Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U Oci ...

Pokaż wątki Pokaż posty

U Oci ...

Ana 00:02, 23 maj 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
coraz fajniej się robi, bardzo podoba mi się minimalistyczne wykończenie wokół tarasu i tarasowe mebelki!
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
ocia79 09:06, 23 maj 2012


Dołączył: 18 cze 2011
Posty: 883
Marzena2007 napisał(a)
Kurcze miodzio!!! Na prawdę świetny efekt, M zdolnIacha!!!
A trawy dopiero posadzone to daj im troszkę czasu aby się ukorzeniły. Ale jedno jest pewne trawy lubią wodę i azot


Ty podsypujesz swoje trawy czymś? Azofoską ?

A trawnik powsatje i z przodu domu i z boku.Tylko na razie same chwasty wychodzą
____________________
Asia U Oci Trawy, minimalizm i ogólnie zero pojęcia :)
ocia79 09:07, 23 maj 2012


Dołączył: 18 cze 2011
Posty: 883
Ana napisał(a)
coraz fajniej się robi, bardzo podoba mi się minimalistyczne wykończenie wokół tarasu i tarasowe mebelki!


Też już zaczyna mi się podobać.W tym tygodniu skończymy drugą stronę domu i bedzię fajnie.Czekamy na dostawę kamieni.
____________________
Asia U Oci Trawy, minimalizm i ogólnie zero pojęcia :)
Diana 13:25, 23 maj 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
Ale pięknie u Ciebie, wieczorkiem obejrzę wszystkie fotki...piękny taras
Mille 13:35, 23 maj 2012


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 433
ocia79 napisał(a)
Z nowosci :
rabata z trawami, kamyki wysypane za fontanna



Witaj Asiu, ciekawie się zapowiada u Ciebie, fajna ta rabatka minimalistyczna, trawki+ żwirek to zawsze udane połączenie. Mam jeszcze pytanie o te cudne lampy - wiszące kule Gdzie się takie kupuje, bo pierwszy raz je widze, a wygladają fajnie i oryginalnie. Czy to lampy solarne?
____________________
Milena - Ogród pod starym modrzewiem
ocia79 13:51, 23 maj 2012


Dołączył: 18 cze 2011
Posty: 883
Witaj Mille u mnie,
tak to lampy solarne, bardzo fajne,jasne światło dają.Te lampy pochodzą z zeszłorocznej kolekcji lamp ogrodowych Ikea.Część z nich kupiłam w sklepie, a reszte dokupiłam w sklepie internetowych który sprzedaje produkty z Ikea(gdyż w sklepie już ich nie dostałam)
Sprawdz również na allegro.
____________________
Asia U Oci Trawy, minimalizm i ogólnie zero pojęcia :)
ania_wesola 14:40, 23 maj 2012


Dołączył: 11 sie 2011
Posty: 229


Ależ ślicznie u Ciebie! Taras super. Mam pytania z innej beczki: czy jesteś zadowolona z takiego zadaszenia tarasu? to chyba markiza? Ja w trakcie budowy jestem poprostu i stąd moje pytanie
____________________
Od planów do... spełnienia marzeń
ocia79 14:45, 23 maj 2012


Dołączył: 18 cze 2011
Posty: 883
Tak to markiza.
Czy jestem zadowolona i tak i nie.
W tym roku chcemy zadaszyć część tarasu, więc z markizy zrezygnujemy.
Napiszę dlaczego nie jesteśmy zadowoleni.Nie mogliśmy mieć zbytnio parasoli na tarasie, gdyż dom z prawej strony nie jest oslonięty budynkami i strasznie wieje czasami i w tym przypadku markiza też nie daje rady.Przy silniejszym wietrze musimy ją zwijać.
A z pozytywów : daje dużo cienia.Jakbyśmy nie zadaszali części tarasu to wybierając miedzy parasolem a markizą wybrałabym markizę.
____________________
Asia U Oci Trawy, minimalizm i ogólnie zero pojęcia :)
Madzenka 18:28, 23 maj 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
ocia79 napisał(a)

Kurcze miodzio!!! Na prawdę świetny efekt, M zdolnIacha!!!
A trawy dopiero posadzone to daj im troszkę czasu aby się ukorzeniły. Ale jedno jest pewne trawy lubią wodę i azot


Ty podsypujesz swoje trawy czymś? Azofoską ?

A trawnik powsatje i z przodu domu i z boku.Tylko na razie same chwasty wychodzą

Jestem zwolenniczką azofoski wczesną wiosną wszystkie rośliny poza kwasolubymi podsypuję tym
RH, azalie, magnolie, róże, hortensje, powojniki dostają specjalistyczne ale pozostale bez ceregieli

____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 18:29, 23 maj 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Juź jest pięknie a z trawnikiem i dojrzałymi trawami będzie cudnie!!!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies