Gdzie jesteś » Forum » Wystawy ogrodnicze » Targi Ogrodnicze EDEN 11-13.05.2012 Lublin

Pokaż wątki Pokaż posty

Targi Ogrodnicze EDEN 11-13.05.2012 Lublin

zbigniew_gazda 14:19, 13 maj 2012


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11152
Przeczytałem i pooglądałem wszystko . Dziękuję za relację. Rośliny roślinami ale Wy najbardziej przyozdabiacie tę wystawę. Śliczne z Was ogrodniczki a pewnie Pan Piotr i Pan Mariusz mieli niezłą tremę. A hosty (chyba Patriot ) takie piękne i wypasione. Zaintrygował mnie też zegar sferyczny.
Cieszę się że również na ścianę wschodnią docierają nowinki z wielkiego świata .
Justynko też mam prośbę - wstaw avatarka właśnie z tym zdjęciem co proponuje Danusia. Zrób dużą odbitkę i powieś na ścianie reprezentacyjnej. Jest przepiękne. Pozdrawiam uczestniczki spotkania.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Martek 15:46, 13 maj 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Zbyszku dziękuję w swoim imieniu za miły wpis Panowie Piotr i Mariusz dali sobie rewelacyjnie radę z naszym "nalotem szabatskim"))
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Mille 21:45, 13 maj 2012


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 433
Byłam dziś na Targach i jestem bardzo zadowolona. Ekspozycja Chronos była bezkonkurencyjna, najbardziej podobała mi się szklana kula, rzygacz (chociaż jego surowa mina trochę mnie przeraża. Z drugiej strony lukrowe aniołki pozostawiałyby wiele do życzenia) i bardzo stylowe, klasyczne donice.
(te zdjęcia już tu chyba były, co najmniej kilka razy)



Azalia w mojej najulubieńszej kolorystyce różowo-morelowej. Szkoda, że nie sprawdziłam co to za odmiana! Może ktoś wie? A najlepiej - gdzie ją u nas kupić?

Poczyniłam też skromne żurawkowe zakupy, miejmy nadzieję, że niezbyt impulsywne, ale skutecznie wytłumaczyłam sobie, że "przecież w Lublinie już takich nie dostanę"... Takie tłumaczenie bardzo się sprawdza, polecam Szkoda tylko, że nie do końca wiem co kupiłam (brakuje etykietek!) Ważne, że ładne!
____________________
Milena - Ogród pod starym modrzewiem
Martek 22:14, 13 maj 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Mille cieszę się,że zakupy udane.Podziwiam właśnie twoje wyczucie estetyki.Idealnie dobrałaś maseczkę do koloru rh.)))))))))))))))))))
Mogłaś odrobinkę prywatności zdradzić i zamglić buźkę kombinowalibyśmy jaki kolor oczu możesz mieć ,a tak ?))))))
Ja rzygacza się też boję i nie chciałabym takiego w swoim ogrodzie za nic,nawet za darmo
Jednak to rzecz gustu i jak ktoś lubi takie diabły to jego wola .Natomiast inny asortyment jak najbardziej gdzieś bym umieściła ))))))))))
Żurawki mogłaś pokazać ktoś z pewnością by zidentyfikowała na forum
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Sebek 23:13, 13 maj 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Martek napisał(a)
Mille cieszę się,że zakupy udane.Podziwiam właśnie twoje wyczucie estetyki.Idealnie dobrałaś maseczkę do koloru rh.)))))))))))))))))))


Umarłem ze śmiechu
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Mille 23:26, 13 maj 2012


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 433
Hah, co tam maseczka, różowy kubraczek też musiał pasować!
Żurawki do identyfikacji pokażę, w jednej była włożona (raczej zakopana głęboko w ziemi ) mała etykietka, ale... google pokazuje co innego. Vienna chyba czy jakoś tak. A Ty wczoraj nie o niej mi przypadkiem pisałaś???
____________________
Milena - Ogród pod starym modrzewiem
Martek 01:10, 14 maj 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Mille napisał(a)
Hah, co tam maseczka, różowy kubraczek też musiał pasować!
Żurawki do identyfikacji pokażę, w jednej była włożona (raczej zakopana głęboko w ziemi ) mała etykietka, ale... google pokazuje co innego. Vienna chyba czy jakoś tak. A Ty wczoraj nie o niej mi przypadkiem pisałaś???

Może i tak.Ja ją mam o zamierzam dokupić
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
zbigniew_gazda 06:38, 14 maj 2012


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11152
Mam taki program do zdejmowania maseczek i już wiem wszystko hi hi hi....
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
justi 08:34, 14 maj 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
....przeczytałam majteczek
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
Mille 08:42, 14 maj 2012


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 433
no wiecie co
____________________
Milena - Ogród pod starym modrzewiem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies