnie nie ma?
____________________
Grażka
Jagna 12:00, 14 lut 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 1569
olga_szopa napisał(a)
Hej Jagienko, ja z kolei nigdy nie przypuszczałam ,że będę tu mieszkać
Pewnie zajęłam Twoje miejsce bo mieszkam tu ponad 20 lat .Bardzo się cieszę z wizyty Ziomalki ,zresztą teraz nie dzieli nas też ogromna odległość. Pozdrawiam gorąco


I ja ciepło pozdrawiam. Mieszkasz w samym Gorzowie?
____________________
Wątek o tym, że nie umiem
olga_szopa 21:59, 14 lut 2011


Dołączył: 30 paź 2010
Posty: 600
Jagna napisał(a)
Mieszkasz w samym Gorzowie?



Tak w tym mieście w którym nigdy nie chciałam zamieszkać ale już przywykłam i jak skądś wracam to tu już właśnie czuję się jak w domu
Pozdrówka
____________________
Zakątek Olgi
olga_szopa 14:08, 10 kwi 2011


Dołączył: 30 paź 2010
Posty: 600


Tak po piątkowej wichurze drzewo sąsiada wpadło do mojego ogródka
I wkurzona jestem maksymalnie,bo w poniedziałek pewnie wpadnie ekipa i żeby je usunąć zadepczą mi moje roślinki.A tak już pięknie obhakałam i wyprowadziłam na prostą to pobojowisko
____________________
Zakątek Olgi
olga_szopa 14:18, 10 kwi 2011


Dołączył: 30 paź 2010
Posty: 600






No nie mogę taka jestem wściekła,gamonie jak budowali to osiedle to korzenie tym drzewom poprzycinali na maksa,a to nie jest pierwsze drzewo, które przewróciła wichura. Tylko pierwsze w moim ogródku.
____________________
Zakątek Olgi
Sebek 14:26, 10 kwi 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Teraz na Twoim miejscu nie zastanawiałbym się i wykopałbym rośliny i przesadził tam, gdzie Ci ich nie zdepczą , dużo masz miejsca, więc je przesadź natychmiastowo. Krzewy zostaw, ale byliny i cebulki wysadź, nic im się nie stanie o ile przesadzisz je z dużą bryłą i podlejesz. Bo będzie na pewno tak jak piszesz - zdepczą wszystko
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
olga_szopa 14:34, 10 kwi 2011


Dołączył: 30 paź 2010
Posty: 600
Ale one jeszcze nie wszystkie powschodziły.A ja nie pamiętam gdzie co posadziłam buuuu i znowu zrobię bałagan.
____________________
Zakątek Olgi
hanka_andrus 15:42, 10 kwi 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Jakbyś miała kilka desek,mogłabyś położyć na płask na rabacie.i....może domyślą się,że trzeba cudze szanować.Sąsiadowi trzeba zapowiedzieć,jakby co.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Gardenarium 16:22, 10 kwi 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Pilnuj ich, bo zdepczą jak nic. Pewnie będą ciąć piłą spalinową i jeszcze trocin naleci na rabaty.
Tak było ładnie, ale spróbuj ich jakoś zdyscyplinować. Naprawisz, trudno, potem nie będzie śladu
Trzymaj się Olgo Buziaczki współczujące.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 16:22, 10 kwi 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Może rozłóż włókninę, żeby złapać te trociny?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies