Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U Oci ...

Pokaż wątki Pokaż posty

U Oci ...

ocia79 08:39, 13 maj 2012


Dołączył: 18 cze 2011
Posty: 883
Kurcze tyle mam traw ozdobnych, jeszcze planuje z boku tarasu Miskanta olbrzymiego, ze zaczynam sie dosc powarznie bac o efekt mojego ogrodu.Nie mam pojecia czy to bedzie dobrze wygladac.
____________________
Asia U Oci Trawy, minimalizm i ogólnie zero pojęcia :)
Madzenka 21:00, 13 maj 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Taras świetny. A nie myślisz żeby jednak te deski sąsiada czymś zimozielonym przesłonić? Danusia poleca na ekrany świerki serbskie, możesz np w "wielki ogród małęj ogrodniczki" u Wieloszki obejrzeć. Prawdopodobnie masz na te deski widok z salonu lub jadalni???
Masz jeszcze miejsca na miskanty przed nimi
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
ocia79 22:11, 13 maj 2012


Dołączył: 18 cze 2011
Posty: 883
Posadzilismy pod plotem thuje brabanty- szybko rosna, maja byc pozniej przycinane w tzw. sciane.

Deski leza juz 4 lata, moze w koncu mu sie przydadza

Swierki chcialam posadzic za plotem,zajme sie tym jesienia.

Nie bylam dzisiaj w Obi ale mama moja byla wczoraj i mowila, ze widziala kule ale za 240 i 190zl

Ja dzis tez fajne 4 szt. kupilam w Ikei


lamy Ikea
____________________
Asia U Oci Trawy, minimalizm i ogólnie zero pojęcia :)
Ginger 23:37, 13 maj 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 692
ocia79 napisał(a)



Ocia czy na pewno tę agrowłókninę chcesz zostawić? Bo na ogrodowisku jest napiętnowana
Był u mnie specjalista od chorób roślin i też powiedział, że agrowłóknina nie zapewnia roślinom odpowieniej cyrkulacji powietrza... Jak przysypiesz żwirkiem to i tak chwasciory nie będą rosły intensywnie, wyskubiesz je.

Marzena ja nie mialam pojecia o agrowlokninie.
Myslalam, ze to cud ogrodnictwa na chwasty.Musze poczytac i zaczac ograniczac.

A "Maja w ogrodzie" poleca dzis brazowa agrowlokninie Ach Ci sponsorzy

Ja też myślałam że agro to cud ogrodnictwa poczytałam ogrodowisko i agro poszła w zapomnienie a ile roboty przy tym bo ściągałam żwirek którym była przysypana. Mozolna praca bo przez szmatkę nie przechodził swobodnie kurz kawałki ziemi które zawsze gdzieś się dostaną, bez szmatki deszcz wypłukuje wszystko i jest ok, a ze szmatką owszem wypłucze ale na agro przez co po 4 latach trochę się wszystko zrobiło cięższe. Teraz jedyne co myślę o agro to cud że moje rośliny przetrwały bo wszystko w okół płotu było pokryte szmatka, a jak ją zdjęłam to ujrzałam siatkę korzeni które były na powierzchni bo tak prosiły o wodę. To moje doświadczenia ze szmatką. Nie pamiętam już gdzie ale gdzieś jest wątek dotyczący tego dobrodziejstwa i widać efekty po zdjęciu agro.
____________________
Dominika Nasz wspólny ogród
Madzenka 23:40, 13 maj 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
ocia79 napisał(a)
Posadzilismy pod plotem thuje brabanty- szybko rosna, maja byc pozniej przycinane w tzw. sciane.

Deski leza juz 4 lata, moze w koncu mu sie przydadza

Swierki chcialam posadzic za plotem,zajme sie tym jesienia.

Nie bylam dzisiaj w Obi ale mama moja byla wczoraj i mowila, ze widziala kule ale za 240 i 190zl

Ja dzis tez fajne 4 szt. kupilam w Ikei


lamy Ikea


Deski mu się kiedyś przydadza
A tuje strzyżone w ścianę będą super. Takie to ja lubię!!
Lampa z Ikei rewelacja, trzeba kupić!!! Będzie pasować do naszych kul.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
ocia79 10:16, 14 maj 2012


Dołączył: 18 cze 2011
Posty: 883
Zrobię dziś zdjęcia moim półkulom za dnia i w ciemności.Fajnie świecą, jestem zadowolona.

Marzena jak bedziesz chciała kupić te półkule to radzę Ci się pośpieszyć, gdyż są one w ofercie Ikea Ogród i długo nie poleżą.

U nas w Gdańsku przed miesiącem w ogóle ich nie było, teraz się pojawiły ale też mała ilość.
____________________
Asia U Oci Trawy, minimalizm i ogólnie zero pojęcia :)
zuzanka 19:04, 14 maj 2012


Dołączył: 23 kwi 2012
Posty: 125
wpadłam z rewizytą i będę kibicować
kule wygladają szałowo !!!!!

dobrze że odbiegają stylem do mojego ogrodu bo na bank ukradałbym pomysł ich umieszczenia
____________________
Z potrzeby piękna...
ocia79 23:16, 14 maj 2012


Dołączył: 18 cze 2011
Posty: 883
Zakulkowana hihihi





Nowa polkula solarna Made in Ikea szt. 4.

Dla potrzeb forum chwilowo zajela miejsce kolo dorodnych kul solarnych z Allegro.Wszystkie 4 polkule poloze na rabacie zwirowej ktora aktualnie robie z boku domu.

Aha nie pytajcie sie mnie czemu kule nie swieca.Lezaly dwa dni w garazu i mam nadzieje, ze po prostu nie byly naladowane.

Przesadzialm Gracillimusa.
Poczatkowo mialam posadzone go po srodku prostokata, lecz dzis przesunelam go troche w strone murka , bo mi by te wszystkie kule zielone, biale nie zmiescily sie(za kamieniem, taki maly, ze nie widac dobrze na zdjeciu).

Red Baron jeszcze w doniczce, poniewaz nie jestem pewna czy mi ten uklad w prostokacie pasuje.
____________________
Asia U Oci Trawy, minimalizm i ogólnie zero pojęcia :)
ana_art 23:36, 14 maj 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
ciekawe te półkule niestety widzę ze w najbliższej ikea nie ma...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Lena 07:08, 15 maj 2012


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Asiu kapitalne kule i rabata
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies