Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Co dalej z tym ogrodem??

Pokaż wątki Pokaż posty

Co dalej z tym ogrodem??

moni 22:42, 26 maj 2012


Dołączył: 06 paź 2011
Posty: 834
Diana tobie też pomoże mój projekt
____________________
Mona
bociek 21:01, 27 maj 2012


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Wiola napisał(a)




Wiolu, wybacz, ale moim zdaniem powinnas zlagodzic te fale, zrobic na calej dlugosci dwie, gora trzy, ale dluzsze, lagodniejsze. Tak, jak jest nie jest dobrze, no i bedzie problem z koszeniem takim zygzakiem
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
kaisog1 21:02, 27 maj 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Zdecydowanie popieram Boćku
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
bociek 21:04, 27 maj 2012


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Wiola napisał(a)




Ten cypelek tez bym zlagodzila nieco Od thui wyokraglila nieco, zeby bylo tak lagodniej

Te drzewa ktore masz w trawniku, wytnij wokol nich darn w kolo i podsadz jakimis bylinami, bedzie od razu inaczej
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
kaisog1 21:06, 27 maj 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
A tu Bocku zamysł może byc taki z tymi tujami, że mają podzielic ogród Ale nie wiem czy trafiłam
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
bociek 21:39, 27 maj 2012


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Gosiu, mysle, ze jest tak, jak mowisz Ale ja mimo to bym lekko go wyprofilowala, tylko nieznacznie, tak dla oka
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
Wiola 07:10, 28 maj 2012


Dołączył: 23 maj 2012
Posty: 408
Dzięki! Faktycznie te 4 tuje to jeszcze c.d. oddzielenia części warzywnej ogrodu. Plan jest coby i tu rabate zrobić póki co walka z tym co jest....
Mnie też sie zdaje że te fale fatalnie wyszły.... poprawie! kore mam kupioną ale ciągle z nią czekam żeby 2 razy nie robić.... Mówicie ż góra 3 łagodne, ale czy szerokość dobra..... 1 m-1,5 m No i nadal nie mam nic na obrzeże.... chyba szpadel kupie i już Prosze pomozcie mi poprowadzić linie jak to miałoby wyglądać....


A co tutaj proponujecie?


To drzewko za sosną samo se urosło, zostawiłam bo ciekawa byłam co to wogóle jest (liczac że będzie to jakiś piękny okaz ) teraz wiem że do wywalenia, sosne też bym zlikwidowała a w to miejsce drzewko na pniu.... tylko co lubi cien/półcień?? Jak widać mam tu jeszcze kilka krzaczków truskawek po starej rabacie ogródkowej ale żal mi było wywalić wszystko.... owocować już zaczęły a jak tylko skończą likwidacja!! No i co z tym pustym rogiem? Co mogłabym posadzić przed thujami? czy trawy będą rosnąć i pasować?? Hosty? Wrzosy chyba nie bo one słonko lubią... Dalej na lewo chciałabym dać rd, mam duży fioletowy

a dokupiłabym 2 może białe.... i w tej kolorystyce chciałabym pozostać.... biało-fioletowo.
Zaś na prawo myślałam o hortensji bo też mam 2 które trzeba ulokować w nowym miejscu...

____________________
Ogród Wioli
Wiola 13:47, 31 maj 2012


Dołączył: 23 maj 2012
Posty: 408
Jestem z nowymi pomysłami..... postanowiłam zrezygnować z tych fal wogóle.... zrobie to do linii prostej, jedynie końce no i ten środek zaokrąglimy.... myślicie że może być?
A tu próba obsadzenia rabaty.....


Spróbuje to rozrysować na kartce żeby było wyraźniej, doradźcie coś....
____________________
Ogród Wioli
Wiola 20:39, 31 maj 2012


Dołączył: 23 maj 2012
Posty: 408
Rozrysowane co nieco.... prosze o opinie...


Narazie tylko tył bo na bok czasu nie mam ale jak ktos ma pomysły to też bardzo prosze....
____________________
Ogród Wioli
Diana 22:19, 31 maj 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
Wiola ale sie rozbujałaś Prosze proszę .....jaki piękny rysunek Jak będę miała więcej czasu spróbuje cos rozrysować, ale nie wiem czy do końca sie do tego akurat ja nadaję
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies