Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek szczypiorka :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek szczypiorka :)

Jola 13:04, 19 kwi 2012


Dołączył: 14 lip 2011
Posty: 70
Kaisia napisał(a)
Witaj Jolu. Super masz powierzchnię do obsadzania, lubię takie powstające ogrody, zobaczysz za chwilę u Ciebie bedzie pięknie i kolorowo.
Brzozy są malownicze, jednak niestety straszne śmieciuchy i rabaty pod nimi muszą obowiązkowo mieć nawodnienie, bo brzozy lubią pić wodę no i niestety płytko się korzenią odbierając energię innym rosliną, ale dla ich uroku warto się pomęczyć, mam jedną wielką w ogrodzie i pomimo jej wad nie zlikwiduję jej.
Powodzenia w zakładaniu Ogrodu.


Witaj Kaisia. Na szczęście nie całość jest do obsadzenia
Co do brzóz, to mam takie samo zdanie. Dodają uroku, ale strasznie śmiecą. Pozbyć się ich nie mogę, nawet gdybym chciała. Nie dostanę pozwolenia na wycięcie, a bez niego wolę ich nie ruszać. Straszne kary są za to...
____________________
Ogródek szczypiorka :)
GabiK 13:32, 19 kwi 2012

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Proszę bardzo:
http://www.ogrodowisko.pl/watek/1101-spotkanie-w-ogrodzie-pokazowym-u-szmitow-w-pechcinie
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
Gardenarium 13:35, 19 kwi 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Jedziemy 5 maja
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
kraania 13:59, 19 kwi 2012


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 1709
Witaj Szczypiorku lubię oglądać takie tworzące się ogrody. Sama też swój jeszcze tworzę
____________________
Ogród w lesie - moje miejsce na ziemi Ogrodowiskowe spotkanie Spotkanie wrzesień 2012 u kraanii zmiany zmiany u kraanii-czyli co w lesie piszczy
Jola 14:18, 19 kwi 2012


Dołączył: 14 lip 2011
Posty: 70
GabiK napisał(a)
Proszę bardzo:
http://www.ogrodowisko.pl/watek/1101-spotkanie-w-ogrodzie-pokazowym-u-szmitow-w-pechcinie

Gardenarium napisał(a)
Jedziemy 5 maja


Aha, spotkanie... Niestety nie dam rady. Mam dwumiesięczne maleństwo, które pozwala mi wyskoczyć tylko na 2 godzinki. Czas jednak szybko leci i na przyszłą wiosnę już będę mogła się integrować
____________________
Ogródek szczypiorka :)
Jola 14:22, 19 kwi 2012


Dołączył: 14 lip 2011
Posty: 70
Gardenarium napisał(a)
Jeśli masz jakiś plan działki z naniesionym domem to wklej, może jakiegoś gotowca podeślę


Danusiu, a czy zanim stworzę ten plan, to pomożesz zaplanować ten róg, którego zdjęcie wstawiłam wcześniej?
Czy lepiej zobaczyć jak wygląda całość i dopiero wtedy podsunąć pomysł?
____________________
Ogródek szczypiorka :)
Jola 19:19, 19 kwi 2012


Dołączył: 14 lip 2011
Posty: 70
Mimo, że jeszcze nie wiem co gdzie sadzić, nie wytrzymałam i kupiłam



Znacie tego RH? Jaki jest w uprawie?
____________________
Ogródek szczypiorka :)
Joanka 20:08, 20 kwi 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Jola napisał(a)

Wtaj Jolu - szczypiorku

Fajnie, że założyłaś swój wątek


Hej Joanko
Fajnie, ale nie bardzo mam czas, żeby się ładnie rozwijał. Moja dwójeczka skutecznie mi to uniemożliwia
Joanko, jest coś co nas łączy... Oczywiście oprócz Ogrodowiska

Pozdrawiam serdecznie


Ciekawość mnie zżera
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
Sebek 23:33, 20 kwi 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Witaj.

To dar z niebios, że masz tak blisko Danusię - ogród Ci wtedy powstanie migusiem
Nawet się nie zorientowałem, że słowa do rymu dopasowałem

A rh scarlet wonder wygląda fajnie, ktoś go u nas ma, ale wiesz, ile jest tych NAS
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Jola 16:24, 22 kwi 2012


Dołączył: 14 lip 2011
Posty: 70
Gardenarium napisał(a)
Jeśli masz jakiś plan działki z naniesionym domem to wklej, może jakiegoś gotowca podeślę

Danusiu wklejam moje wypociny... Mam nadzieję, że ujęłam na rysunku wszystko co najważniejsze.
Wybacz jakość, ale artysta plastyk ze mnie żaden
Na drzewkach owocowych mi raczej nie zależy, nie wiem czy ich nie usunąć.
Na działce chcę zaplanować miejsce na drewutnię i jakiś kącik na owoce typu borówka, pigwowiec, aronia i winogrona Mam jakiś pomysł na umiejscowienie, ale wolę posłuchać rad fachowca.
Bardzo liczę na Twoją pomoc

____________________
Ogródek szczypiorka :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies